Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. masz jeszcze te felgi 18" sline?
  2. taki przełącznik będzie ok do tej roboty? http://allegro.pl/przelacznik-wylacznik-klawiszowy-on-off-ac-250-3a-i5368124355.html
  3. dliwski odpowiedział(a) na xXPiotrekXx19 temat w Audi A4 B5
    znacie Panowie tę firmę? zastanawiam się czy kupić u nich - jak cena? tanio/drogo wg Was? http://allegro.pl/modul-swiatel-dziennych-drl-swiatla-dzienne-usb-i5422980446.html
  4. jaki dystans na tylną oś do felgi 7,5" ET 56 żeby było równo z nadkolem albo minimalnie schowane? albo inaczej - bo stawiam że ok 20 mm, ale czy ktoś mógłby pokazać na foto jak to siedzi?
  5. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mówisz, że wystarczy, żeby się nie doczepili - a do dziennych w halogenach się nie doczepią?
  6. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ale dzienne w długich to fajna opcja, na pewno lepsza od tych listew które maja wszystkie golfy
  7. Hehe siemanko A tak sie zastanawiałem o co chodzi, zderzak mi wisi czy co
  8. ja bym wymienił cały olej, dolewka raczej nie pomoże a wymienić tak czy inaczej warto
  9. Świecą rzeczywiście mocno, ale przy xenonie 5000k są żółte
  10. W każdym sklepie motoryzacyjnym :-)
  11. Jak tylko śmierdzi to kup tego Plaka - 15 zł to żaden pieniądz a u mnie dał lepszy efekt niż usługa za 150 zł :-)
  12. Znajomy mówił mi o serwisie klimy gdzieś na Radzyminskiej za Obi jak sie wyjeżdża z W-wy. Po lewej stronie bodajże. Ale w końcu tam nie byłem bo plak załatwił sprawę, a klima sama z siebie chłodzi dobrze i nawiew tez ma mocny, wiec odpuszczam póki co.
  13. Panowie jedźcie tam gdzie polecają znajomi albo ktoś z forum. Ja pojechałem w ciemno pod W-wą, duży komis+serwis, wszystkie naprawy w tym klima, zrobili mi napełnienie z odgrzybianiem, niby sprzęt dobry, facet robił dobre wrażenie, dałem 150 zł i zero efektu, dalej śmierdzi, a facet następnego dnia powiedział mi, że niemożliwe i że teraz nie ma dla mnie czasu. A to była sobota przed zamknięciem warsztatu. W poniedziałek kupiłem odgrzybiacz Plaka, zostawiłem w aucie na 15 min i jak ręka odjął - pachnie jak włączę klime a zapłaciłem 15 zł.
  14. Tak to byłem ja - słyszałem, że ktoś trąbi, ale nie ogarnąłem skąd pozdrawiam, hehe
  15. Ok, wiec wiem czego szukać. A masz może albo ktoś inny zdjęcie a4 b5 z taka felga?
  16. jak felga ma 8J i ET 35 to nie będzie wystawać w A4 B5 sedan 1999 r?
  17. Chyba tak, dla przykładu ori xenon 4300K w soczewce jest żółty, a znajomy ostatnio wsadził HID 4300K do lampy bez soczewki (kiepski pomysł ale to juz pomijam) i barwa była jasno niebieska.
  18. U mnie było to samo przy bardzo świeżych soczewkach i odbłyśnikach.
  19. Dziwię się tylko, że nikt nie pisał nic o spinkach, na których trzymają się dekory. Najwięcej namęczyłem się właśnie z nimi. Te z drzwi jeszcze można jakoś zdjąć, bo dostęp dobry, ale reszta to jakaś masakra - nawet ich nie widać. Łatwiej je założyć, niż zdjąć
  20. Zrobione :-) roboty sporo i to takiej irytującej, ale efekt jest super. U mnie dekory black piano :-)
  21. Macie jakiś sposób na spinki? Te z drzwi zdjąłem ale tych przednich nie mogę...
  22. Dołączę się do rozmowy, bo zastanawiam się nad założeniem dokładki, tylko pytanie - co i jak trzeba przerobić, żeby ją zamontować na seryjnym zderzaku w lifcie?
  23. czy ktoś w woj. mazowieckim zamontowałby u mnie FIS oczywiście nie za darmo?
  24. no właśnie - rok temu klima działała jeszcze całkiem dobrze, teraz niestety już nie jest zadowalająca, nie śmierdzi jakoś szczególnie ale za to nie chłodzi tak dobrze jak wcześniej możecie polecić jakiś serwis klimy? pełno tego na mieście i strach ryzykować :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.