Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. ja niestety nie pomogę, ale mam w planach to samo co Ty i potrzebny mi schemat do mojej B5, skąd wziąłeś ten bo widzę tam opcje wyboru modelu?
  2. dliwski odpowiedział(a) na JANEKpasza temat w Audi A4 B6/B7
    sprawdź vertex będzie co prawda dwa razy drożej ale bez problemu zmienisz same żarniki jak będziesz chciał no i błędów nie ma tylko pytanie czy warto znowu ładować kasę w hid co da w sumie już prawie 400 zł - nie lepiej koito+d2s albo d4s tak jak koledzy mówią?
  3. dliwski odpowiedział(a) na JANEKpasza temat w Audi A4 B6/B7
    niektóre sklepy dają gwarancję na hid - wtedy są większe szanse że nie są najgorszej jakości
  4. dliwski odpowiedział(a) na JANEKpasza temat w Audi A4 B6/B7
    ja nie mam żadnych zakłóceń nie twierdzę że hid jest super, ale póki co używam i problemów nie mam
  5. dliwski odpowiedział(a) na JANEKpasza temat w Audi A4 B6/B7
    Jakie konkretnie masz na myśli? Mam hid-y i wiem że są do niczego... Aczkolwiek póki działają jeszcze ich nie wywalam... dobrze żeby miały jakąś nazwę i model i kosztowały 200+ zł, wtedy najczęściej są ok, świecą dobrze i nie padają po kilku miesiącach najgorszy zawsze będzie no-name za 70 zł
  6. dliwski odpowiedział(a) na JANEKpasza temat w Audi A4 B6/B7
    albo kupić lepsze - są takie, które nie wywołują błędów
  7. Trzeba będzie się w takim razie rozejrzeć Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. A jak ze zbieraniem? Ja mam teraz teflonowe aero i przy 100km/h zbierają tyle co nic, przecieka wszędzie i rozmazuje. Z tymi jest lepiej? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. bardzo Wam dziękuję Panowie - postaram się to wszystko ogarnąć i wstawię nowe logi dzisiaj jeszcze zauważyłem że kiepsko odpala - nawet na minusowych było lepiej a i przy +15 nie było problemu, a dziś jakoś się męczył... no nic - posprawdzam to wszystko i wtedy odezwę się w temacie. Dzięki jeszcze raz!
  10. Ok, dzięki o taką wlasnie bardziej szczegółowa odpowiedz mi chodziło Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. mówisz to ze względu na błąd 17958 - Charge Pressure? błąd skasowałem i od kilku dni jest ok - nie pojawia się
  12. Witam, Audi ostatnio dostało muła i zdecydowanie więcej pali. Ostatnio VAG wywalił błąd 17958 - Charge Pressure: Control Deviation P1550 - 35-10 --- Intermittent To pierwsze logi od zakupu, więc bardzo mi na tym zależy. Dzięki z góry. STATYCZNE: Grupa 000, 001, 003: http://vaglog.pl/log_210430.html Grupa 004, 007, 013: http://vaglog.pl/log_210429.html Grupa 015, 018, 023: http://vaglog.pl/log_210428.html BASIC SETTINGS: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_210434.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_210433.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_210432.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_210431.html DYNAMICZNE: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_210441.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_210439.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_210440.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_210438.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_210436.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_210435.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_210437.html W blokach mierzonych nie miałem grupy 14 - nie wiem o czym to świadczy, zrobiłem zamiast tego 15 - o ile w ogóle się przyda do czegoś...
  13. Sorry pisze z telefonu i nie zauważyłem ze b7 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. H7 Wyjmujesz plastikowa osłonę ze zderzaka, trzy śrubki i wychodzi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. dliwski odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4 B5
    Szablon jest ok, ja drukowałem na A4 i wyciąłem z lekkim zapasem ale tylko po bokach - to co będzie od wewnętrznej strony lampy wyciąłem równo po szablonie. Lampe umyłem płynem do szkła z alko, a kleilem w garażu na wieczór żeby wyjechać dopiero po nocy i jest ok. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. a macie jakiś patent na urwane zaczepy czy dekiel już na śmietnik?
  17. Cholera, to tak jak ja Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. W weekend zrobię tam mały porządek i potem zrobię zdjęcia zrobiłem wcześniej te zdjęcia - mógłbyś zerknąć czy na pierwszy rzut oka widać jakieś nieprawidłowości? na ostatnich zdjęciach widać jeszcze adapter i kable które dołączyli do radia
  19. dliwski odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4 B5
    tak teraz jest mocniejsza bo ma pod sobą papier - na przezroczystej lampie straci trochę koloru
  20. pokaż foto bo może wezmę taki sam zestaw
  21. coś mi się kojarzy że kolega cwiara to robił http://a4-klub.pl/index.php?/user/67891-cwiara/
  22. no tak jak mówisz trzeba to robić z głową a u mnie ktoś tylko bałaganu narobił i może sam jeszcze to ogarniał ale ze mną już gorzej, bo kabli pełno, posklejane, poucinane, pozamieniane i teraz trzeba to wszystko uporządkować
  23. wielkie dzięki - nie spodziewałem się takiej odpowiedzi
  24. wow, dzięki - mega pomoc u mnie wygląda to zdecydowanie gorzej, poza tym chinchy nie mam a tył gra na nie ori radiu - dziwne rzeczy
  25. dzięki wielkie schemat mam i teraz muszę to wszystko jakoś uporządkować bo mam niezły syf w kablach po poprzednim właścicielu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.