Treść opublikowana przez dliwski
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
ja niestety nie pomogę, ale mam w planach to samo co Ty i potrzebny mi schemat do mojej B5, skąd wziąłeś ten bo widzę tam opcje wyboru modelu?
-
zwarcie hidow?
sprawdź vertex będzie co prawda dwa razy drożej ale bez problemu zmienisz same żarniki jak będziesz chciał no i błędów nie ma tylko pytanie czy warto znowu ładować kasę w hid co da w sumie już prawie 400 zł - nie lepiej koito+d2s albo d4s tak jak koledzy mówią?
-
zwarcie hidow?
niektóre sklepy dają gwarancję na hid - wtedy są większe szanse że nie są najgorszej jakości
-
zwarcie hidow?
ja nie mam żadnych zakłóceń nie twierdzę że hid jest super, ale póki co używam i problemów nie mam
-
zwarcie hidow?
Jakie konkretnie masz na myśli? Mam hid-y i wiem że są do niczego... Aczkolwiek póki działają jeszcze ich nie wywalam... dobrze żeby miały jakąś nazwę i model i kosztowały 200+ zł, wtedy najczęściej są ok, świecą dobrze i nie padają po kilku miesiącach najgorszy zawsze będzie no-name za 70 zł
-
zwarcie hidow?
albo kupić lepsze - są takie, które nie wywołują błędów
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Trzeba będzie się w takim razie rozejrzeć Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
A jak ze zbieraniem? Ja mam teraz teflonowe aero i przy 100km/h zbierają tyle co nic, przecieka wszędzie i rozmazuje. Z tymi jest lepiej? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B5 110KM AFN - prośba o analizę logów - pierwsze logi od zakupu
bardzo Wam dziękuję Panowie - postaram się to wszystko ogarnąć i wstawię nowe logi dzisiaj jeszcze zauważyłem że kiepsko odpala - nawet na minusowych było lepiej a i przy +15 nie było problemu, a dziś jakoś się męczył... no nic - posprawdzam to wszystko i wtedy odezwę się w temacie. Dzięki jeszcze raz!
-
A4 B5 110KM AFN - prośba o analizę logów - pierwsze logi od zakupu
Ok, dzięki o taką wlasnie bardziej szczegółowa odpowiedz mi chodziło Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B5 110KM AFN - prośba o analizę logów - pierwsze logi od zakupu
mówisz to ze względu na błąd 17958 - Charge Pressure? błąd skasowałem i od kilku dni jest ok - nie pojawia się
-
A4 B5 110KM AFN - prośba o analizę logów - pierwsze logi od zakupu
Witam, Audi ostatnio dostało muła i zdecydowanie więcej pali. Ostatnio VAG wywalił błąd 17958 - Charge Pressure: Control Deviation P1550 - 35-10 --- Intermittent To pierwsze logi od zakupu, więc bardzo mi na tym zależy. Dzięki z góry. STATYCZNE: Grupa 000, 001, 003: http://vaglog.pl/log_210430.html Grupa 004, 007, 013: http://vaglog.pl/log_210429.html Grupa 015, 018, 023: http://vaglog.pl/log_210428.html BASIC SETTINGS: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_210434.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_210433.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_210432.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_210431.html DYNAMICZNE: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_210441.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_210439.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_210440.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_210438.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_210436.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_210435.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_210437.html W blokach mierzonych nie miałem grupy 14 - nie wiem o czym to świadczy, zrobiłem zamiast tego 15 - o ile w ogóle się przyda do czegoś...
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Sorry pisze z telefonu i nie zauważyłem ze b7 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
H7 Wyjmujesz plastikowa osłonę ze zderzaka, trzy śrubki i wychodzi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kierunki ala USA
Szablon jest ok, ja drukowałem na A4 i wyciąłem z lekkim zapasem ale tylko po bokach - to co będzie od wewnętrznej strony lampy wyciąłem równo po szablonie. Lampe umyłem płynem do szkła z alko, a kleilem w garażu na wieczór żeby wyjechać dopiero po nocy i jest ok. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Z czego drut zabezpieczjący? Pomocy!
a macie jakiś patent na urwane zaczepy czy dekiel już na śmietnik?
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Cholera, to tak jak ja Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
W weekend zrobię tam mały porządek i potem zrobię zdjęcia zrobiłem wcześniej te zdjęcia - mógłbyś zerknąć czy na pierwszy rzut oka widać jakieś nieprawidłowości? na ostatnich zdjęciach widać jeszcze adapter i kable które dołączyli do radia
-
kierunki ala USA
tak teraz jest mocniejsza bo ma pod sobą papier - na przezroczystej lampie straci trochę koloru
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
pokaż foto bo może wezmę taki sam zestaw
-
szukam kogoś kto podejmie się wymiany licznika na pełen fis
coś mi się kojarzy że kolega cwiara to robił http://a4-klub.pl/index.php?/user/67891-cwiara/
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
no tak jak mówisz trzeba to robić z głową a u mnie ktoś tylko bałaganu narobił i może sam jeszcze to ogarniał ale ze mną już gorzej, bo kabli pełno, posklejane, poucinane, pozamieniane i teraz trzeba to wszystko uporządkować
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
wielkie dzięki - nie spodziewałem się takiej odpowiedzi
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
wow, dzięki - mega pomoc u mnie wygląda to zdecydowanie gorzej, poza tym chinchy nie mam a tył gra na nie ori radiu - dziwne rzeczy
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
dzięki wielkie schemat mam i teraz muszę to wszystko jakoś uporządkować bo mam niezły syf w kablach po poprzednim właścicielu