Treść opublikowana przez dliwski
-
Zawór regulacji ciśnienia doładowania - N75
n18 warto też tak ogarnąć?
-
Rezanie bixenonu
Pokaz jak to wyglada
-
Siłownia
Jakbyś jednak chciał kupić BCAA to Scitec robi dobre i tanio wychodzi w kilku miejscach bo ok. 50 zł za 75 porcji.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Uwierz mi na słowo i kup na sklepledowy.pl żarówki Super White za bodajże 10 zł/szt. Poleciłem już kilku znajomym i wszyscy zadowoleni, sam na nich jeździłem i było dużo lepiej niż np. na Osram Night Breaker.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Dzięki
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
dodam jeszcze tylko do mojego poprzedniego pytania - przy felgach 17" ile najlepiej obniżyć? -40 to nie za dużo?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Panowie jak dobrać sprężyny do 1.9 TDI w sedanie? Kupiłem 1BE komplet ze sprężynami ale stoi wyżej niż seria więc nie ta kategoria wagowa, teraz mam zamiar pozbyć się sprężyn i kupić inne - tym razem pasujące jak to ogarnąć żeby pasowały? pełno sprężyn na Allegro ale nie chcę znowu wtopić...
-
Różnica zawieszenie 1be i 1ba
Trzy niebieskie paski i jeden żółty na 1BE z przodu to do jakiego silnika?
-
Rezanie bixenonu
Bidzio, wejdzie to bez rzeźby czy trzeba rezać?
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
liczy się wpis w dowodzie ,ale jeśli nie masz pasów to musisz je zamontować ,za brak zapiętego pasa jest mandat Pytanie czy tylko mandat czy brak prawka.
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Zmiany dla młodych wchodzą w 2016 r. Ponawiam pytanie o miejsca siedzące - czy liczą sie pasy czy wpis w dowodzie
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
A słyszeliście coś takiego że jak ktoś ma prawko krócej niż 2 lata to wystarczy przekroczyć o 30 km/h żeby zabrali? Już któraś osoba z kolei mi to mówi i nie wiem czy to prawda czy tylko plotki I jak to jest z osobami w aucie - jak będzie 5 osób w 4-osobowym to zabierają a po czym stwierdzają ilu osobowe jest auto - po ilości pasów bezpieczeństwa czy po wpisie w dowodzie?
-
Jakie zestaw HID ksenon XENON
No to kiszka. Trzeba będzie improwizować W każdym razie przypominam, że mam na sprzedaż 4 dobre żarniki tj. 2 x 4300K i 2 x 6000K
-
Jakie zestaw HID ksenon XENON
Ale to kwestia przetwornic. Sam mój żarnik nie będzie Ci zakłócał Swoją drogą jak mocujecie przetwornice slim do tej wnęki w lampie? Taśma dwustronna to chyba za mało, a z kolei otwory na śruby musiałem spiłować bo wychodziły poza wnękę i przetwornica tam nie chciała wejść.
-
Jakie zestaw HID ksenon XENON
Przeciwnie - nie zamierzam rezygnować, po prostu mam w nadmiarze i są mi zbędne, a wolę sprzedać niż wyrzucić czy trzymać bez potrzeby Jak dobrze ustawisz światła, nikogo nie razisz i nie masz barwy 8000K+ to muszą się trafić bardzo upierdliwi, żeby się do tego przyczepić Z dobrze ustawionym HID-em szkód nie robisz, za to auta ze zwykłą żarówką który ma dobrze ustawiony odbłyśnik naprawdę ciężko znaleźć i praktycznie co trzeci wali po oczach
-
Jakie zestaw HID ksenon XENON
Jakby ktoś chciał to mam na sprzedaż dwa komplety żarników HID H7 4300K i 6000K z zestawu Vertex (czyli tego droższego). 4300K świeciły kilkanaście godzin, świecą obie tak samo, natomiast 6000K były tylko sprawdzone czy działają, więc są nowe. 4300K daje barwę ori czyli białą z lekko żółtą poświatą, z kolei 6000K są zupełnie białe z minimalną (ale to minimalną) poświatą niebieską. Polecam żeby mieć w schowku nawet na wymianę w razie co bo sprzedaję za grosze Szczegóły w PW
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Kolejne zamówienie u dzika i kolejne zadowolenie - polecam!
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Większość tutaj to 6000K albo 4000-4300K, a nie znacie jakiejś postojówki, która podejdzie do 5000K? Zwykłe żarówki są za żółte, z kolei LED zbyt niebieskie...
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
Znacie kogoś w Warszawie albo w okolicach W-wy kto zakłada te listwy?
-
Rezanie bixenonu
Zapytam trochę z innej beczki. Czym kleić elementy wewnątrz lampy? Np. uchwyt na silniczek regulacji - to jest ABS? Jakiś specjalny klej/spoiwo do tego znacie i możecie polecić?
-
Chrom obwódki Pytanie
Kupić to nie problem - gorzej z montażem...
-
Chrom obwódki Pytanie
Widziałem ostatnio B5 z naklejonym chromem i powiem tak - albo ori albo wcale
-
Rezanie bixenonu
150 zł za dwie przetwornice?
-
Rezanie bixenonu
Ja zmieniłem właśnie 4300K na 6000K i nie ma tragedii - myślałem, że będzie "festyniarski" niebieski, a jest biały z lekką poświatą jasnoniebieską. 5000K pewnie byłoby idealne, ale akurat nie miałem dobrej okazji, żeby kupić, a 6000K wpadło za pół darmo i na razie zostaje. 4300K na pewno lepiej świecił, ale jednak jest za zółty
-
Rezanie bixenonu
Ok, dzięki. W tej chwili mam 4300 ale jest trochę za żółte, za to boje sie ze 6000k to już bedzie festyn... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk