Treść opublikowana przez dliwski
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
no to powinny być asymetryczne czyli PY21W, ale skoro mówisz że są za ok. 10 zł/szt a na Allegro można kupić za 15 zł/szt. to nie będę czekał i zamawiam z Allegro :-)
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Ale do B5 muszą być asymetryczne, przynajmniej do lifta - są u Ciebie takie? konkretnie py21w
-
Siłownia
No bo jest kilka teorii. Pierwsza mówi 1g/10kg masy ciała, druga mówi po prostu 10g w treningowe a 5g w nietreningowe a trzecia mówi, że i tak więcej niż 5g dziennie się nie przyswoi i tylko producenci tak piszą żeby nam się kreta wcześniej skończyła i żeby szybciej kupić kolejną
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Nie ma albo nie wiem gdzie szukać Jaka cena u Ciebie? Asymetryczne?
-
Spotkania na drodze
Cóż, to znowu ja Olszak :-)
-
Siłownia
Są dwie szkoły - albo cykl i dawka około 10g na dzień treningowy i 5g na nietreningowy albo stała dawka do 5g dziennie przez dłuższy czas. Co kto woli. Ja zawsze wolę cykle, nieważne co przyjmuję - przynajmniej mam świadomość że organizm może trochę odpocząć od tego wszystkiego Ja od poniedziałku zaczynam właśnie cykl mono+TCM brane na przemian tj. w dzień treningowy rano jabłczan, po treningu mono a w nietreningowy odwrotnie - rano mono i wieczorem jabłczan. Ciekawe jak to zadziała bo do tej pory brałem zawsze oddzielnie - albo cykl na mono albo na jabłczanie
-
Siłownia
Brałem kiedyś Olimpu, zła nie jest, w zasadzie cieżko ocenić która lepsza, mowi sie że kreta to kreta i nie ma co wybrzydzać powodzenia Chociaż tak jak pisałem wcześniej universal na mnie chyba najlepiej zadziałał, ale może to efekt placebo bo wcześniej słyszałem ze dobry ;-)
-
Siłownia
Dla jednego lepiej to, dla drugiego tamto. Wszystko zależy od tego ile trenujesz. Moim zdaniem pakowanie w siebie wszystkich suplementów od samego początku nie ma sensu. Zacznij "na sucho" - dieta i trening. Z czasem zobaczysz, że przyrosty albo postęp siłowy jest mniejszy niż dotychczasowo. Wtedy masz dwie opcje - zmienić plan treningowy albo kupić odżywki. Zależy też jak ćwiczysz. Na początku warto pobawić się z FBW, niektórzy zostają przy tym nawet rok albo więcej, bo cały czas im idzie. Dopiero potem split lub inne kombinacje. Wiadomo, że wszystko zależy też od tego jaki masz cel. Może taka odpowiedź nic Ci nie da, ale rzeczywiście jest tak, że musisz sam się przekonać. Z czasem po prostu poczujesz, że tego lub tamtego Ci brakuje w diecie lub trybie życia i do tego dobierzesz suplementy, a na początku nie ma co się rozdrabniać - dobra dieta i trening i działaj, organizm sam z siebie jest w stanie dać dużo jeśli dopiero zaczynasz z siłownią
-
Zawór regulacji ciśnienia doładowania - N75
Jasne, co tam?
-
Pytanie o ramiona wycieraczek Passat B5 FL
czym różnią się ramiona z Passata FL od tych przedliftowych?
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
Właśnie chodzi o to żeby pokazać ze nie są warte uwagi jeśli ktoś chce to zgrać z xenonem.
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
Tak wyglądają moje żarówki H7 z niebieską bańką - tak dla przykładu. Xenon look 5500k, a widać, ze są bardziej żółte.
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
Wszystkie te żarówki blue vision, xenon vision itd. nadal wypadają żółto już przy xenonie 5000K.
-
Światła wewnętrzne
tył czasem nie łączy, zostaw wszystko jak napisałeś na "naturalnie", otwórz drzwi i jeśli tył nie będzie świecił to dociśnij cały panel - jak zaczną świecić albo migać to wyjmuj i zobacz w czym problem, u mnie wtyczka miała luzy i po 2 minutach wszystko grało :-)
-
Lekkie stuknięcie przy zmianie z 1. na 2. bieg
U mnie stuknięcia mają miejsce tylko w trakcie jazdy. Jak stoję na światłach i wrzucam 2. bieg to jest cisza.
-
Kierownica - szybkie i ważne pytanie bo mogę kupić i nie wiem czy będzie pasować
Chcę zamienić swoją kierownicę na skórzaną. Znalazłem identyczną na aukcji, ale jest z anglika. Będzie pasować? Czy muszę kupować taśmę i poduchę czy mogę przełożyć te od mojej? Chodzi oczywiście o A4 B5 1999r. Kierownica 4-ramienna Nikt? Pytanie nadal aktualne
-
Siłownia
suplement jak sama nazwa wskazuje to dodatek, uzupełnienie jak nie ma czego uzupełniać to rzeczywiście nie warto kupować :-) ja przykładowo jak po treningu idę od razu do domu, to zjadam mięcho i jestem zadowolony, ale jak muszę coś jeszcze załatwiać w biegu, to bcaa + banany i też jest ok, a mięcho tak czy inaczej tylko że później
-
kierunki ala USA
Oklej porządnie :-)
-
Siłownia
Ja kupowałem scitec w kapsach na Allegro za 55 zł
-
Siłownia
Kapsy zawsze trudniej sie wchłaniają ;-) a BCAA polecam Scitec - tanio wychodzi, dużo porcji i jakość nie najgorsza
-
Siłownia
Mono to tylko universal w proszku :-) juz sie tak przyjęło hehe i nie spotkałem kogoś kto by narzekał
-
Temp. płynu chłodzącego wzrasta przy klimatyzacji
Kilka dni temu zauważyłem, że przy włączonej klimatyzacji temperatura wzrasta lekko powyżej 90 stopni. Po wyłączeniu klimy mija kilka minut i spada do 90. W czym problem?
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Popytaj to może jakoś sie dogadamy i byś podesłał koledze z forum :-)
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Pytałem już w 4 w W-wie i pod W-wą. W trzech nie wiedzieli o co pytam... "Dwuwłóknowa pomarańczowa? Hehe chyba coś Pan pomylił".
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
jakby co ja będę miał na sprzedaż dwie w srebrnym kloszu dwuwłóknowe świecące na pomarańczowo - symetryczne jak ktoś chętny to PW w jakim sklepie można kupić takie żarówki? potrzebuję jeszcze jeden komplet a na allegro wysyłka wychodzi 3x drożej od samych żarówek i boli kolejne 50 zł