Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. Warto się zapoznać z tą opinią nt. Battlefronta: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Taki jest plan na lato, ale w tej chwili na -40/-40 już mam problem z niektórymi krawężnikami w W-wie...
  3. Pewnie macie rację i się schowa, nie mierzyłem co do milimetra, dla mnie liczy się to, że po założeniu spojrzałem na auto i efekt wizualny jest taki, że są na równi z nadkolem Sorry za wprowadzenie w błąd
  4. Nigdy nie byłem fanem naklejek i w zasadzie tylko to mi w Twojej A4 nie pasuje ale wiadomo, to Twój samochód
  5. Koło robi robotę no i kolor Twojej A4 na tych zdjęciach wygląda naprawdę fajnie
  6. PlastiLak wytrzymał rok - to i tak nieźle. Przyszedł czas żeby go zerwać i nałożyć od nowa - 12.11.2015 Wpadła paczuszka od dzika Furka już jeździ na nowym oleju i filtrach :-) Wymieniłem też olej w skrzyni na ten ze zdjęcia czyli Motul Gear300 i zmiana jest odczuwalna - skrzynia pracuje "kulturalniej", biegi gładko wchodzą, naprawdę polecam ten zabieg - 15.11.2015 Dzisiaj przymierzałem felunek na lato Zostałem przy tych samych felgach S Line tylko teraz wpadnie 18" 8J ET43. Siedzą na równo z nadkolem bez dystansów
  7. U mnie tez juz przestawione na 50 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Czyli świecą tak samo - na czerwono? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Dzięki Marcin, paczka dotarła, pełna profeska jak zawsze! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Na seryjnych amorach nie ma to sensu, ale z drugiej strony ja mam 1BE i tez nie jest jakoś mega twardo... 1BV chyba powinno byc twardsze. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. dapper to już lekka przesada moim zdaniem z tyłu lampy oklejone - jak rozwiązałeś problem z kierunkami i wstecznym?
  12. U mnie co 10 tys. km wymiana oleju i kompletu filtrów
  13. U mnie też łapie na samej górze, można się przyzwyczaić, aczkolwiek wystarczył dzień jeżdżenia innym samochodem i już było lekkie zdziwko jak wróciłem do swojej B5
  14. Ja również polecam Karola - zbierałem się i zbierałem, ale w końcu pojechałem do niego i nie żałuję
  15. elegancko
  16. I jak, wymieniłeś juz olej w skrzyni? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Zależy co rozumiesz przez "przyzwoitą cenę" Nie myślałeś o oryginalnym radiu? Jeśli chcesz tanie i w miarę dobre to za ok. 200 zł możesz kupić jakiegoś Kenwooda i powinno być ok.
  18. NFS jak NFS, grafika ładna i nic więcej, uderzasz czołowo z prędkością 200 km/h w ścianę, a obie lampy przednie nadal świecą i jakby tego było mało - cały i zdrowy jedziesz dalej. Sterowanie też mało realistyczne - ja wiem, że to NFS, ale jednak od gry z 2015 r. wymagam trochę więcej niż od takiego U2, który wyszedł lata temu. Ogólnie nie polecam :-)
  19. Jakie masz żarówki w halogenach? No i powiedz mi jeszcze, ta niebieska szmatka jest do polerki czy osuszania?
  20. Końcówki ogarnął Karol z Raszyna Jeszcze z innej beczki, miałem zapytać wczoraj na spocie ale się pochorowałem i siedzę w domu, nie ma ktoś może na sprzedaż kompletu felg stalowych z oponami zimowymi na jeden sezon? Tak żeby tylko przejeździć.
  21. Ładna sztuka i fajnie wyposażona Powodzenia w realizowaniu planów
  22. To chyba zależy od folii, moja była dość gruba, długo musiałem ją nagrzewać żeby była rozciągliwa no i nic się nie odbija teraz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. U mnie w B5 torx Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.