Treść opublikowana przez dliwski
-
Wspólne granie online PS4
Warto się zapoznać z tą opinią nt. Battlefronta: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Taki jest plan na lato, ale w tej chwili na -40/-40 już mam problem z niektórymi krawężnikami w W-wie...
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Pewnie macie rację i się schowa, nie mierzyłem co do milimetra, dla mnie liczy się to, że po założeniu spojrzałem na auto i efekt wizualny jest taki, że są na równi z nadkolem Sorry za wprowadzenie w błąd
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
piękna sesja
-
[B5 ADP] Zielone A4 by Senny
Nigdy nie byłem fanem naklejek i w zasadzie tylko to mi w Twojej A4 nie pasuje ale wiadomo, to Twój samochód
-
[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan
Koło robi robotę no i kolor Twojej A4 na tych zdjęciach wygląda naprawdę fajnie
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
PlastiLak wytrzymał rok - to i tak nieźle. Przyszedł czas żeby go zerwać i nałożyć od nowa - 12.11.2015 Wpadła paczuszka od dzika Furka już jeździ na nowym oleju i filtrach :-) Wymieniłem też olej w skrzyni na ten ze zdjęcia czyli Motul Gear300 i zmiana jest odczuwalna - skrzynia pracuje "kulturalniej", biegi gładko wchodzą, naprawdę polecam ten zabieg - 15.11.2015 Dzisiaj przymierzałem felunek na lato Zostałem przy tych samych felgach S Line tylko teraz wpadnie 18" 8J ET43. Siedzą na równo z nadkolem bez dystansów
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
U mnie tez juz przestawione na 50 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
a4 b5 audiola
Czyli świecą tak samo - na czerwono? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki Marcin, paczka dotarła, pełna profeska jak zawsze! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
Na seryjnych amorach nie ma to sensu, ale z drugiej strony ja mam 1BE i tez nie jest jakoś mega twardo... 1BV chyba powinno byc twardsze. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
a4 b5 audiola
dapper to już lekka przesada moim zdaniem z tyłu lampy oklejone - jak rozwiązałeś problem z kierunkami i wstecznym?
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
U mnie co 10 tys. km wymiana oleju i kompletu filtrów
-
Wysoko łapie sprzęgło - czy to jego koniec?
U mnie też łapie na samej górze, można się przyzwyczaić, aczkolwiek wystarczył dzień jeżdżenia innym samochodem i już było lekkie zdziwko jak wróciłem do swojej B5
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
Ja również polecam Karola - zbierałem się i zbierałem, ale w końcu pojechałem do niego i nie żałuję
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
elegancko
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
I jak, wymieniłeś juz olej w skrzyni? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 -125KM- [Moja pierwsza bestia] :)
Zależy co rozumiesz przez "przyzwoitą cenę" Nie myślałeś o oryginalnym radiu? Jeśli chcesz tanie i w miarę dobre to za ok. 200 zł możesz kupić jakiegoś Kenwooda i powinno być ok.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
NFS jak NFS, grafika ładna i nic więcej, uderzasz czołowo z prędkością 200 km/h w ścianę, a obie lampy przednie nadal świecą i jakby tego było mało - cały i zdrowy jedziesz dalej. Sterowanie też mało realistyczne - ja wiem, że to NFS, ale jednak od gry z 2015 r. wymagam trochę więcej niż od takiego U2, który wyszedł lata temu. Ogólnie nie polecam :-)
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Jakie masz żarówki w halogenach? No i powiedz mi jeszcze, ta niebieska szmatka jest do polerki czy osuszania?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Końcówki ogarnął Karol z Raszyna Jeszcze z innej beczki, miałem zapytać wczoraj na spocie ale się pochorowałem i siedzę w domu, nie ma ktoś może na sprzedaż kompletu felg stalowych z oponami zimowymi na jeden sezon? Tak żeby tylko przejeździć.
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Ładna sztuka i fajnie wyposażona Powodzenia w realizowaniu planów
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
To chyba zależy od folii, moja była dość gruba, długo musiałem ją nagrzewać żeby była rozciągliwa no i nic się nie odbija teraz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
a4 b5 lift wymiana żarówki kierunkowskazu przód
U mnie w B5 torx Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk