Treść opublikowana przez dliwski
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
225/40/18
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
5 mm, bo z tyłu opony dotykały sprężyn. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Jako że felgi i dystanse już założone, zrobiłem dzisiaj fotki Następne w kolejności jeśli chodzi o wygląd są szyby - koniecznie do przyciemnienia. Natomiast priorytetem od dzisiaj jest mechanika, tj. doprowadzenie do porządku turbiny która już dawno powinna być zrobiona. Potem pewnie korekta programu jeśli nic innego po drodze nie wyjdzie. Bym zapomniał - na próbę zdjąłem folię z kierunków i PlastiDip z ramki grilla też wyleciał. Kierunki zostawię bez folii, to na pewno, bo srebrne lusterka i pomarańczowe kierunki to już trochę choinka, myślę jeszcze tylko nad ramką grilla - chyba jednak znowu pójdzie w czerń W każdym razie tak to obecnie wygląda:
-
Pytanie o długość śruby
Bardzo Wam dziękuję :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Sąsiad?
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Żartujesz
-
Pytanie o długość śruby
Panowie, a jaką powinna mieć długość ori śruba do felg bez dystansów?
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Gwint nie tylko jest po to, żeby zgrać się z kołem niestety. Wcześniej ja też miałem sprężyny -40 i do tego amorki 1BE więc twardsze a niestety po czasie auto zaczęło bujać i nie raz przytarłem gdzieś dokładką czy osłoną. Gwint daje Ci ten spokój, że może być stosunkowo nisko, a nie będziesz obcierał co chwilę
-
Jakie śruby do felg S Line 18" ET 43 8J
Jak w temacie. Zostawić ori czy kupić inne śruby?
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Miałem na myśli ostatni lift
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Teraz wygląda bardzo schludnie Jeszcze z tyłu lampy poliftowe i dokładki w kolor
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Do parteru z nim i będzie git
-
[1Z] Zwykła A4 B5 Nowe filmy oraz zdjęcia :D
Chciałem u siebie doświetlanie zakrętów zrobić ale czy to nie powinno być tak że jak skręcamy w lewo to załącza się lewy halogen i analogicznie jeśli w prawo to w prawy a nie zawsze obydwa?
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Ładnie ogarnąłeś sobie auto, powodzenia w dalszych modach
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Amortyzatory 1BE + sprężyny 40/40 Pracowity weekend za mną :-) Niestety nie tak owocny jak planowałem... Wymieniłem klocki z przodu, bo już było je słychać, ale niestety nowe do niczego się nie nadają i czeka mnie kolejna wymiana Założyłem też koła, ale okazało się, że jedna opona jest do wymiany. Dodatkowo z tyłu opony dotykają sprężyny, więc musiałem zamówić dystanse. Założyłem srebrne lusterka i z tej zmiany jestem bardzo zadowolony, mimo że na początku miałem mieszane odczucia. Myślę jeszcze o zdjęciu folii z kierunków, żeby wszystko bardziej do siebie pasowało. Wpadła też znana wszystkim dokładka z Cupry. edit: Opona zamówiona, dystanse powinny być jutro - może w weekend uda się poskładać wszystko do kupy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie tak zrobię albo znajdę na Allegro ale pomyślałem ze może ktoś akurat ma na miejscu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, nie ma może ktoś z Was na zbyciu wkładu do lusterka lewego polift A4 B5? Jakiekolwiek zeby tylko było coś widać bo jest potrzebne tylko na kilka dni
-
Ori Dokładka z Cupry do B5
Planuję zakup tej dokładki, ale mam jeszcze pytanie do Was. Obecna ori dokładka jest u mnie mocno "ściachana", odstaje w kilku miejscach, bo przytarłem tu i tam i teraz pytanie czy warto na taką zmęczoną dokładkę nakładać tą z Cupry? Po prostu przykręcić jedno do drugiego na siłę żeby nie odstawało?
-
Tył stuka, nie wiadomo co konkretnie - dziwne zachowanie
U mnie z zawiasem wszystko cacy, świeży gwint założony i nadal stuka :-) nawet ostatnio miałem wrażenie, ze to gdzieś za kanapą albo w drzwiach... Pogoda będzie lepsza to rozbiorę co sie da, może tam jakaś śruba czy inny dziad leży
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
jacca90, coś takiego było uki, wystarczy żarówka dwuwloknowa + w moim przypadku prąd pociągnięty ze stacyjki i po drodze przełącznik kolyskowy
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Takie jakby szczotkowane Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Jasnoszare, nie mam niestety zdjęcia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Myślę, że za dwa tygodnie założę już koła 18" i dokręcę gwint jak trzeba Mam jeszcze dwie zmiany w planach, jak starczy czasu to zrobię wszystko razem A wczoraj okleiłem przednią konsolę na black piano żeby pasowała do dekorów
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Przekonałeś mnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk jadę z tematem
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Ciekawe jak wyglądałby przedni panel w czarnym połysku :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk