Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. 5 mm, bo z tyłu opony dotykały sprężyn. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Jako że felgi i dystanse już założone, zrobiłem dzisiaj fotki Następne w kolejności jeśli chodzi o wygląd są szyby - koniecznie do przyciemnienia. Natomiast priorytetem od dzisiaj jest mechanika, tj. doprowadzenie do porządku turbiny która już dawno powinna być zrobiona. Potem pewnie korekta programu jeśli nic innego po drodze nie wyjdzie. Bym zapomniał - na próbę zdjąłem folię z kierunków i PlastiDip z ramki grilla też wyleciał. Kierunki zostawię bez folii, to na pewno, bo srebrne lusterka i pomarańczowe kierunki to już trochę choinka, myślę jeszcze tylko nad ramką grilla - chyba jednak znowu pójdzie w czerń W każdym razie tak to obecnie wygląda:
  3. Bardzo Wam dziękuję :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Panowie, a jaką powinna mieć długość ori śruba do felg bez dystansów?
  5. Gwint nie tylko jest po to, żeby zgrać się z kołem niestety. Wcześniej ja też miałem sprężyny -40 i do tego amorki 1BE więc twardsze a niestety po czasie auto zaczęło bujać i nie raz przytarłem gdzieś dokładką czy osłoną. Gwint daje Ci ten spokój, że może być stosunkowo nisko, a nie będziesz obcierał co chwilę
  6. Jak w temacie. Zostawić ori czy kupić inne śruby?
  7. Teraz wygląda bardzo schludnie Jeszcze z tyłu lampy poliftowe i dokładki w kolor
  8. Chciałem u siebie doświetlanie zakrętów zrobić ale czy to nie powinno być tak że jak skręcamy w lewo to załącza się lewy halogen i analogicznie jeśli w prawo to w prawy a nie zawsze obydwa?
  9. Amortyzatory 1BE + sprężyny 40/40 Pracowity weekend za mną :-) Niestety nie tak owocny jak planowałem... Wymieniłem klocki z przodu, bo już było je słychać, ale niestety nowe do niczego się nie nadają i czeka mnie kolejna wymiana Założyłem też koła, ale okazało się, że jedna opona jest do wymiany. Dodatkowo z tyłu opony dotykają sprężyny, więc musiałem zamówić dystanse. Założyłem srebrne lusterka i z tej zmiany jestem bardzo zadowolony, mimo że na początku miałem mieszane odczucia. Myślę jeszcze o zdjęciu folii z kierunków, żeby wszystko bardziej do siebie pasowało. Wpadła też znana wszystkim dokładka z Cupry. edit: Opona zamówiona, dystanse powinny być jutro - może w weekend uda się poskładać wszystko do kupy.
  10. Pewnie tak zrobię albo znajdę na Allegro ale pomyślałem ze może ktoś akurat ma na miejscu
  11. Panowie, nie ma może ktoś z Was na zbyciu wkładu do lusterka lewego polift A4 B5? Jakiekolwiek zeby tylko było coś widać bo jest potrzebne tylko na kilka dni
  12. Planuję zakup tej dokładki, ale mam jeszcze pytanie do Was. Obecna ori dokładka jest u mnie mocno "ściachana", odstaje w kilku miejscach, bo przytarłem tu i tam i teraz pytanie czy warto na taką zmęczoną dokładkę nakładać tą z Cupry? Po prostu przykręcić jedno do drugiego na siłę żeby nie odstawało?
  13. U mnie z zawiasem wszystko cacy, świeży gwint założony i nadal stuka :-) nawet ostatnio miałem wrażenie, ze to gdzieś za kanapą albo w drzwiach... Pogoda będzie lepsza to rozbiorę co sie da, może tam jakaś śruba czy inny dziad leży
  14. jacca90, coś takiego było uki, wystarczy żarówka dwuwloknowa + w moim przypadku prąd pociągnięty ze stacyjki i po drodze przełącznik kolyskowy
  15. Takie jakby szczotkowane Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Jasnoszare, nie mam niestety zdjęcia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Myślę, że za dwa tygodnie założę już koła 18" i dokręcę gwint jak trzeba Mam jeszcze dwie zmiany w planach, jak starczy czasu to zrobię wszystko razem A wczoraj okleiłem przednią konsolę na black piano żeby pasowała do dekorów
  18. Przekonałeś mnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk jadę z tematem
  19. Ciekawe jak wyglądałby przedni panel w czarnym połysku :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.