Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. Gumowa nakładka na wiertarkę za 35 zł w sklepach motoryzacyjnych i zejdzie wszystko pięknie i bez użycia chemii :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Nie robiłem zdjęcia, bo auto stoi na 15-calowych stalówkach :-) Dopiero po założeniu letnich będę kręcił gwintem. Co do miękkości - na pewno obecne koła mają na to wpływ, niski profil w 18" zrobi swoje, ale tak czy inaczej (w porównaniu do 1BE ze sprężynami 40/40) myślałem, że będzie twardszy. Aktualizacja 6.02.2016: Dodałem nowe zdjęcie na końcu pierwszego postu jak stoi na gwincie i stalówkach. Do wiosny nie mam większych planów, robię na bieżąco serwis, a potem priorytetem będzie turbo AWX i chciałbym wrócić do czerwonych lamp z tyłu, tylko muszę ogarnąć temat LED-ów z opornikiem...
  3. Pozdro Olszak, widziałem, poznałem :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Na początku pomyślałem o klockach, ale zmyliło mnie to szuranie z przerwami przy ruszaniu. W każdym razie okazało się, że zacisk się zapiekał, zeżarło klocki i stąd szuranie. Wczoraj wymieniłem klocki, zacisk też ogarnięty i wszystko gra
  5. Dzięki zybi81, zawsze miło coś takiego czytać :-) Pavetti, nie wiem w sumie czy chce puścić w dół, może 1cm w stosunku do tego co mam teraz na zdjęciu z 18". Wczoraj odebrałem auto od mechanika i mogę pochwalić się gwintem Mimo wszystko wybrałem MTS, bo byłem bardzo zadowolony z ich sprężyn. Opinie na forum są różne, wiem, ale opierałem się tutaj na własnych doświadczeniach z tą firmą i pomyślałem, że przygodę z gwintem zacznę właśnie od MTS. Wrażenia? Jest miękko. Spodziewałem się większej zmiany w twardości. Ogólnie samochód jest bardziej sztywny i zdecydowanie lepiej zachowuje się w zakrętach, ale zupełnie nie rozumiem osób, które pisały, że na gwincie nie da się jeździć. Da się i powiem więcej - zachowujemy nawet pewien komfort. Takie jest moje subiektywne zdanie. Jeśli będę zmieniał gwint na inny za jakiś czas, to na pewno będę celował w twardszy. Oprócz tego zostały wymienione klocki z tyłu i końcówka drążka, czyli drobne naprawy. Tak czy inaczej - gwint jest, japa się cieszy
  6. dliwski odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja jak łączyłem to z klatką ;-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. dliwski odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    cacek89, mono czasem wywołuje tzw. rewolucje żołądkowe, spróbuj może w proszku Universal (moim zdaniem i nie tylko moim jedna z lepszych), a jak dalej będzie słabo to CM3, ewentualnie kre-alkalyn (poczytaj sobie o tym). Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Od jakiegoś czasu przy hamowaniu słyszę dość głośne szuranie z prawego tylnego koła. Występuje to tylko przy małych prędkościach (powiedzmy od 30 km/h w dół, powyżej 50 km/h szuranie nie występuje), czasami przy ruszaniu (tak do 10-20 km/h). Przy hamowaniu szuranie jest ciągłe, ale już przy ruszaniu (przy ok. 20 km/h) szura z przerwami. Żeby było śmieszniej - są dni, kiedy nie szura wcale. Co to może być? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Wypalały się 6000K - na początku były mocno niebieskie a potem zbliżyły sie do 5000K, natomiast przy 4300 nie zauważyłem żeby coś się zmieniło z czasem. A w tej chwili jeżdzę na 5000K, barwa idealnie biała, nie wchodzi ani w niebieski ani w żółty no i generalnie świecą bardzo mocno, wiadomo to nie soczewka z EVO ale w porównaniu do ori xenonu nie odbiegają :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Ja miałem HID 4300 i barwa była żółta jak z żarówki, co więcej waliły światłem tak mocno że czułem się jakbym włączył długie. Może masz bardzo słabego chinola? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Generalnie kiedyś porównywałem HID do ori xenonu i nie było odczuwalnej różnicy w ilości światła i barwie... Ale wiadomo, HID HID-owi nierówny. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. U mnie po roku nie było śladów. Mocna H7 szybciej wypali. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Dlatego warto do HID-ów kupić moduł do świateł dziennych żeby nie zużywać przetwornic. Tylko wtedy zbliżamy sie do wydatku 500 zł i pojawia sie pytanie czy nie lepiej ori xenon... ;-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Wziąłem Varta Blue Dynamic 80Ah 740A i dzisiaj przy -18 zapalił jak w lato :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Też o tym myślałem - pokaż jak to wygląda na aucie :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Panowie wg wlepki potrzebuję 80AH do mojego 1.9 AFN. Jaki kupić? Wiem że mógłbym poszukac ale jestem w pracy i bardzo mi ciezko, a auto nie pali i musze szybko cos kupic w godzinach pracy.
  16. Do 17" amorki+sprężyny jeszcze mają sens :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Nowe jakoś od ponad roku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Panowie, trochę odejdę od Waszej rozmowy, ale Wy na pewno wiecie najlepiej z doświadczenia. Jeśli xenon świeci zdecydowanie słabiej niż kiedyś (nie jest to wina odbłyśnika w tym przypadku na bank), ale nie zmienił ani trochę barwy, nie miga, to winny jest żarnik, przetwornica czy może i tu i tu jest problem?
  19. A ma ktoś vag commander żeby dodać kluczyk? W tej chwili mam jeden komplety a drugi bez pastylki immo, jak ją kupię na allegro to pomożecie na spocie?
  20. Byłem w tym warsztacie. Zamienili mi dzisiaj koła na próbę, ale znalazłem stare zdjęcie i porównałem i okazało się, że miałem założone tak samo cały czas. No więc (mimo że znam teorię) kazałem im jeszcze raz wszystkie wyważyć i założyć tak, jak były założone przeze mnie. Wyważyli, założyli i... Jedzie idealnie prosto. Zatem teoria teorią, ale w praktyce złe wyważenie może wywołać odczuwalne ściąganie auta. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Podjade jutro, ale wiecie jak to może wyglądać? "Panie, przecież wyważenie nie może mieć wpływu na ściąganie auta" i w sumie to prawda... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Sprawdziłem, u mnie jest ok. Założone zgodnie ze strzałką. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Jest ok - we wszystkich kołach takie samo ciśnienie. Sprawdziłem to w pierwszej kolejności.
  24. Panowie, pomóżcie, bo głupia sprawa. W teorii złe wyważenie kół może powodować drgania kierownicy lub nierówne zużycie opon. Natomiast u mnie sprawa wygląda tak - założyłem sobie sam zimówki (stalowe felgi) pod blokiem i wszystko było cacy, nic nie drżało, auto jechało prosto jak po szynach, ale na wszelki wypadek pojechałem wyważyć koła. Panowie wyważyli, założyli na auto i na drugi dzień jadąc w trasie zauważyłem, że ściąga mi samochód w prawo, wręcz czuję na kierownicy, że ma ochotę lekko skręcić. Co mogli zrobić źle? Przykręcili mi koła w innej kolejności (np. z tyłu na przód)? O co chodzi? Podejrzewam, że jak pojadę do nich z "reklamacją", to mnie wyśmieją, ale fakty są takie, że samochodem jeżdżę tylko ja i nic innego nie robiłem poza wyważaniem kół u nich i już następnego dnia poczułem różnicę...
  25. Ja też już zalałem u siebie Gear300 i jest poprawa :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.