Treść opublikowana przez Lolek
-
Spoty wrocławskie
cwiartolinski PW poszlo
-
Spoty wrocławskie
To nie dobrze bo mam sprawe do Ciebie, i czas do 10 sierpnia:facepalm: Przeglad? nie nie przegląd to pryszcz i jutro go ogarnę no chyba że można to podjadę do Ciebie jutro albo we wtorek, a chodzi o grubszą sprawę no proszę Cię jak dla mnie to na luzaku może przyjechać na spota, tu tylko chodzi o dogadanie kosztów i wolnego miejsca w kajecie
-
Spoty wrocławskie
To nie dobrze bo mam sprawe do Ciebie, i czas do 10 sierpnia:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
ooooo dobry pan
-
Spoty wrocławskie
ty nie ryjuj tylko na spota wpadaj pochwalić się namacalnie nową d*pą ---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ---------- rodzinke już pogoniłeś?
-
Spoty wrocławskie
to tylko wyniki obserwacji
-
Spoty wrocławskie
bez auta ale na pewno z 4 pakiem
-
Spoty wrocławskie
to i ja zajadę
-
Spoty wrocławskie
kto dzisiaj zajeżdża pod MM?
-
Spoty wrocławskie
dobry:hi:
-
Spoty wrocławskie
siemano:hi:
-
Spoty wrocławskie
bez komentarza Dobry
-
Spoty wrocławskie
Siemano:hi:nelson mam maly zapierdol z casem kipsko, najszybciej na spocie oddam Ci przekaznik albo jakoś po niedzieli
-
peknięty przewód od odmy??
To nie ma co kombinowac tylko brac, ja sprawdzalem jeszcze w auto-zatoce to mieli za 80zl tyle ze musialem brac z aso bo bym inaczej nie mogl zwrocic uszczelek
-
peknięty przewód od odmy??
Sam to ostatnio przerabialem, zakupilem uszczelki pod chlodniczke bo myslalem ze to wlasnie tam wali olej, okazalo się ze to z tej rurki. W blok wchodzi taki kolniez ktory peka, sylikon nic nie da. Jedynie nowa, niestety w ASO 200zl
-
Spoty wrocławskie
Jak wygram to postawie:hi:
-
Spoty wrocławskie
Siemanko:hi: pany trzymac dzisiaj kciuki, mam komisje lekarsa, tyle ze wyznaczona przez sad, mam nadzieje ze wszystko pojdzie tak jak ma byc i w koncu dostane odszkodowanie z tego j**anego zusu
-
Spoty wrocławskie
siema:hi: jak znajdę jakąś ocalałą w garażu to postawię ale nie obiecuję
-
Spoty wrocławskie
jestem zaaaa kaju poszlo pw do Ciebie
-
Spoty wrocławskie
Bedziemy w kontakcie bo teraz jade do babci za wro na imieniny i nie wiem czy będę od razu na spota walil czy zajade jeszcze na klecine Spoko, dzwoń - numer znasz Bedziemy w kontakcie
-
Spoty wrocławskie
goldi z tym próbowaniem to różnie wychodzi, mój wujek rok w rok miał same córy i powiedział że nie przestanie póki nie będzie miał syna. Zakończył z wynikiem 9 córek i na końcu chłopaki bliźniaki Szymek gratulacje
-
Spoty wrocławskie
Bedziemy w kontakcie bo teraz jade do babci za wro na imieniny i nie wiem czy będę od razu na spota walil czy zajade jeszcze na klecine
-
Spoty wrocławskie
I ja tez:hi:
-
Spoty wrocławskie
Siema:hi:
-
Spoty wrocławskie
Dobry:hi: