Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. cwiartolinski PW poszlo
  2. To nie dobrze bo mam sprawe do Ciebie, i czas do 10 sierpnia:facepalm: Przeglad? nie nie przegląd to pryszcz i jutro go ogarnę no chyba że można to podjadę do Ciebie jutro albo we wtorek, a chodzi o grubszą sprawę no proszę Cię jak dla mnie to na luzaku może przyjechać na spota, tu tylko chodzi o dogadanie kosztów i wolnego miejsca w kajecie
  3. To nie dobrze bo mam sprawe do Ciebie, i czas do 10 sierpnia:facepalm:
  4. ooooo dobry pan
  5. ty nie ryjuj tylko na spota wpadaj pochwalić się namacalnie nową d*pą ---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ---------- rodzinke już pogoniłeś?
  6. to tylko wyniki obserwacji
  7. bez auta ale na pewno z 4 pakiem
  8. to i ja zajadę
  9. kto dzisiaj zajeżdża pod MM?
  10. dobry:hi:
  11. siemano:hi:
  12. bez komentarza Dobry
  13. Siemano:hi:nelson mam maly zapierdol z casem kipsko, najszybciej na spocie oddam Ci przekaznik albo jakoś po niedzieli
  14. Lolek odpowiedział(a) na tobi665 temat w 1.9TDI
    To nie ma co kombinowac tylko brac, ja sprawdzalem jeszcze w auto-zatoce to mieli za 80zl tyle ze musialem brac z aso bo bym inaczej nie mogl zwrocic uszczelek
  15. Lolek odpowiedział(a) na tobi665 temat w 1.9TDI
    Sam to ostatnio przerabialem, zakupilem uszczelki pod chlodniczke bo myslalem ze to wlasnie tam wali olej, okazalo się ze to z tej rurki. W blok wchodzi taki kolniez ktory peka, sylikon nic nie da. Jedynie nowa, niestety w ASO 200zl
  16. Jak wygram to postawie:hi:
  17. Siemanko:hi: pany trzymac dzisiaj kciuki, mam komisje lekarsa, tyle ze wyznaczona przez sad, mam nadzieje ze wszystko pojdzie tak jak ma byc i w koncu dostane odszkodowanie z tego j**anego zusu
  18. siema:hi: jak znajdę jakąś ocalałą w garażu to postawię ale nie obiecuję
  19. jestem zaaaa kaju poszlo pw do Ciebie
  20. Bedziemy w kontakcie bo teraz jade do babci za wro na imieniny i nie wiem czy będę od razu na spota walil czy zajade jeszcze na klecine Spoko, dzwoń - numer znasz Bedziemy w kontakcie
  21. goldi z tym próbowaniem to różnie wychodzi, mój wujek rok w rok miał same córy i powiedział że nie przestanie póki nie będzie miał syna. Zakończył z wynikiem 9 córek i na końcu chłopaki bliźniaki Szymek gratulacje
  22. Bedziemy w kontakcie bo teraz jade do babci za wro na imieniny i nie wiem czy będę od razu na spota walil czy zajade jeszcze na klecine
  23. I ja tez:hi:
  24. Siema:hi:
  25. Dobry:hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.