Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. siemanko, ja też będę tylko w końcu gdzie się dzisiaj spotykamy?
  2. goldi powiedz mnie jakie te wtryski za te 700 złociszy? muszkaD ceni sobie ponad 850zł za bossio a ok1000zł za boscha
  3. pewnie, że ubywa łoj już się tak nie ciśnieniuj, nie poznałeś mnie jeszcze, taki jestem, nic Ci nie poradze spoko luz Karole tak mają swój chłop Się wie:kox: ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ---------- Tyle ze mnie interesuje sam magiel bo koncowki i wachacze mam nowe i chce tylko to zweryfikowac. To szerokiej drogi i udanego wypoczynku chopie A tak wogole to bry wszystkim:hi: Lolek miałem to samo, wymieniłem całe zawieszenie i napierdalało dalej. Okazało się, że magiel wyjebany:wink: Pawnie tak :facepalm:macie namiary gdzie we wro to zrobie? Goldi wieczorem jestes w domu bo jade na chwile do kuzynki za lesnice to wpadlbym zobaczyc fure:decayed:
  4. pewnie, że ubywa łoj już się tak nie ciśnieniuj, nie poznałeś mnie jeszcze, taki jestem, nic Ci nie poradze spoko luz Karole tak mają swój chłop Się wie:kox: ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ---------- Tyle ze mnie interesuje sam magiel bo koncowki i wachacze mam nowe i chce tylko to zweryfikowac. To szerokiej drogi i udanego wypoczynku chopie A tak wogole to bry wszystkim:hi:
  5. pewnie, że ubywa łoj już się tak nie ciśnieniuj, nie poznałeś mnie jeszcze, taki jestem, nic Ci nie poradze spoko luz Karole tak mają
  6. On już pewnie nayebaju więc nie ogadasz się , może rano się uda domyślam się
  7. a dokładniej?
  8. Na kanał i szarpiesz za końcówki... Wysłane z monopola 24/7 No ale tak się koncowki sprawdza czy magiel?
  9. właśnie szukam postów a nie mogę znaleźć...bo walczę dalej z tymi stukami, sprawdzał mi mechanik poduszki i mówi że to nie one. A dzisiaj zauważyłem że jak wjeżdżam i zjeżdżam z krawężnika to stuk dochodzi z lewej strony. Jak można sprawdzić magiel czy to nie on stuka czasem?
  10. który to ostatnio walczył z maglem?
  11. okej, dzięki za sprostowanie:hi:
  12. Szukasz kompana do wycieczki czy robisz sciepe na Bajure co by taniej bylo:grin:
  13. Daj znać, jak skończysz robotę, bo sprawę mam sąsiad Jak skoncze będę do Ciebie tarabanil:decayed:
  14. Siemanko:hi: jeszcze 4 godzinki popracowac i weekend czas rozpoczac:grin:
  15. mam podobnie i nie wiem co robić, stuka sporadycznie, zazwyczaj na jakiejś poprzecznej nierówności bądź też czasem na dziurach i kocich łbach i to nie zawsze. Wymienione wszystkie wahacze, na stacji diagnostycznej nic nie wykryli, amory niby sprawne a w dalszym ciągu stuka. Gdzieś słyszałem, że to może być poduszka albo drążek kierowniczy. Działałeś coś może z tymi przegubami wewnetrznymi?
  16. nawiązując do tematu, gdzieś kiedyś czytałem że trzeba tylko dłuższe śruby do docisku też dokupić, bo niby od awx są dłuższe, prawda to?
  17. Sama
  18. Lolek odpowiedział(a) na luka4f temat w 1.9TDI
    skoro piszesz że po jakimś czasie przestało śmierdzieć, to powinno wszystko odparować. A dobrze dokręciłeś śruby? może popuściły i walą spaliny? A uszczelkę od spływu oleju wymieniłeś czy dałeś starą? może tam puszcza olej i smaży się na gorącej turbawce
  19. Może to głupie co napiszę, a przy wymianie opon z letnich na zimowe przerzucasz całe koła czy zmieniasz tylko opony? Mój ojciec miał podobnie w passacie i wyszło że pokrzywione były felgi
  20. no to jestem... najebany:facepalm: wracam, kierunek dom.... qr** najgorsze jest to, że jutro przed 5.00 muszę wstać do roboty
  21. a ja już po robocie zakupiłem flaszeczki i jadę na urodziny do ojca, także tego mogę się już tu dzisiaj nie pojawić....ale kto wie
  22. Dokladnie:cygaro:
  23. no widzisz to następnym razem jak zajadę od razu podbijam do szefa krzycząc - "PRZYSŁAŁ MNIE CWIARA i WSZYSTKO NA TEMAT":decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.