Treść opublikowana przez instruktor83
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dopiero w przyszłym tygodniu zabiore sie za robote,napewno relacja będzie:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Tak też zrobie :-)
-
[B7 BRB] Audi A4 1.9 TDI S-line black sedan by cub@sX :) ! ! ! Update!
Z czego ta kiera ? Ile dałeś? Wygląda pięknie:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Listwy s linowe już dawno kupione i zamontowane , udało się kupić nówki sztuki:-) co do silnika jestem mega zadowolony:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzięki:-) Szukałem dośc długo klapy tylnej s line:-( wreszcie znalazłem w dodatku w kolorze mojej Audi:-) Stan perełka:-) :-) zero jakichkolwiek rysek czy uszkodzeń:-) Tylko musze usunąc 2.0 TDI i A4 , macie może jakieś rady jak to dobrze szybko usunąc, zostawiam tylko znaczek AUDI:-) Następny punkt z listy mogę skreślić:-)
-
Moje cabrio
A czy to już koniec opisu? Troche niewiele:-( napisz coś więcej o aucie, i zdjecia prosimy
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Coś mi się wydaje że będę u ciebie częstym gościem:-) ekstra wygląda:-)
-
Czarnula a4 b7 2.0Turbo Quattro +IC od 3.0 TDI Biturbo
Też jestem ciekaw jaki będzie końcowy efekt tych lamp:-)
-
2.0TFSI Quattro <3
Sedan:-) wielki plus:-) silnik i napęd:-) piękna:-)
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Gratki furki:-) oby tak dalej:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
miłe słowa ale z tymi zdolnościami nie przesadzaj wystarczy że bardzo chcesz :D fundusze też bardzo się liczą bez nich ani rusz i reszta już z górki Jak RECARO to na pewno z podgrzewaną kanapą Wpadł dzis taki o to panel
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Niby racja , ja jednak jestem uparty i szukam uparcie:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Wziąłbym też w pełnej skórze wszystko zależy od stanu,oczywiście też widziałem dużo kompletów pojawiło się chociażby na allegro , stan niestety większości jest daleki od ideału,dodatkowa rzecz ktora musi też być to podgrzewana tylna kanapa, to chce koniecznie wyrezać:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzięki panowie, Ciągle poszukuje Recaro wtedy wnętrze będzie wyglądać
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Małe sprzątnie dzisiejsze Suszenie przy pomocy ręcznika wet wet look polecam i jeszcze wosk I jest mały efekt masz na myśli tą miniaturkę
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
rzesz ty masz co jeszcze rezać? czy pora na b8?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzieki wielkie Dziś wpadła kolejna zabawka z listy lodóweczka Przekładka do swojego schowka i będę się cieszył lodóweczką Oraz wpadł mały gadżecik zawsze chciałem mieć miniaturową Audi A 4 w kolorze czarnym sedanie modelu b7 , i udało się wreszcie ustrzelić szukałem wprawdzie RS 4 ale jest zbyt ciężki do znalezienia w czarnym kolorze
-
Siemianowy Golfik Gti
zawsze masz jeszcze b7 do ujeżdżania
-
Audi a4 b7 s line 2.0tdi BLB turbo caha, 2x ic,alufelgi z A5 update foto:)
będę obserwował temat , też chce montować kamerkę
-
Audi a4 b7 s line 2.0tdi BLB turbo caha, 2x ic,alufelgi z A5 update foto:)
dosyć ładnie wyposażona choć na pewno przydałby się oryginalny zderzak S line jaką masz kamerkę cofania?
-
audi a4 b7 1.8T S-line
polecam stronkę postimage.pl
-
[B6 ASN] Audi A4 B6 3.0 V6 Quattro Limousine
super a przełącznik w chromie świateł od czego ?
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
to teraz dwie b5 -teczki w garażu oj będzie grzebania
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
ładna ta twoja Audiczka ale wydaje mi się że znaczek Audi powinien być na klapie,
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
fajnie doinwestowane B6 jedna z lepszych w sedanie co dalej rezasz?