Treść opublikowana przez instruktor83
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
pochwal się zdjęciem zobaczymy jak to wygląda
-
S Krwisty Avant Quattro
miałem też kiedyś taką Audi z tym że 163ps i do tego w multitronicu , ale dźwięk tej jednostki jest naprawdę przyjemny powodzenia w modzeniu
-
Audi A8L D4 2012 4.2 TDI quattro 351 PS
Przepiękne obie:-)
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
gratulacje furki wygląda zacnie
-
Peugeot boxer 2.2 hdi
jeździłem dokładnie takim samym i te 120 PS nawet daje rade
-
[B6 ASN] Audi A4 B6 3.0 V6 Quattro Limousine
gratulacje zakupu powodzenia w realizacji planów
-
Podłoga i progi - zakup Audi
kolego to nie ten temat
-
[B6 BEX] 1.8T SEDAN LZ3M MISANO RED 2x S-LINE ,BIX,EIBACH,BBS SPEEDLINE 19",FMIC,DP,S4
czerwona ma w sobie moc ładnie wygląda i plany też niczemu sobie
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
co to za nakładka na tablice rejestracyjną?ori? czy sam modziłeś?
-
BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
Bez MPakietu bym nawet nie rozważał... ale podobnie z A6/A4, bez s-line'a te auta też słabo wyglądają co racja to racja twoja wygląda ekstra
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
przy moim dbaniu to już w ogóle za każdym razem gdy wychodzę z auta dywaniki obowiązkowo muszę wytrzepać taka dbałość że aż do przesady ale ja to lubię A tak przy okazji ,gdzie panowie dobrze umiejscowić tą ważną naklejkę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
B7 Crew
http://allegro.pl/przycisk-gumka-kluczyk-pilot-audi-a3-a4-a6-q5-q7-i5089651538.html mówisz o tym? zerknij tutaj http://audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=1&t=95094
-
2,0 ALT GRANATOWY SEDAN
Witam kolege z Jawora szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze twojej Audi na naszym mieście ale gratulacje auta sam robiłeś dwururke?
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
pięknie
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
co do tyłu wygląda exstra zaś przód zostaw jak jest naprawdę , chociaż spróbować zawsze można , ale według mnie teraz wygląda idealnie
-
Golf II '90 Wolfsburg Edition USA by Krecik
jak dla mnie bordo jest najlepszy , a tak wogóle super golfik
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
ParasoleK znam tą sytuację u mnie też się zbliża ten dzień zaobrączkowania , ja kupiłem na allegro ori za 515zł z przesyłką Lorence nówka sztuka znaleźć nową na dodatek w kolorze grilla który mamy u siebie w aucie prawie niemożliwe Dzisiaj wreszcie znalazłem trochę czasu by zamontować ori pedały plus podstopnice RS 4 I taka mała fotka przy dużym Fiacie
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
no to tanie nie było ale efekt po tym jest taki że szczęka opada na allegro kupowałeś ? podeślij link do stronki
-
Ekolot :-) czyli 1.6Tdi FL mint :-))))))
jest miodzio navi robi robotę świeżutka sztuka
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
ile dałeś za zymol?
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
rzeczywiście wygląda kozacko element z porsche dodaje mu efektywności
-
Srebrna BRD by shakal
gratulacje nowej furki to się nazywa Audi maniak
-
Moja bestyjka :)
Prosze jaki kolega tajemniczo zagadkowy:-) gratulacje autka
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Szukam szukam Konrad:-) ale chce koniecznie z b7 Recaro:-) a trafiaja sie ciągle z b6