Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. miałem też kiedyś taką Audi z tym że 163ps i do tego w multitronicu , ale dźwięk tej jednostki jest naprawdę przyjemny powodzenia w modzeniu
  2. Przepiękne obie:-)
  3. gratulacje furki wygląda zacnie
  4. jeździłem dokładnie takim samym i te 120 PS nawet daje rade
  5. gratulacje zakupu powodzenia w realizacji planów
  6. kolego to nie ten temat
  7. czerwona ma w sobie moc ładnie wygląda i plany też niczemu sobie
  8. co to za nakładka na tablice rejestracyjną?ori? czy sam modziłeś?
  9. Bez MPakietu bym nawet nie rozważał... ale podobnie z A6/A4, bez s-line'a te auta też słabo wyglądają co racja to racja twoja wygląda ekstra
  10. przy moim dbaniu to już w ogóle za każdym razem gdy wychodzę z auta dywaniki obowiązkowo muszę wytrzepać taka dbałość że aż do przesady ale ja to lubię A tak przy okazji ,gdzie panowie dobrze umiejscowić tą ważną naklejkę
  11. instruktor83 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    http://allegro.pl/przycisk-gumka-kluczyk-pilot-audi-a3-a4-a6-q5-q7-i5089651538.html mówisz o tym? zerknij tutaj http://audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=1&t=95094
  12. Witam kolege z Jawora szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze twojej Audi na naszym mieście ale gratulacje auta sam robiłeś dwururke?
  13. co do tyłu wygląda exstra zaś przód zostaw jak jest naprawdę , chociaż spróbować zawsze można , ale według mnie teraz wygląda idealnie
  14. jak dla mnie bordo jest najlepszy , a tak wogóle super golfik
  15. ParasoleK znam tą sytuację u mnie też się zbliża ten dzień zaobrączkowania , ja kupiłem na allegro ori za 515zł z przesyłką Lorence nówka sztuka znaleźć nową na dodatek w kolorze grilla który mamy u siebie w aucie prawie niemożliwe Dzisiaj wreszcie znalazłem trochę czasu by zamontować ori pedały plus podstopnice RS 4 I taka mała fotka przy dużym Fiacie
  16. no to tanie nie było ale efekt po tym jest taki że szczęka opada na allegro kupowałeś ? podeślij link do stronki
  17. jest miodzio navi robi robotę świeżutka sztuka
  18. ile dałeś za zymol?
  19. rzeczywiście wygląda kozacko element z porsche dodaje mu efektywności
  20. gratulacje nowej furki to się nazywa Audi maniak
  21. Prosze jaki kolega tajemniczo zagadkowy:-) gratulacje autka
  22. Szukam szukam Konrad:-) ale chce koniecznie z b7 Recaro:-) a trafiaja sie ciągle z b6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.