Treść opublikowana przez instruktor83
-
Montaż boczków z roletami A4 B6 B7
Panowie strasznie ciezko dostac te do sedana ,moze ktoś z was chętny do sprzedania
-
Klapa bagażnika SEDAN
Zapraszam do mnie do tematu:-) ja ten mod mam zrobiony,sam wykonany:-)
-
Rysy na lakierze
Większosć ludzi raczej kredek nie poleci,efektu wielkiego kredka nie uzyskasz
-
Plastiki oraz ogólna jakość wnętrza
Z ust mi wyjeliście panowie te słowa:-) jakość jakość i jeszcze raz jakość:-) mialem b6 było pod tym wzgledem ekstra:-) a w b7 jeszcze o niebo lepiej:-) passat b6 mojego taty niestety sie chowa pod tym wzgledem:-) dodam jeszcze,że od nie dawna żona ma audi a3 8 p z 2007 r, i powiem wam szczerze że jakość w porownaniu z moim b7 równiez z 2007r jest o wiele gorsza, lekkie skrzypnięcia , przy zamykaniu drzwi dużo gorszy dźwięk,jakbym zamykal fiata,a nie audi(nie obrażając marki włoskiej)w a4 jest naprawde przyjemnie:-) domyślam się że w a6 czy w a8 to jest dopiero jakość
-
Ręczne osuszanie
Ja też mam jednego flufiego:-) i do tego właśnie kupiłem ten http://allegro.pl/wet-wet-look-wwl-tao-recznik-do-osuszania-70x40cm-i5203101295.html. Ktoś może używał?
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
Zmiana foteli na recaro:-) ja też tego szukam ,ale łatwo nie jest kolego:-) mimo wszystko bardzo ladny egzemplarz:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
A powiedz mi jak z podłączeniem tego?p&p? Bo w plastiku dowiadywalem sie że aż tak dużo roboty nie ma, a jak z kabelkami?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzięki za miłe słowa staram się jak moge:-) zawsze jest coś nowego do kupienia:-) do wyrezania:-) oczywiscie każdy ma prawo do swojego zdania i w tym przypadku wyboru fotele z b7 czy b8:-) ja pozostane przy fotelach z b7:-) mysle że co jak co ale Recaro chyba nie bede musiał się wstydzic:-) Mam jeszcze pytanko czy wszystkie recaro z b7 mają pełna regulacjie elektryczną zarówno w fotelu kierowcy jak i pasażera? I jeszcze szukam jednego fajnego bajeru mianowicie ledy w plastikach lusterek zewnętrznych :-) Coś takiego:-) Oczywiście lusterko pochodzi z audi a6 c6:-) robiliscie juz u siebie ten mod? Czyżby nikt nie montował?
-
Audi A4 B6 Avant 1.8 turbo by Bobersky
Podoba mie sie:-) szczególnie na tych kołach:-)
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ulala:-) 20 cali:-) jest pięknie:-)
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Czekam na recaro:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
To prawda niestety,ale wygląd Recaro jest dla mnie niedoscigniony:-) i juz szukam dlugo,bede szukac tyle aż znajde w stanie bardzo dobrym:-) jestem uparty:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ja zostane przy fotelach b7:-) z tym ze trudno trafić wlaśnie na egzemplarz z b7 ,jak są to z b6
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
To sie nazywa pasja :-) teraa skupiam sie na szukaniu Recaro:-) między czasie oczywiście eibach:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ah:-) :-) zapomnialbym wpadł również mały gadżecik do bagażnika,ori:-) z akcesoriów Audi:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzięki panowie:-) I jeszcze pare fotek z wczorajszego pucowania:-) Wiem wiem brakuje porządnych stołków:-) ale szukam recaro:-) I jeszcze dowód że polerka została zrobiona:-) Planów mam jeszcze odgroma:-) celem od samego początku jest s line! Z dodatkami z RS 4:-) pozdrawiam wszystkich:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Oczywiscie że oryginał:-) za tego typu zamienniki podziękował:-) do tego kabelek z kufatec.de:-) by błędu nie było:-)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No sorki panowie:-) mała pomyłka:-) może na drugi tak ma:-)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Marcin grzebiesz jeszcze cos czasem przy A4?:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Objecane zdjęcia ledów tablicy rejestracyjenej:-)
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
O właśnie z b7 są srebrne takie jak pokazał wyżej mariusz:-) zreszta wejdz na mój profil to zobaczysz:-) a te co kupiłeś są od b6
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Miałem na myśli czy nie chciałes kupic listew s line od b7 ,bo te co kupileś są od b6
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
A nie chciałeś od b7 tych listew?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Oczywiście getem:-) kolor szary platinum tak jak sądziłeś:-) sprawdziłem i taki ma być:-) teraz pewnie około dwóch tygodni czekania:-)
-
Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info
Już kupiłem dawno zwykłego i nie żałuje , mam menu polskie ,mapy 2014, chrom pokrętła i nawet czyta karty 8 gb, wiec tragedii nie ma:-) stan ideał:-) oczywiście grafika jest ładniejsza w ledowym:-) ale mimo to jestem bardzo zadowolony ze zwyklego:-)