Treść opublikowana przez instruktor83
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
masz na myśli sprężyny?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
we środę zakładam koła letnie plus dystans to zobaczę , ale pewnie tak jest jak mówisz , w miarę jedzenia apetyt rośnie kiere też dopiero w środę założę to się pochwale
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
11mm na oś :)chcę żeby tylne koła zrówanły się z rantem , albo nawet lekko wyszły , taki jest cel
-
A4 B7 3.0 TDI, quattro, BKN 204KM
witam kolegę z moich okolic gratulacje autka
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzięki wielkie ale nie przesadzajmy:-) są lepsze:-) ale dziękuje:-) już czekam aż wreszcie wrócę do Polski i wreszcie zacznę zakładać to do kupiłem ,jeszcze tydzień i powrót , zakłdadanie zderzaka i grilla s line , i kiera z b8 plus oczywiscie koła letnie 18 :-) :-) , bo w końcu jest już wiosna:-) a bixenon tez mam w planach ale gdzieś w okolicy wakacji:-) Wpadły dzisiaj chrom pokrętła do RNS-E Do tego wreszcie wpadł kabelek z kufatec.de do oświetlenia led i do kółek tylnych by lekko wyszło dystansik
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
A co z grillem jest nie tak kolego? Pięknie:-) kupe pracy ale efekty są zajebi ..te :-) i oby do przodu z modami:-)
-
A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
Przyznam sie szczerze ze ten samochód bardzo odżyl:-) jak stoii pod tą wiatą to wygląda bardzo atrakcyjnie:-)
-
A4 B7 1,8T AVANT z 2007 roku
No niestety brak fotek
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Mam ten sam wzór tylko ze 18 i tez tak uwazam ze to jedno z piekniejszych wzorów felg:-) twoja ślicznie wygląda na tych kołach:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzięki:-) dzisjaj do mnie przyszla kiera :-) stan rzeczywiscie jak nowa:-) w przyszly czwartek wracam do polski na upragniony urlop w piątek myśle że kiera bedzie już w aucie:-) oczywiscie relacja będzie:-)
-
Audi A4 B7 1.8T
Gratulacje :-) audi a4 b7 i sedan:-) swietne połączenie:-) ten touareg w tle tez ekstra:-) przydałby sie taki w garażu:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzieki wielkie Mariusz za pomoc:-) Dzisjaj wreszcie znalazlem kiere s line:-)oczywiscie natychmiast kupione:-) we wtorek powinno byc u mnie:-) Teraz pytanko do was czy nowa kiera podejdzie p&p do mojej b7 ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No wlaśnie też mi się tak wydawało,kurcze nigdzie nie moge znaleźć tego s linowego:-( a znacie panowie może numer tej ramki do grilla s line? Bede wdzięczny za pomoc:-) za dwa tygodnie wracam do Polski ,i bedę składał cały zderzak(już pomalowany) do kupy i do szczęścia potrzebuje tej rameczki:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
A nie orjentuje sie ktoś z wws czy na allegro są takie dostępne? Znalazłem taką,choć przyznam się że po raz pierwszy taka widze http://allegro.pl/ramka-blenda-tablice-grill-audi-a4-s-line-rs4-s4-i5143226506.html ale do niej nie włoże tablicy?
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
To musi bolec:-( jaka jest szansa uratowania twojej audi?
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Ładny czarnuch:-) i do tego sedan:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
http://allegro.pl/audi-a4-b7-s-line-2005-08-rok-ramka-do-grilla-nowa-i5050343306.html Ta będzie dobra?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzięki:-) mam pytanie jeszcze odnośnie ramki na tablice rejestracyjną,ponieważ nie mam jeszcze od s line ,czy ze zwykłego da rade przełożyć?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No i wpadł ostatni puzel do zderzaka s-line czyli grill:-) stan super:-) cena tez super:-) Teraz zderzak do malowania i mam nadzieje po swietach nowy zderzak na aucie:-)
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Pięknie wygląda:-) a powiedz mi ten twój garaż blaszak dużo cie kosztował? Chce właśnie taki postawic:-)
-
srebrna be siódemka S-line....;)
Kolego grill s line dalej na sprzedaż?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Lusterko z kompasem założone:-) podziękowania dla kolegi biggmann Mod który naprawde cieszy:-) Zdjęcia robione tabletem więc nie najlepszej jakości ,ale kompas fajny bajer:-)banan na twarzy warty paru stówek:-) dla chętnych poprzednie lusterko fotochrom bez kompasu będzie niedługo w dziale sprzedam:-) Panowie mam pytanko odnośnie grilla s line , znalazłem taki http://allegro.pl/atrapa-grill-audi-a4-b7-s-line-i5145333486.html#thumb/1 Z tym że ja mam czujniki parkowania z przodu a tutaj otworów nie widac ,czy podejdzie pod moj zderzak z czujnikami? Czy to tylko kwestia wymiany tej ramki na tablice rejestracyjna? :-) dodam że mam już zderzak s line zakupiony niedawno ze spryskami plus PDC ,tylko teraz poluje na grill:-)
-
a4 b7 1.8 T quattro ;)
Masz niebieskie granatowe wnętrze?
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Szacun:-) :-) :-) mnie tez to czeka niedlugo:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Chce s line , nie mam ciśnienia żeby już kupić , pomału wszystko zbieram , na wakacje celem jest wszystko złożenie do kupy:-) i montaż:-) ale dziękuje za propozycje:-) W czasie poszukiwań grilla s -line ,wpadło nieplanowany zakup lusterko kompas:-) jutro montaż:-)