Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. Ale tego grila nie włozysz to obecnego zderzaka, kompletujesz cały zderzak s line? Ja też jestem na ty etapie
  2. Też mi się wydaje że do skóry jest zupełnie inny kosmetyk równieź tej firmy:-) ,ja dopiero go użyje w przyszlym tygodniu
  3. Są panowie 6 w 1.9 w b7, pod sam koniec 2007 roku wychodziły
  4. Ja narazie tylko raz używałem tego wosku, i efekt jest ,po prostu na czyste świeżo umyte auto ,oczywiście suche i nie w słońcu , to ważne ,bo więcej biedy można narobić,a ten zestaw meguiars nie używałem , ale słyszałem ,że jest świetny, ogólnie od niedawna interesuje się detaligiem aut, jest świetna strona poświęcona temu:-) polecam:-) kosmetykaaut.pl Tak śmiało możesz tego używać po desce i innych plastikach wewnątrz:-) oczywiście mówimy o poorboy's
  5. Zdecydowanie ten zestaw do lakieru, do wnętrza plastikõw zamówiłem dwa dni temu poorboy's , ponoć najlepszy do naszych desk rozdzielczych jak i plastików, niecałe 50zl za 473 ml ,jak użyje to się pochwale efektem A tak to dokładnie wygląda:-) zależy mi na efekcie raczej lekko matowym ,niż na świecącym,klejącym itp
  6. Pewnie tak ,ale ten za jest nowy i ori:-) juz trzeba myslec o nastepnym modzie:-)
  7. W ASO kupione przez internet:-) cena z przesyłką to tylko niecałe 270zl:-(
  8. Macie racje panowie z tymi ledami,teraz juz jestem w niemczech,postaram sie zamowic adapter,ze strony niemieckiej i zaloze ja nalezy:-) dziekuje bardzo za mile slowa Mały gadżecik dotarł do mnie:-) Pochwale się jak zamontuje:-)
  9. O prosze:-) następny sedan:-) i do tego czarny:-) piękne auto
  10. Pięknie wygląda:-) ślinie się na widok tego zderzaka:-) oby więcej takich sztuk:-)
  11. Ahaa:-) nie doczytalem:-) kupilem właśnie ori nóweczke z rs4 nakładke na hamulec ręczny,dużo roboty żeby ściągnąć ten co jest w aucie?
  12. Już mi też działa:-)
  13. Wyskoczyły ci błędy po ściągnięciu skóry z ręcznego:-) ?
  14. Ja rowniez mam kolor fis:-) bez modzenia:-)
  15. Zawsze mi sie podobal sedan i do tego jeszcze bagaznik dachowy:-) miodzio:-)
  16. No i teraz sam mozesz ocenic jakosc:-) i wykonanie:-) wedlug mnie jest naprawde ekstra:-)
  17. Co do ramki to niewiem ile kosztuje,ale u mnie nic nie odstaje,ale jak sie tak martwisz to zainwestuj w ta ori z a4,
  18. No to zalezy od twojego portfela ,130zl z a3 ,460zl z a4 ,jak widzisz roznica w finansach jest ogromna,a czy roznica jest duza w wygladzie? Tego nie wiem bo nie mialem nigdy galki s line z a4 ,ale wejdz na moj temat i zobacz jak to wyglada:-) dla mnie roznicy nie ma:-)
  19. wiesz co u mnie też działało , jak lekko zruszyłem to przestało i nieziemsko się nagrzewało, ja zrezygnowałem bo pracuje w Niemczech i tam sobie kupie ten adapter który jest prosty do zamontowania i do tego dział jak należy dzięki wielkie Na ten rok moim celem będzie zamontowanie zderzaka S linowego , więc zaczynamy poszukiwania Pierwsza podróba już jest a myślałem że to oryginał
  20. kolego to nie ten dział
  21. to już nieźle wyposażone 1.9

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.