Treść opublikowana przez instruktor83
-
B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
Ale tego grila nie włozysz to obecnego zderzaka, kompletujesz cały zderzak s line? Ja też jestem na ty etapie
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Też mi się wydaje że do skóry jest zupełnie inny kosmetyk równieź tej firmy:-) ,ja dopiero go użyje w przyszlym tygodniu
-
skrzynia z b7 115km 6 do b6 avf 6jaka roznica przelozen
Są panowie 6 w 1.9 w b7, pod sam koniec 2007 roku wychodziły
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ja narazie tylko raz używałem tego wosku, i efekt jest ,po prostu na czyste świeżo umyte auto ,oczywiście suche i nie w słońcu , to ważne ,bo więcej biedy można narobić,a ten zestaw meguiars nie używałem , ale słyszałem ,że jest świetny, ogólnie od niedawna interesuje się detaligiem aut, jest świetna strona poświęcona temu:-) polecam:-) kosmetykaaut.pl Tak śmiało możesz tego używać po desce i innych plastikach wewnątrz:-) oczywiście mówimy o poorboy's
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Zdecydowanie ten zestaw do lakieru, do wnętrza plastikõw zamówiłem dwa dni temu poorboy's , ponoć najlepszy do naszych desk rozdzielczych jak i plastików, niecałe 50zl za 473 ml ,jak użyje to się pochwale efektem A tak to dokładnie wygląda:-) zależy mi na efekcie raczej lekko matowym ,niż na świecącym,klejącym itp
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Te oznaczenia są chyba od paska b5fl?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Też nówka sztuka?:-) jak tak to gratulacje:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Pewnie tak ,ale ten za jest nowy i ori:-) juz trzeba myslec o nastepnym modzie:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
W ASO kupione przez internet:-) cena z przesyłką to tylko niecałe 270zl:-(
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Macie racje panowie z tymi ledami,teraz juz jestem w niemczech,postaram sie zamowic adapter,ze strony niemieckiej i zaloze ja nalezy:-) dziekuje bardzo za mile slowa Mały gadżecik dotarł do mnie:-) Pochwale się jak zamontuje:-)
-
skromne B7 by kaanntt
O prosze:-) następny sedan:-) i do tego czarny:-) piękne auto
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Pięknie wygląda:-) ślinie się na widok tego zderzaka:-) oby więcej takich sztuk:-)
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Ahaa:-) nie doczytalem:-) kupilem właśnie ori nóweczke z rs4 nakładke na hamulec ręczny,dużo roboty żeby ściągnąć ten co jest w aucie?
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Już mi też działa:-)
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Wyskoczyły ci błędy po ściągnięciu skóry z ręcznego:-) ?
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Filmik nie działa
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Ja rowniez mam kolor fis:-) bez modzenia:-)
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Zawsze mi sie podobal sedan i do tego jeszcze bagaznik dachowy:-) miodzio:-)
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
O:-) ja tez:-)
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
No i teraz sam mozesz ocenic jakosc:-) i wykonanie:-) wedlug mnie jest naprawde ekstra:-)
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Co do ramki to niewiem ile kosztuje,ale u mnie nic nie odstaje,ale jak sie tak martwisz to zainwestuj w ta ori z a4,
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
No to zalezy od twojego portfela ,130zl z a3 ,460zl z a4 ,jak widzisz roznica w finansach jest ogromna,a czy roznica jest duza w wygladzie? Tego nie wiem bo nie mialem nigdy galki s line z a4 ,ale wejdz na moj temat i zobacz jak to wyglada:-) dla mnie roznicy nie ma:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
wiesz co u mnie też działało , jak lekko zruszyłem to przestało i nieziemsko się nagrzewało, ja zrezygnowałem bo pracuje w Niemczech i tam sobie kupie ten adapter który jest prosty do zamontowania i do tego dział jak należy dzięki wielkie Na ten rok moim celem będzie zamontowanie zderzaka S linowego , więc zaczynamy poszukiwania Pierwsza podróba już jest a myślałem że to oryginał
-
Ramka do mojego grila
kolego to nie ten dział
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
to już nieźle wyposażone 1.9