Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. ile dałeś za zderzak s line? ja będę szukał też s line z pdc i ze spryskami
  2. witaj , jeździłem kiedyś też tym samochodem przez 3 miechy, udało mi się go rozpędzić do 250 już więcej bym tego nie zrobił strach
  3. instruktor83 odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    prosimy o fotki
  4. wejdź na stronę postimage.pl , i tam bezproblemowo wkleisz swoje zdjęcia i linki tych zdjęć wówczas na forum
  5. avusy w b6 wyglądają idealnie, myślę że te koło pasuje jak strzał w 10
  6. sprężyny dorabiane , znalezione w swoich garażowych szpargałach , demontowane kilkukrotnie (tutaj trochę z tym męczarnia ) ,skracane po to by siła wybicia klapy była na tyle mocna by mogła sobie poradzić z udźwignięciem klapy na starcie warto to zrobić naprawdę fajny gadżet zawsze na to chorowałem
  7. Ramie na którym widać sprężynę musi być przerobione, musi być roznitowane z obydwu stron (należy zeszfliwować nita od tyłu)wyciągnąć nita ,następnie dorobić dwa takie nity , i dospawać do ramienia kawałek materiału w którym zamocowana jest dolna część sprężyny numer wieszaka 6Y5867615D oczywiście podnoszenie klapy wymaga jeszcze poprawki , jak choćby wymiany siłowników bagażnika na mocniejsze , bo wyraźnie widać jak na samym początku klapa zostaje wybita przez ramię , a w momencie gdy resztę pracy ma wykonać amortyzator bardzo zwalnia, muszę się rozejrzeć za mocniejszymi amortyzatorami
  8. Po powrocie na urlop z DE postanowiłem ogarnąć parę rzeczy w swoim Audi Pierwsze Navi ostatnie chwile z BNS-em tu jeszcze małe porówanie Z niezbędnymi kluczami do wyciągnięcia radia Mapy 2014 :)stan navi perfekt raz jeszcze podziękowania dla Siemiana Wszystko działa aż miło oglądając forum zobaczyłem że niektórzy użytkownicy sedanów posiadają wieszak w bagażniku , by torby , reklamówki itp. nie latały po całym kufrze znalazłem od Octavii II , pasuje idealnie, 10 minut pracy i zamontowane Jeszcze jeden mod , dzięki któremu buzia uśmiecha się z ucha do ucha to automatyczne otwieranie klapy bagażnika , żeby było trudniej to nie kupowałem tego od naszego kolegi z forum , tylko zleciłem tą robotę mojemu tacie który zrobił mi niespodziankę po powrocie do Polski i zrobił ze zwykłych podnośników do klapy, automatyczne podnoszenie Tak wyglądały już po przeróbce:) a tutaj krótki filmik jak to działa po przyciśnięciu przycisku na pilocie
  9. śliczny kolor ogólnie sedan miodzio
  10. panowie kupiłem oryginalne ledy oświetlenia tablicy rejestracyjnej , wywala oczywiście błąd, gdzie można kupić ten kabelek by zlikwidować ten błąd ?
  11. http://allegro.pl/wosk-collinite-476s-aplikator-mikrofibra-400gm2-i4843209975.html u tego sprzedawcy masz wszystko
  12. Navigacja RNS- E kupiona polskie menu i mapki 2014 podziękowania dla Siemiana stan ideał W poniedziałek zabieram się za montaż pora też wypastować autko przed nowym rokiem
  13. Widze ze kompletujesz audi:-) ja tez tak chcem:-) swietne auto:-)
  14. Najwazniejsze ze sedan:-) super sztuka:-) gratulacje furki:-)
  15. Slicznie wyqlądają te lampy:-) szkoda ze autko na handel,ahaaa super miejsce parkingowe:-)
  16. 1500zl za kamerke? Tak duzo:-( nie ma tanszych zestawow?
  17. Lucas powiedz duzo roboty z tym zeby po wlaczeniu wstecznego byl obraz w rns-e? Jaki koszt tego?moglbys podac strone gdzie kupowales kamerke i kable? Podoba mi sie ten mod ,a ze kupilem wlasnie rnsa to mysle by to polaczyc w calosc:-)
  18. Zderzak s line wyglada swietnie:-) zmienia przod b7 i to bardzo:-) wiem juz co bede rezal nastepnym razem:-)
  19. Rns robi fajna robote we wnetrzu,fajna zadbana sztuka
  20. Panowie z racji tego iz za pare dni robie sobie a dokladniej swojej audi prezent,czyli kupno rns-a, bede mial na sprzedaz swojego bns-a, wystawie go oczywiscie w odpowiednim dziale ze zdjeciami ,stan jak nowy,bede chcial 400 zl za niego,ale dopiero wysylka po 20 grudnia,bo wtedy wracam do polski:-)ewentualnie na pw
  21. No wlasnie zastanawiam sie czy jest sens dolozyc te 500zl do ledowego, planuje kupic zwyklego do 1500zl, i nie jestem przekonany by dolozyc i miec ledowego, A tak przy okazji czy ledowe wychodzily wogole w a4 b7? Czy to są np.z seata exeo?
  22. Rozpoczęcie roku 2004 6,5-calowy wyświetlacz TFT 16: 9 Wyświetlacz o rozdzielczości 400h240 pikseli. Menu w językach; Angielski, niemiecki, holenderski, włoski, francuski, hiszpański, portugalski (z nieoryginalnego oprogramowania - rosyjski) Radio FM / AM z pamięcią stacji. Wyświetla informacje na temat nawigacji, radia, audio, telefonu, na ekranie na desce rozdzielczej (DIS), jeżeli pojazd jest w nie wyposażony. Zintegrowany z kierownicy wielofunkcyjnej. Sterownik urządzeń dodatkowych, w tym telefon komórkowy, za pomocą interfejsu Bluetooth ™. System Nawigacji Satelitarnej. Wizualne i dźwiękowe instrukcje nawigacyjne. Wyświetla informacje o sytuacji na drogach, przez Traffic Message Channel (TMC). Dynamiczny sposób przebudowa wykorzystując dane TMC. Budowa trasy za pomocą kodu pocztowego. 2D i 3D mapa z podzielonym ekranem. Pokazuje infrastruktury (POI) funkcji wyszukiwania. Opcje trasy: najszybsza, najkrótsza, automatyka. Audio CD / MP3-player. Dwa gniazda kart SD z obsługą do 4 GB każdy, aby odtwarzać muzykę w formacie MP3 (SD musi być zbudowany na technologii NIE SDHC) AM i radio FM z RDS i ruchu raportów (TP). Moc wyjściowa: 4 do 25 watów. Tuner TV (opcjonalnie) Gniazdo audio AUX-IN (opcjonalnie) Satellite Radio (opcjonalnie) Zmieniarki CD (opcjonalnie) «Audi music interface» (opcjonalnie) Uwaga: To urządzenie nie może odtwarzać filmy DVD, napęd DVD, płyty nawigacyjnej i płyty do mp3 muzyki (CD, DVD). LED 2010 Obsługuje karty pamięci SD / SDHC o pojemności do 32 GB. Rozdzielczość ekranu 800x480 pikseli, podświetlenie LED Szybsze obliczanie tras dzięki najnowszej generacji procesor taktowany zegarem 600 MHz. Wyświetlanie ograniczeń prędkości zaczerpnięte z danych nawigacyjnych dla autostrad i autostrad. W trybie widoku mapy topograficznej, kierowca i pasażer z przodu mogą przewinąć mapę pionowo, poziomo, a teraz także na trasie. Kolejną zaletą jest to, że nowa, nowa wersja zewnętrznego urządzenia do ładowania. system nawigacji wyposażony jest w intuicyjny teraz logikę działania, menu odtwarzania plików multimedialnych jest podobny do najnowszego systemu Audi MMI. Adapter Bluetooth do Audi music interface «» jest dostępny w sklepach umożliwia odtwarzanie muzyki bezprzewodowej z telefonu komórkowego lub odtwarzacza MP3. Nowością jest także asystent parkowania optycznego. W Audi R8 mogą być połączone z kamery cofania. W uzupełnieniu do dźwiękowych sygnałów ostrzegawczych, odległość do przednich i tylnych zderzaków są teraz wyświetlane graficznie na wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości. W połączeniu z kamerą cofania, grafika parkingowych nałożony na żywo obrazu z kamery na. UE 0030: Pierwsza znana europejska wersja UE 0050: Pierwsze wydanie w 2004 roku UE 0080: UE 0100: obsługa formatu FAT32 na kartach SD UE 0140: nigdy nie wydany na DVD UE 0160: nigdy nie wydany na DVD UE 0170: nigdy nie wydany na DVD, najnowszej wersji, która obsługuje karty ponad 2005 DVD UE 0330: Pierwsza wersja nowej generacji, wsparcie dla kart DVD, a później w 2005 roku UE 0360: pierwsza wersja, która obsługuje typ telefonu "wysoki" bloków, trzeba nową generację interfejsu telefonicznego (C, F lub wyższa) UE 0450: UE 0460: poprawki, wersja wydana 2006_1 DVD UE 0550: pierwszy zestaw 2 DVD, obsługuje TMC w Wielkiej Brytanii UE 0600: Wsparcie kamery cofania, eliminując błędy związane z zestawem 2 DVD UE 0650: Wsparcie AUX-input, korekcja z błędem kolejność odtwarzania losowego Na 193 da sie tez wizualizowac informacje z czujnikow cofania( A3) model 193 ma od 2010 roku fortepianową ramkę i przycisk MEDIA zamiast CD/TV mapy sa te same

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.