Treść opublikowana przez instruktor83
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
ile dałeś za zderzak s line? ja będę szukał też s line z pdc i ze spryskami
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
zacnie to wygląda
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
witaj , jeździłem kiedyś też tym samochodem przez 3 miechy, udało mi się go rozpędzić do 250 już więcej bym tego nie zrobił strach
-
Takie tam 330d
prosimy o fotki
-
[B6 BEX] moje pierwsze turbo
wejdź na stronę postimage.pl , i tam bezproblemowo wkleisz swoje zdjęcia i linki tych zdjęć wówczas na forum
-
Custom by Mateo
avusy w b6 wyglądają idealnie, myślę że te koło pasuje jak strzał w 10
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
sprężyny dorabiane , znalezione w swoich garażowych szpargałach , demontowane kilkukrotnie (tutaj trochę z tym męczarnia ) ,skracane po to by siła wybicia klapy była na tyle mocna by mogła sobie poradzić z udźwignięciem klapy na starcie warto to zrobić naprawdę fajny gadżet zawsze na to chorowałem
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ramie na którym widać sprężynę musi być przerobione, musi być roznitowane z obydwu stron (należy zeszfliwować nita od tyłu)wyciągnąć nita ,następnie dorobić dwa takie nity , i dospawać do ramienia kawałek materiału w którym zamocowana jest dolna część sprężyny numer wieszaka 6Y5867615D oczywiście podnoszenie klapy wymaga jeszcze poprawki , jak choćby wymiany siłowników bagażnika na mocniejsze , bo wyraźnie widać jak na samym początku klapa zostaje wybita przez ramię , a w momencie gdy resztę pracy ma wykonać amortyzator bardzo zwalnia, muszę się rozejrzeć za mocniejszymi amortyzatorami
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Po powrocie na urlop z DE postanowiłem ogarnąć parę rzeczy w swoim Audi Pierwsze Navi ostatnie chwile z BNS-em tu jeszcze małe porówanie Z niezbędnymi kluczami do wyciągnięcia radia Mapy 2014 :)stan navi perfekt raz jeszcze podziękowania dla Siemiana Wszystko działa aż miło oglądając forum zobaczyłem że niektórzy użytkownicy sedanów posiadają wieszak w bagażniku , by torby , reklamówki itp. nie latały po całym kufrze znalazłem od Octavii II , pasuje idealnie, 10 minut pracy i zamontowane Jeszcze jeden mod , dzięki któremu buzia uśmiecha się z ucha do ucha to automatyczne otwieranie klapy bagażnika , żeby było trudniej to nie kupowałem tego od naszego kolegi z forum , tylko zleciłem tą robotę mojemu tacie który zrobił mi niespodziankę po powrocie do Polski i zrobił ze zwykłych podnośników do klapy, automatyczne podnoszenie Tak wyglądały już po przeróbce:) a tutaj krótki filmik jak to działa po przyciśnięciu przycisku na pilocie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jaki kolor foteli?
-
[A4 b6 AVF] SPRINTBLUE / S4 facelift / AVUS III
śliczny kolor ogólnie sedan miodzio
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
panowie kupiłem oryginalne ledy oświetlenia tablicy rejestracyjnej , wywala oczywiście błąd, gdzie można kupić ten kabelek by zlikwidować ten błąd ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
http://allegro.pl/wosk-collinite-476s-aplikator-mikrofibra-400gm2-i4843209975.html u tego sprzedawcy masz wszystko
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Navigacja RNS- E kupiona polskie menu i mapki 2014 podziękowania dla Siemiana stan ideał W poniedziałek zabieram się za montaż pora też wypastować autko przed nowym rokiem
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Widze ze kompletujesz audi:-) ja tez tak chcem:-) swietne auto:-)
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Najwazniejsze ze sedan:-) super sztuka:-) gratulacje furki:-)
-
Moje Audi A4 B7 S-Line V6 2.7TDi Limo Carbon, LED
Slicznie wyqlądają te lampy:-) szkoda ze autko na handel,ahaaa super miejsce parkingowe:-)
-
A4 1.8T Quattro, BFB, Black Edition, Rotiform 19", Recaro, Open Ceremony!
1500zl za kamerke? Tak duzo:-( nie ma tanszych zestawow?
-
A4 1.8T Quattro, BFB, Black Edition, Rotiform 19", Recaro, Open Ceremony!
Lucas powiedz duzo roboty z tym zeby po wlaczeniu wstecznego byl obraz w rns-e? Jaki koszt tego?moglbys podac strone gdzie kupowales kamerke i kable? Podoba mi sie ten mod ,a ze kupilem wlasnie rnsa to mysle by to polaczyc w calosc:-)
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Zderzak s line wyglada swietnie:-) zmienia przod b7 i to bardzo:-) wiem juz co bede rezal nastepnym razem:-)
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Od leosia?:-)
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Rns robi fajna robote we wnetrzu,fajna zadbana sztuka
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Panowie z racji tego iz za pare dni robie sobie a dokladniej swojej audi prezent,czyli kupno rns-a, bede mial na sprzedaz swojego bns-a, wystawie go oczywiscie w odpowiednim dziale ze zdjeciami ,stan jak nowy,bede chcial 400 zl za niego,ale dopiero wysylka po 20 grudnia,bo wtedy wracam do polski:-)ewentualnie na pw
-
Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info
No wlasnie zastanawiam sie czy jest sens dolozyc te 500zl do ledowego, planuje kupic zwyklego do 1500zl, i nie jestem przekonany by dolozyc i miec ledowego, A tak przy okazji czy ledowe wychodzily wogole w a4 b7? Czy to są np.z seata exeo?
-
Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info
Rozpoczęcie roku 2004 6,5-calowy wyświetlacz TFT 16: 9 Wyświetlacz o rozdzielczości 400h240 pikseli. Menu w językach; Angielski, niemiecki, holenderski, włoski, francuski, hiszpański, portugalski (z nieoryginalnego oprogramowania - rosyjski) Radio FM / AM z pamięcią stacji. Wyświetla informacje na temat nawigacji, radia, audio, telefonu, na ekranie na desce rozdzielczej (DIS), jeżeli pojazd jest w nie wyposażony. Zintegrowany z kierownicy wielofunkcyjnej. Sterownik urządzeń dodatkowych, w tym telefon komórkowy, za pomocą interfejsu Bluetooth ™. System Nawigacji Satelitarnej. Wizualne i dźwiękowe instrukcje nawigacyjne. Wyświetla informacje o sytuacji na drogach, przez Traffic Message Channel (TMC). Dynamiczny sposób przebudowa wykorzystując dane TMC. Budowa trasy za pomocą kodu pocztowego. 2D i 3D mapa z podzielonym ekranem. Pokazuje infrastruktury (POI) funkcji wyszukiwania. Opcje trasy: najszybsza, najkrótsza, automatyka. Audio CD / MP3-player. Dwa gniazda kart SD z obsługą do 4 GB każdy, aby odtwarzać muzykę w formacie MP3 (SD musi być zbudowany na technologii NIE SDHC) AM i radio FM z RDS i ruchu raportów (TP). Moc wyjściowa: 4 do 25 watów. Tuner TV (opcjonalnie) Gniazdo audio AUX-IN (opcjonalnie) Satellite Radio (opcjonalnie) Zmieniarki CD (opcjonalnie) «Audi music interface» (opcjonalnie) Uwaga: To urządzenie nie może odtwarzać filmy DVD, napęd DVD, płyty nawigacyjnej i płyty do mp3 muzyki (CD, DVD). LED 2010 Obsługuje karty pamięci SD / SDHC o pojemności do 32 GB. Rozdzielczość ekranu 800x480 pikseli, podświetlenie LED Szybsze obliczanie tras dzięki najnowszej generacji procesor taktowany zegarem 600 MHz. Wyświetlanie ograniczeń prędkości zaczerpnięte z danych nawigacyjnych dla autostrad i autostrad. W trybie widoku mapy topograficznej, kierowca i pasażer z przodu mogą przewinąć mapę pionowo, poziomo, a teraz także na trasie. Kolejną zaletą jest to, że nowa, nowa wersja zewnętrznego urządzenia do ładowania. system nawigacji wyposażony jest w intuicyjny teraz logikę działania, menu odtwarzania plików multimedialnych jest podobny do najnowszego systemu Audi MMI. Adapter Bluetooth do Audi music interface «» jest dostępny w sklepach umożliwia odtwarzanie muzyki bezprzewodowej z telefonu komórkowego lub odtwarzacza MP3. Nowością jest także asystent parkowania optycznego. W Audi R8 mogą być połączone z kamery cofania. W uzupełnieniu do dźwiękowych sygnałów ostrzegawczych, odległość do przednich i tylnych zderzaków są teraz wyświetlane graficznie na wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości. W połączeniu z kamerą cofania, grafika parkingowych nałożony na żywo obrazu z kamery na. UE 0030: Pierwsza znana europejska wersja UE 0050: Pierwsze wydanie w 2004 roku UE 0080: UE 0100: obsługa formatu FAT32 na kartach SD UE 0140: nigdy nie wydany na DVD UE 0160: nigdy nie wydany na DVD UE 0170: nigdy nie wydany na DVD, najnowszej wersji, która obsługuje karty ponad 2005 DVD UE 0330: Pierwsza wersja nowej generacji, wsparcie dla kart DVD, a później w 2005 roku UE 0360: pierwsza wersja, która obsługuje typ telefonu "wysoki" bloków, trzeba nową generację interfejsu telefonicznego (C, F lub wyższa) UE 0450: UE 0460: poprawki, wersja wydana 2006_1 DVD UE 0550: pierwszy zestaw 2 DVD, obsługuje TMC w Wielkiej Brytanii UE 0600: Wsparcie kamery cofania, eliminując błędy związane z zestawem 2 DVD UE 0650: Wsparcie AUX-input, korekcja z błędem kolejność odtwarzania losowego Na 193 da sie tez wizualizowac informacje z czujnikow cofania( A3) model 193 ma od 2010 roku fortepianową ramkę i przycisk MEDIA zamiast CD/TV mapy sa te same