Treść opublikowana przez instruktor83
-
[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v
fajny sedan a nie lepiej od razu 18? ja niedawno też stałem przed tym problemem 17? czy 18? padło na to większe , bo małe jest fajne ale duże fajniejsze
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
za dwie kratki? są dostępne na allegro?
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
ależ to się odpycha
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
ładny smerfowóz
-
dywaniki poprosze o opinie
jedna co orginał to orginal, a tym troche do nich brakuje
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
super się prezentuje, szukam właśnie takiej sztuki dla żony, ale aluski to wolałbym srebrne
-
[A4 BFB Avant] quattro + graty z S4
widać ,że autko trafiło w dobre ręce słuszny silnik
-
[B6 AVF] Czarne A4 Avant 1.9TDI S-line RNS-E itp modzimy ;P
szkoda że audiczak idzie pod młotek bo auto zadbane , ale ktoś będzie przynajmniej zadowolony
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Super furacz , a tak z ciekawości to BNS nie wystarczał,że zmieniłeś na RNS-A?
-
Jaki kolor rs18'
dzięki za wyczerpującą informacje
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
konkretne wyposażenie i ogólnie twój avant super wygląda , przeszkadza mi tylko automat , ale to wkońcu to tiptronic to nie jest źle
-
Jaki kolor rs18'
a jaką farbę polecasz? jakiś konkretny zestaw?
-
Chip 1.9 BRB 116PS w GOODHOPE co myślicie?
ja z czipujesz to podziel się wrażeniami, ja jestem w podobnej sytuacji , i też jestem zainteresowany delikatnym podniesieniem mocy
-
Jakość Dźwięku W Bns 5.0 A Symphony
u mnie BNS gra zadziwiająco dobrze , i gdyby nie fakt ,że wiem jak działa RNS-E to pewnie nie miał w planach zmiany właśnie na rns-a, to jednak przepaść
-
Mp3 na BNS 5.0
ja też nagrywam przez nero i muzyka hula jak trzeba
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
wygląda obłednie
-
Jaki kolor rs18'
dzięki , wkrótce i zabiore się za malowanie moich po skończeniu pochwale się
-
Wypad do Karpacza.
willa skała jest super , ale również polecam wille Marcela na samym początku Karpacza, niedrogo , wysoki standard i do tego z okna piękne widoki,polecam
-
Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
ja tam zbieram tygodniki Motor i Auto Świat jest już tego naprawdę
-
F1, Rajdy i Motorsport
dzisja Hamilton wrócił na szczyt po fatalnym błędzie Rosberga no i miło spowrotem zobaczyć Mase na podium
-
Jaki kolor rs18'
widziałem na allegro zestaw firmy Motip, orientujesz się czy jest dobry?
-
Jaki kolor rs18'
no właśnie jestem ciekaw jak wygląda trwałość takiej powierzchni na pył z klocków , na płyny do czyszczenia alusów i inne ?pytam bo mnie też to czeka, a szkoda mi wydawać około 1tyś na profeske, zważywszy że mam warsztat i narzędzia więc mogę to zrobić w miarę "profesjonalnie" tańszym kosztem
-
Audi Cabrio 8G NG
trochę pracy trzeba włożyć i będzie cacy
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
3.2 V6 słuszny silnik czekamy na fotki
-
Sklep jubilerski APART - ktoś pracuje lub ma zniżki?
żeby mieć a aparcie 5 % zniżki to trzeba w ciągu roku wydać minimum 500zł na zakupy w aparcie ,