Treść opublikowana przez instruktor83
-
Kiedy zmieniać olej z 5W40 na 10W40
dzięki tak też myślałem, ale wolałem się upewnić
-
Kiedy zmieniać olej z 5W40 na 10W40
a może ktoś podpowie mi jaki mam zalać ?moje Audi A4 b7 1.9 TDI 116PS DPF, też może być Motul 5W 40
-
[A4 BFB Avant] quattro + graty z S4
profesjonalna robota
-
[B6 Awx]Mój Granatnik - Lekkie Rezanie Rns-E, 165 Km VFiz !
roleta z tyłu to super sprawa, choć nie mało z nią roboty, auto bardzo ładnie się prezentuje
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
wygląda ekstra
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
za***iste fotki golfy w tle też niczemu sobie
-
[A6 ALLROAD] 2.7T- terenowy wariat :D
zawsze mi się podobały Allroady, może jeszcze kiedyś go kupię , a wychodziły w manualu?
-
[C5 1.9 TDI AFN+] Audi A6 by Murdzi | Navi Plus | -40 H&R | BOSE
zmień lepiej na 5W40 tak jak koledzy piszą
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
przejrzałem cały temat, według mnie świetny wybór , Audi to Audi
-
Uważajcie na płyn z Biedronki !
używam tego płynu do starego Fiata Uno, tam już lakier zszedł to już tak nie szkoda, ale broń boże do Audi
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
szczena opada gratulacje naprawdę rasowej sztuki
-
Srebrny sedan by SMS
ładna sztuka jeśli chodzi o koła celuj w 18
-
[ALL B5] szerokie s4
fiu fiu fiu jestem ciekaw jak to jeździ gratuluje fury
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
koła 18 w b5 wyglądają ekstra powodzonka w modach , bo plany widzę są
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
to są 18? czy 19?
-
Superb v6
ale ekstra ten twój nowy nabytek
-
[B7 BWT] 2.0T, Quattro, S-line, Biały spalacz benzyny, USA
piękny białas gdyby nie automat byłby ideał
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
ładnie ta twoja b6 wygląda zderzak robi jednk robote
-
A4 b6 AVF by Jarek882
felgi 18?lub 19? jaki model?
-
(B6 AWX) błekitna_b6_by_Murdzu12
zacnie wygląda twoja Audi duży plus za sedana
-
Siemianowy Golfik Gti
ależ ta twoja szóstka wygląda wyku......wiście
-
Takie tam 330d
ładna BMW E46 choć ten automat kiedyś mojemu kumplowi przyspożył wiele problemów i siwych włosów
-
Audi B4 8C Limo 20vt r4 By FranoF1
świetna robota szacun Pięknie wygląda twoja Audica
-
S4 C4 2,2T Quattro
na tych BBS auto bardzo się ożywiło gratulacje
-
Pytanie do lakiernika - jak pozbyć się rdzy na blotnikach?
ja miałem b6 z 2004 r ,chciałem zabezpieczyć zaraz po zakupie przednie błotniki , jak ściągnąłem nadkole, to część błotnika skorodowana z nim byłem w szoku że Audi i takie rzeczy,(błotnik nigdy nie miał dzwona) na szczęście w b7 już nie mam tego problemu