Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. dzięki tak też myślałem, ale wolałem się upewnić
  2. a może ktoś podpowie mi jaki mam zalać ?moje Audi A4 b7 1.9 TDI 116PS DPF, też może być Motul 5W 40
  3. profesjonalna robota
  4. roleta z tyłu to super sprawa, choć nie mało z nią roboty, auto bardzo ładnie się prezentuje
  5. za***iste fotki golfy w tle też niczemu sobie
  6. zawsze mi się podobały Allroady, może jeszcze kiedyś go kupię , a wychodziły w manualu?
  7. zmień lepiej na 5W40 tak jak koledzy piszą
  8. przejrzałem cały temat, według mnie świetny wybór , Audi to Audi
  9. używam tego płynu do starego Fiata Uno, tam już lakier zszedł to już tak nie szkoda, ale broń boże do Audi
  10. szczena opada gratulacje naprawdę rasowej sztuki
  11. ładna sztuka jeśli chodzi o koła celuj w 18
  12. fiu fiu fiu jestem ciekaw jak to jeździ gratuluje fury
  13. koła 18 w b5 wyglądają ekstra powodzonka w modach , bo plany widzę są
  14. to są 18? czy 19?
  15. instruktor83 odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    ale ekstra ten twój nowy nabytek
  16. piękny białas gdyby nie automat byłby ideał
  17. ładnie ta twoja b6 wygląda zderzak robi jednk robote
  18. felgi 18?lub 19? jaki model?
  19. zacnie wygląda twoja Audi duży plus za sedana
  20. ależ ta twoja szóstka wygląda wyku......wiście
  21. instruktor83 odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    ładna BMW E46 choć ten automat kiedyś mojemu kumplowi przyspożył wiele problemów i siwych włosów
  22. świetna robota szacun Pięknie wygląda twoja Audica
  23. instruktor83 odpowiedział(a) na fuso temat w Audi
    na tych BBS auto bardzo się ożywiło gratulacje
  24. ja miałem b6 z 2004 r ,chciałem zabezpieczyć zaraz po zakupie przednie błotniki , jak ściągnąłem nadkole, to część błotnika skorodowana z nim byłem w szoku że Audi i takie rzeczy,(błotnik nigdy nie miał dzwona) na szczęście w b7 już nie mam tego problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.