Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. Fajna sztuka, rzeczywiscie przedni zderzak poprawi wyglad
  2. Dzieki panowie,co do swiecenia bledu,to jestem umowiony na wlutowanie jakiegos rezystorka by kontrolka nie swiecila,ale dopiero po powrocie do polski,czyli 20 grudnia,wtedy mam nadzieje trzeba zrobic jakis swiateczny prezent mojej audi
  3. W takim razie marcin607 robi naprawde ladna kupe
  4. tak jest mam pełny FIS a nie ma tego gdzieś na polskiej aukcji? Założyłem dzisiaj LEDY do tablicy rejestracyjnej pięknie świecą ale błąd na tablicy jest elektryk powiedział że może mi to zrobić w poniedziałek, ale już jutro wyjeżdżam do Niemiec , wrócę około świąt to wtedy się tym zajmę narzazie wróciłem do tych co miałem
  5. stołki będą nie bój żaby co ja bym kupił gdybym miał kupę forsy ale pomału i do celu co do ledów nie mam nic założę jutro i zobaczę , pytałem w ASO o te ledy czy na pewno będą wywalały błędy , sprzedawca powiedział że nic nie powinno wyskoczyć , ale zobaczymy jutro jak założę, jeśli wyskoczy to coś będę musiał wykombinować by błędów nie było
  6. o prosze zupełnie inaczej to wygląda
  7. ale pewnie około 300zł pękło za dywany? kurcze też sobie musze kupić
  8. Wracając do tematu oświetlenia pod fotelami to po prostu były przepalone żaróweczki po wymianie świeci aż miło Doszedł mały modzik we wnętrzu , mianowicie gałeczka zmiany biegów S-line z A3 Przy pomocy kolegi shakal gałeczka wraz z mieszkiem na swoim miejscu Dodatkowo ściągąłem swoje 18 letnie i pora na zimówki 16 letnie zabezpieczone,wyczyszczone i oby do marca Zamówiłem jeszcze tylne oświetlenie Ledowe do tablicy rejestracyjnej jutro koniecznie musze założyć
  9. co to za gałeczka?
  10. gratulacje autka takie fotele mi się marzą
  11. podoba mi się twój VW i widać kupe serca w to wkładasz
  12. http://allegro.pl/nowa-oryginalna-oslona-zbiorniczkow-audi-a4-b6-b7-i4767921865.html http://allegro.pl/listing/listing.php?description=1&order=m&string=8E0103928C&bmatch=seng-v6-2-default-10217 Proszę
  13. spieszyłem się, a że robiłem małą sesją to cyknąłem zdjęcia temu też i stąd moje pytanie ale masz rację jutro postaram się sprawdzić
  14. dzięki zajmę się tym po weekendzie Panowie dzisiaj podczas sprzątania znalazłem pod fotelem kierowcy i pasażera taką lampkę i tak się zastanawiam czy brakuje mi tam żarówki bo nic nie świeci , czy po prostu to jest atrapa do ewentualnych modów będę wdzięczny za pomoc
  15. ja zrobiłem wszystkie obudowy i naprawdę fajnie to wygląda zajrzyj na mój temat
  16. ale u ciebie jest tiptronic jak słusznie zauważyłeś, ja odradzam multitronic
  17. przydałyby się obudowy dodatkowe pod maską
  18. Brakuje ci problemów? zastanów się dobrze nad tą zmianą, jeśli już automat to kup tiptronic
  19. fajnie na zimie wygląda 17 u mnie w tym sezonie jeszcze 16 , ale może w przyszłym sezonie zakupie też 17
  20. mocowania dorobiłem , choć wolałbym oryginał szukam tej ostatniej osłony i na allegro chyba nie ma, masz może numer tej części ? zamówię sobie w ASO
  21. już zamówiłem teraz czekam na kuriera jak przyjdzie to założę i się pochwale Druga obudowa już zamontowana teraz szukam trzeciej ostatniej może ktoś mi poleci sprzedawcę , bo nie mogę znaleźć tego nigdzie na allegro
  22. ale już do zdjęcia oponki ładnie wyczernione

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.