Treść opublikowana przez instruktor83
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Koledzy to nie ten temat
-
A4 b7 Avant 2.0 Tdi by Adam
Fajna sztuka, rzeczywiscie przedni zderzak poprawi wyglad
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzieki panowie,co do swiecenia bledu,to jestem umowiony na wlutowanie jakiegos rezystorka by kontrolka nie swiecila,ale dopiero po powrocie do polski,czyli 20 grudnia,wtedy mam nadzieje trzeba zrobic jakis swiateczny prezent mojej audi
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
W takim razie marcin607 robi naprawde ladna kupe
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
tak jest mam pełny FIS a nie ma tego gdzieś na polskiej aukcji? Założyłem dzisiaj LEDY do tablicy rejestracyjnej pięknie świecą ale błąd na tablicy jest elektryk powiedział że może mi to zrobić w poniedziałek, ale już jutro wyjeżdżam do Niemiec , wrócę około świąt to wtedy się tym zajmę narzazie wróciłem do tych co miałem
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
stołki będą nie bój żaby co ja bym kupił gdybym miał kupę forsy ale pomału i do celu co do ledów nie mam nic założę jutro i zobaczę , pytałem w ASO o te ledy czy na pewno będą wywalały błędy , sprzedawca powiedział że nic nie powinno wyskoczyć , ale zobaczymy jutro jak założę, jeśli wyskoczy to coś będę musiał wykombinować by błędów nie było
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
o prosze zupełnie inaczej to wygląda
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
ale pewnie około 300zł pękło za dywany? kurcze też sobie musze kupić
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Wracając do tematu oświetlenia pod fotelami to po prostu były przepalone żaróweczki po wymianie świeci aż miło Doszedł mały modzik we wnętrzu , mianowicie gałeczka zmiany biegów S-line z A3 Przy pomocy kolegi shakal gałeczka wraz z mieszkiem na swoim miejscu Dodatkowo ściągąłem swoje 18 letnie i pora na zimówki 16 letnie zabezpieczone,wyczyszczone i oby do marca Zamówiłem jeszcze tylne oświetlenie Ledowe do tablicy rejestracyjnej jutro koniecznie musze założyć
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
co to za gałeczka?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
gratulacje autka takie fotele mi się marzą
-
Kubkowe T4 - coś tłustego - nowe foty!!
podoba mi się twój VW i widać kupe serca w to wkładasz
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
http://allegro.pl/nowa-oryginalna-oslona-zbiorniczkow-audi-a4-b6-b7-i4767921865.html http://allegro.pl/listing/listing.php?description=1&order=m&string=8E0103928C&bmatch=seng-v6-2-default-10217 Proszę
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
spieszyłem się, a że robiłem małą sesją to cyknąłem zdjęcia temu też i stąd moje pytanie ale masz rację jutro postaram się sprawdzić
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
dzięki zajmę się tym po weekendzie Panowie dzisiaj podczas sprzątania znalazłem pod fotelem kierowcy i pasażera taką lampkę i tak się zastanawiam czy brakuje mi tam żarówki bo nic nie świeci , czy po prostu to jest atrapa do ewentualnych modów będę wdzięczny za pomoc
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
ja zrobiłem wszystkie obudowy i naprawdę fajnie to wygląda zajrzyj na mój temat
-
A4 B6 Avant 2.5 TDi Silver S-line, gwint, 19'' X5
ale u ciebie jest tiptronic jak słusznie zauważyłeś, ja odradzam multitronic
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Wpadła ostatnia obudowa pod maskę zdecydowanie wygląda to lepiej
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
ile cie ten zestawik kosztował?
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
przydałyby się obudowy dodatkowe pod maską
-
A4 B6 Avant 2.5 TDi Silver S-line, gwint, 19'' X5
Brakuje ci problemów? zastanów się dobrze nad tą zmianą, jeśli już automat to kup tiptronic
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
fajnie na zimie wygląda 17 u mnie w tym sezonie jeszcze 16 , ale może w przyszłym sezonie zakupie też 17
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
mocowania dorobiłem , choć wolałbym oryginał szukam tej ostatniej osłony i na allegro chyba nie ma, masz może numer tej części ? zamówię sobie w ASO
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
już zamówiłem teraz czekam na kuriera jak przyjdzie to założę i się pochwale Druga obudowa już zamontowana teraz szukam trzeciej ostatniej może ktoś mi poleci sprzedawcę , bo nie mogę znaleźć tego nigdzie na allegro
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
ale już do zdjęcia oponki ładnie wyczernione