Treść opublikowana przez instruktor83
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
u mnie też jest et 43 jak cenowo stoi taki komplecik na tył? I krótka sesja zdjęciowa mojej czarnej Audi krótkie mycie na fotkach to ja Po wysuszeniu Na tym zdjęciu widać brak dystansów na tylej osi, ale spokojnie będzie Mam pytanko odnośnie listew ,które sfotografowałem , chodzi mi o to że chciałbym je zamienić na S-line, czy da się wymienić tylko ten środek srebrny na ten od wersji S - line
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
11mm , 12mm wystarczy by koło lekko wyszło ? macie jakiegoś konkretnego sprzedawce? będę wdzięczny
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
olej zakupiony właśnie przyszedł komplet filtrów już też jest w poniedziałek wymiana obowiązkowo musiała być u mnie książka Ostatnio w moim mieście w przeciągu 3 tygodni zginęły trzy Audi a4 więc poza AC ,które wykupiłem , postawiłem również swoją A4 postawić na parkingu strzeżonym a w tle doborowe towarzystwo bo coś miałem dziwne przeczucie że moja mogłaby się znaleźć w tej niefajnej kolekcji Teraz zaczynam poszukiwania Alu koniecznie 18 koła wreszcie znalezione autko zdecydowanie odżyło na 18 zakładając duże koła stwierdziłem że trzeba troszkę odświeżyć zaciski , wybrałem kolor czarny Autko na podnośnik i do roboty po ściągnięciu kół nalot rdzawy na tarczach i zaciskach ,niekoniecznie ładny widok Czyszczenie , oklejenie i odtłuszczenie i zabieramy się za malowanie I tak na wszystkich czterech kołach Nie dużo pracy a efekt naprawdę fajny No i oczywiście pora założyć upragnione koła http://s29.postimg.org/lir8c8ek7/IMG_0331.jpg[\img] http://s27.postimg.org/gomszuos3/IMG_0332.jpg[\img] No i jeszcze mały gadżecik i już na wentylku I efekt końcowy tylko jedno zdjęcie , ale wkrótce przyjdą następne jestem szczęśliwy i mega zadowolony Następne plany to chyba lekki dystans na tył, koło z tyłu jest trochę schowane, może ktoś z was poleci mi jakiś konkretny?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
w jakiej dobrej kasie?
-
opony w a4
a nic o 18 nie ma?
-
[B6 AKE] A4 quattro 2.5 V6 TDI by dany_2
dość ciekawie wygląda na tych felach wrzuć RNS-a
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ależ to będzie hammować
-
A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
bardzo ładnie wygląda teraz twoja A4 dokładka do cupry dobry pomysł, ja też planuje ten zakup
-
Kolejne B5 2.5 TDI V6 Q
do ciekawa ta kolejność
-
[A4 B7] 2.0 TFSi i kilka malych zmian
przekonały mnie te twoje zdjęcia zacnie wygląda szczególnie w nocy teraz nadgodziny w robocie , bo innego wyjścia nie ma
-
[A4 B7] 2.0 TFSi i kilka malych zmian
dwa prestiżowe modele na pierwszych zdjęciach b7 i e60? które byście woleli bo ja na pewno A4 gratulacje fury mógłbyś zrobić zdjęcie jak święcą te ledy z tyłu, bo też myślę o tych lampach
-
[B6 AWX] Slawekowy Perl Black
ładna sztuka bo sedan ile dałeś za swoje sprężyny? podaj link jak możesz gdzie kupiłeś
-
Kolejne B5 2.5 TDI V6 Q
widziałem b6 , teraz b5 i co jeszcze było bo nie pamiętam?
-
Niebieski Quattro'wóz by DaruŚ~~SetUpik 2k16!~~
kolor z b6 chyba najładniejszy gratulacje zakupu
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
właśnie teraz doczytałem w temacie w którym mi wysłałeś ten olej myślisz mógłby być dobry?http://allegro.pl/nowy-motul-specific-5w30-vw-504-507-00-5l-gratis-i4571191634.html
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
właśnie mam DPF ołony od b6 rozumiem że są te same co w b7? dzięki za miłe słowa modów w głowie już mam co nie miara muszę zacząć więcej pracować
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
dzięki panowie za miłe słowa rozrząd kompletny już do mnie dotarł , auto na warsztacie Autko odebrane z warsztatu kompletny rozrząd wraz z pompą wymieniony przy okazji okazało się ,że napinacz do paska wielorowkowego nie był w najlepszym stanie , też został wymieniony teraz jeszcze olej tylko wybrać , bo komplet filtrów już kupiony ahaa bym zapomniał , wpadła jeszcze dzisjaj kompletne podszybie, (osłona aku) jeszcze muszę dorwać dwie osłony ,żeby był komplecik pod maską ma ktoś może z was namiary? możecie mi doradzić jakiś konkretny olej? będę wdzięczny
-
[b7] szara myszka 1.9 TDI
w profilu zmień na sedan więcej zdjęć ,szczególnie wnętrza
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Witam pięknie wszystkich Na forum jestem już dosyć długo , więc pora się pokazać , a dokładniej swoje Autko. Może zacznę od mojej poprzedniczki czyli Audi A4 b6 Avant 2.5 TDI 163 PS multitronic 2004r Od tamtej pory zakochałem się w Audi , jakość, precyzja , wykonanie, aczkolwiek mój model,dość wysłużony, miał być bezwypadkowy , był wypadkowy , skrzynia zaczęła się psuć , silnik raz palił raz nie , szybka decyzja do sprzedania!! zdjęcia b6 Po sprzedaży B6 , troszkę dozbierałem i celem było A4 b7 z 1.9 (koniecznie sedan) Po paru miesiącach trafiła się sztuka którą kupiłem. Audi A4 sedan, kolor czarny Silnik 1.9 TDI 116PS DPF Rok produkcji czerwiec 2007r stan : absolutnie bezwypadkowy!!! Sprawdzony dogłębnie w Audi salonie we Wrocławiu Wyposażenie:( nie jest tego tak wiele) ale z miesiąca na miesiąc jest tego coraz więcej -6x Poduszek powietrznych -ESP -Klimatronic dwustrefowy -El.szyby x2 -El.lusterka -podgrzewane lusterka -Alufelgi 16 zima -Lusterko fotochromatyczne -czujniki cofania , przód i tył -czujnik zmierzchu -czujnik deszczu -Tempomat -Kierownica czteroramienna skórzana multifunkcja -Nawigacja BNS -Pełna Elektryka fotela kierowcy , elektryka lędźwi fotela pasażera -kolorowy Fis -podłokietnik z telefonem w środku -podłokietnik z tyłu -oryginalne dywaniki welurowe(dla mnie bardzo ważne) -Podgrzewane fotele przednie To pokrótce tyle, będzie na pewno więcej w przyszłości Plany na przyszłość: Oczywiście na początku kompletny rozrząd wraz z pompą wody olej i filtry napinacz paska wielorowkowego +pasek +rolka I te bardziej przyjemne rzeczy(ale to w przyszłości) - Alufelgi 18 lato zrobione - Alufelgi 19 - RECARO zrobione - podgrzewanie tylnej kanapy części kupione czekają na montaż - 4x el szyby - Dystans na tył 15mm zrobione - Dystans na przód 11mm zrobione - Listwy S-line zrobione - RNS-e zrobione - gałeczki chrom do RNS-a zrobione - bixenon zrobione - lusterko kompas fotochrom zrobione - wszystkie plastiki pod maską zrobione - oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED zrobione - Podniesienie mocy o te przynajmniej 20 % zrobione - gałka zmiany biegów oryginał S line zrobione - nagłośnienie BOSE - listwy wewnętrzne S line zrobione - pakiet oświetlenie wnętrze - otwierana klapa bagażnika z pilota zrobione - zderzak przedni S-line ze spryskiwaczami i PDC zrobione - wieszak do bagażnika na zakupy zrobione - blendy do lusterek świecące od A6 c6 zrobione - polerka lakieru zrobione wiosna 2015r - kierownica s line multifunkcja zrobione - kamera cofania części kupione - wydech z 2.7 TDI plus oczywiście dolna listwa s line zrobione - klapa tylna S line zrobione - nakładki na pedała RS4 zrobione - lodówka do schowka zrobione - zawieszenie Eibach -30 zrobione - klamki wewnętrzne z RS 4 ( zdobyte ,czekają na montaż) -elektrycznie składane lusterka zewnętrzne +wkłady fotochrom (kupione czekają na montaż) -Hamulce z 3.0 TDI albo z S4 -Start Engine wraz z zapalniczką od Audi Rs 4 CEL ? !!! S LINE !!! ze smaczkiem S4 /RS4 Aktualne fotki!!! Jeszcze wiele rzeczy muszę zrobić plany co chwilę pojawiają się nowe Cały czas do przodu A Tak było na początku Zdjęcia mojej B7 zaraz po zakupie Mały mod już się pojawił rameczka) dzisiejsze szybkie czyszczenie Dziękuje wszystkim za przeglądnięcie mojego wątku
-
Kiedy zmieniać olej z 5W40 na 10W40
absolutnie nie musi być z Gdańska a masz inne namiary? ale chodziło mi o to czy akurat ten jest dobry do dpf ?
-
Kiedy zmieniać olej z 5W40 na 10W40
mimo to ,że mam dpf? http://allegro.pl/gdansk-motul-8100-x-cess-5w40-5l-filtry-do-40-i4580381951.html ten będzie dobry do mojej Audi?
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
orlen verva
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
oryginalnej gałki wraz z mieszkiem miałem na myśli
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
cena oryginalnej z A4 zabijja alternatywa z A3 i widzę że wygląda to zacnie, chyba mnie przekonałeś też nad taką, ale widzę,że masz kapselek zgodny z przełożeniami , kupiłeś ? czy przełożyłeś ze swojej ze starej?
-
[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v
przydałoby się przyczernić oponki