Treść opublikowana przez instruktor83
-
[C5 1.9 TDI AFN+] Audi A6 by Murdzi | Navi Plus | -40 H&R | BOSE
fajna sztuka 110PS daje rade? jeździłem tym modelem ale z 2.5 TDI z 97r i przyjemnie ciągnął ten silnik mimo najechanych 530tyś
-
taki tam oswojony BRUTAL
wowww dwa exstra sedany i ten silniki 408ps
-
Ciśnienie w oponach 245/40 r18
to rzeczywiście są mega szerokie, palanuje dać je narazie na tył, a docelowo kupię 235/40
-
Ciśnienie w oponach 245/40 r18
kupiłem ten model alusów http://allegro.pl/felgi-audi-a4-b6-b7-5x112-8jx18h2-et43-vici-poznan-i4523919182.html dwie to 245/40 a druga para to 255/40 , nie moge narazie założyć , będe miał dostęp do auta dopiero pod koniec przyszłego tygodnia, dlatego kolego pytam, jeździły w A6 C6 ,tam bezproblemowo pasowały , ale w A4 właśnie niewiem
-
Ciśnienie w oponach 245/40 r18
odgrzeje trochę kotleta , ponieważ kupiłem właśnie aluski 18 opony 245 \40 i też mam b7 ,pytanie moje czy nie będzie opcierać ? czy nie będzie problemu żadnego ? oponki mam około 5,5mm więc szkoda jeszcze dokupywać nowe, docelowo oczywiśćie w przyszłym sezonie 235\40
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
mózg się lasuje jak oglądam twoją b8 ja niedawno kupiłem b7 z 2007r też w sedanie i jestem przeszczęśliwy, ale twoja fura to majstersztyk
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
no i kolejna fajna sztuka rezanko
-
BKE to 115KM bez DPF a BRB 116KM z DPF
Ja też mam BRB rok 2007 i dpf jest
-
PMW S4 B6 Avant 03
ładnie się prezentuje na tle Nivy
-
Siemianowy Golfik Gti
piękna sztuka i stan auta nowy tylko żeby przygód podobnych z Audi było mniej
-
[B7 BRB] Audi A4 1.9 TDI S-line black sedan by cub@sX :) ! ! ! Update!
twoje poprzednie 18 idą na sprzedaż ? jaka cena?
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
też mam takie same plany
-
[All B6] Avant Rns-E, Bix-Y, Webasto, Solardach ;) Eibach, 320 MM
ładna b6 , rzeczywiście lepiej jej nie sprzedawaj , bo ciężko później trafić coś w dobrym stanie, a ciekawi mnie toja skrzynią, nie masz z nią problemów ? ja miałem wprawdzie 2.5 v6 w multti , i stąd zawsze pytam jak się sprawuje u innych
-
[B6 AVF] Audiczka by kabas: EIBACH -30 mm, BOSE, kiera A6C6, Bixy, 169KM
efekt w porównaniu do tego z początku jest naprawdę imponujący:good:teraz chyba pora na jakieś ładne duże koło
-
[B7 BLB] A4 2.0 TDI 162KM 390Nm - hamownia str. 2
właśnie zbieram kase na te koła, strasznie mi się podobają w sedanie
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
o cholera na sprzedaż, to jest wzór tego jak chciałbym by moja A4 w przyszłości wyglądała, jest po prostu śliczna
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
No i następne 1.9 TDI z DPF, ja też kupiłem 5 dni temu , też ten sam rocznik, i jestem mega przeszcześliwy, bezawaryjności i oczywiście modów życze:grin:
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
ja również będe zainteresowany:wink:
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
to trochę dziwne ,bo oznaczenie BRB to juz z DPF , ja kupiłem wczoraj 1.9 TDI z 2007r BRB i ma filtr
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
aluski podejrzewam 18:naughty:ja też takie planuje nabyć, fura git malina
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Panowie , a jak wygląda sprawa z sedanem, właśnie wczoraj kupiłem b7 w sedanie, chciałbym sobie to wyrezać, czy ma ktoś może gotowy mechanizm do podnoszenia klapy bagażnika w sedanie?
-
[B7 ASB] Sopockie 3.0TDI z ambitnymi planami.
no rzeczywiście ambitnie:banan:ekstra wypas , fura miodzio
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
czekamy na foty , bo link nie działa
-
[B7 BRB] Audi A4 1.9 TDI S-line black sedan by cub@sX :) ! ! ! Update!
było b6 szukam b7 więc krok naprzód , ja inczaej to interpretuje , 1.9 spokojne + czip i będzie okej, a 2.5 + multitronic to zaufaj mi bomba zegarowa:facepalm:
-
[B7] Audi A4 B7
widze ,że coraz więcej sedanów się pojawia:banan:ładna sztuka, i słuszny silnik:banan: