Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. wpisując audi a4 klub do przeglądarki , i tak już jestem od ponad roku
  2. 2.5 v6TDI + multitronic? jak się sprawują?
  3. i ta dokładka to jest to
  4. instruktor83 odpowiedział(a) na joker_ temat w Audi A4 B7
    sreberko ładniejsze według mnie do ciemnego lakieru a tak z ciekawości ile płacisz za malowanie czterech 18?
  5. ja użytkowałem te oponki kiedyś w fordzie mondeo , rozmiar 205/50/17 , i naprawdę nie ma na co narzekać, a przy tym ładnie wyglądają
  6. a z poduchą to już na dwoje babka wróżyła
  7. mam to samo i też mnie to gnębi
  8. według mnie połączenie 2.5 V6 z multitroniciem to nie najlepszy duet , wiem bo do niedawna taką miałem (z 2004r) skrzynia ciągle się zacinała , zawieszała , nie zrzucała biegów przy redukcji, dla mnie to był jeden wielki koszmar, a gdzie byś się nie ruszył to naprawa kosztuje krocie, a wracając do silnika 2.5 , to jak koledzy piszą , jak jeździ to jest wszystko fajnie , kultura pracy, elastyczność itd , ale jak się posypie to tagedia, ale 2.5 V6 z b6 to już bardziej poprawione w stosunku do b5 , w szczególności te po 2003 r
  9. oj zdecydowanie do starszych , byłem , szukałem czegoś do swojej poprzedniej b6 ,pan ze szrotu mówił że takich świerzynek nie rozbierają
  10. ładny sedan i plany idą w dobrym kierunku
  11. dokładka z leona robi fają robote ledy do tablicy oryginał?
  12. ile kosztowała cię ta gałeczka S line? i gdzie ją kupiłeś? ja właśnie szukam nowej
  13. miło patrzeć na taką zadbaną A6 oby więcej takich
  14. ja obecnie czytam Audi a4 sam naprawiam samochód
  15. u mnie wystarczyło zwolnienie lekarskie , które lekarz bezproblemowo wystawił
  16. ten zestaw stanley ma mój tato ,który użytkuje go na stacji kontroli pojazdów już 3 lata , mimo iż klucze nie wyglądają tak ładnie to sprawują się rewelacyjnie , żaden z kluczy nie uległ zniszczeniu , polecam ,
  17. gratulacje zadbanej b6 przejrzałem cały temat jestem pod wielkim wrażeniem
  18. co sedan to sedan i to jeszcze czarny
  19. czekam na rfekt końcowy , bo zapowiada się
  20. e tam szajs ładne duże koło i będzie miodzio
  21. miło widzieć tak zadbaną a4 b5, powodzenia w dalszych modach
  22. 205 km/h tyle udało mi się pojechać na A4 do Wrocławia i ku mojemu zdiwieniu myśle że jeszcze te 10 by poszło ,to niezły wynik jak na 115 PS
  23. instruktor83 odpowiedział(a) na benczo temat w Audi A4 B6/B7
    ja miesiąc temu kupiłem zestaw Ruville za niecałe 430zł z pompą wody ,mechanik ,który mi to wymieniał mówił ,że na tej firmie się jeszcze nie przejechał
  24. ładnie te ledy wyglądają
  25. zawsze podobał mi się avant w A6 c5, prace w dobrym kierunku, bezawaryjności

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.