Treść opublikowana przez instruktor83
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
wpisując audi a4 klub do przeglądarki , i tak już jestem od ponad roku
-
A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
2.5 v6TDI + multitronic? jak się sprawują?
-
dokładka co sądzicie ?
i ta dokładka to jest to
-
Jaki kolor rs18'
sreberko ładniejsze według mnie do ciemnego lakieru a tak z ciekawości ile płacisz za malowanie czterech 18?
-
opony infinity 050 opinie
ja użytkowałem te oponki kiedyś w fordzie mondeo , rozmiar 205/50/17 , i naprawdę nie ma na co narzekać, a przy tym ładnie wyglądają
-
Kierownica z B5 do B6?
a z poduchą to już na dwoje babka wróżyła
-
Gdzie zamontować włącznik DRL
mam to samo i też mnie to gnębi
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
według mnie połączenie 2.5 V6 z multitroniciem to nie najlepszy duet , wiem bo do niedawna taką miałem (z 2004r) skrzynia ciągle się zacinała , zawieszała , nie zrzucała biegów przy redukcji, dla mnie to był jeden wielki koszmar, a gdzie byś się nie ruszył to naprawa kosztuje krocie, a wracając do silnika 2.5 , to jak koledzy piszą , jak jeździ to jest wszystko fajnie , kultura pracy, elastyczność itd , ale jak się posypie to tagedia, ale 2.5 V6 z b6 to już bardziej poprawione w stosunku do b5 , w szczególności te po 2003 r
-
Szroty w okolicy Wrocławia
oj zdecydowanie do starszych , byłem , szukałem czegoś do swojej poprzedniej b6 ,pan ze szrotu mówił że takich świerzynek nie rozbierają
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
ładny sedan i plany idą w dobrym kierunku
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
dokładka z leona robi fają robote ledy do tablicy oryginał?
-
[ B6 AWX ] Sedan Avus Silver S-line 1.9 TDI
ile kosztowała cię ta gałeczka S line? i gdzie ją kupiłeś? ja właśnie szukam nowej
-
A6 C5q ROTIFORMED
miło patrzeć na taką zadbaną A6 oby więcej takich
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
ja obecnie czytam Audi a4 sam naprawiam samochód
-
Urzad Pracy
u mnie wystarczyło zwolnienie lekarskie , które lekarz bezproblemowo wystawił
-
Mannesmann Yato
ten zestaw stanley ma mój tato ,który użytkuje go na stacji kontroli pojazdów już 3 lata , mimo iż klucze nie wyglądają tak ładnie to sprawują się rewelacyjnie , żaden z kluczy nie uległ zniszczeniu , polecam ,
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
gratulacje zadbanej b6 przejrzałem cały temat jestem pod wielkim wrażeniem
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
co sedan to sedan i to jeszcze czarny
-
[B5 AFN] Granat owa
czekam na rfekt końcowy , bo zapowiada się
-
Kolejny szarak
e tam szajs ładne duże koło i będzie miodzio
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
miło widzieć tak zadbaną a4 b5, powodzenia w dalszych modach
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
205 km/h tyle udało mi się pojechać na A4 do Wrocławia i ku mojemu zdiwieniu myśle że jeszcze te 10 by poszło ,to niezły wynik jak na 115 PS
-
Wymiana Rozrzadu
ja miesiąc temu kupiłem zestaw Ruville za niecałe 430zł z pompą wody ,mechanik ,który mi to wymieniał mówił ,że na tej firmie się jeszcze nie przejechał
-
[B8 CAGA] Srebrna B8 !!!
ładnie te ledy wyglądają
-
A6 C5q ROTIFORMED
zawsze podobał mi się avant w A6 c5, prace w dobrym kierunku, bezawaryjności