Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. ogólnie też szukam sedana ,ale wersji europejskiej, świetny wybór co do silnika, mam nadzieje że niedługo i ja podobną będe jeździł
  2. no nie fajnie:facepalm:ale się zrobi i będzie cacy
  3. no nic:facepalm:czekamy:thumbup1:
  4. kiedy będą zdjęcia wnętrza?
  5. wiesz co , ja wogóle tego nie brałem pod uwagę, po tym jak jeździłem multitronickiem 7 miesięcy , dostałem tak w kość ,że nie brałem już tego wogóle pod uwagę, teraz szukam zadbanej 1.9 TDI w manualu
  6. ja też nie chciałem się rozstawać z autem , ale na szczęście sprzedałem i teraz koniecznie manual, multitronic naprawiałem , z kieszeni uleciało mi niecałe 3tyś i powiedziałem że musi być manual
  7. fajne autko , suuper silnik , ale ta skrzynia wcześniej czy później przyprawi ci troche siwych włosów, ja swoją sprzedałem z multitroniciem , teraz szukam A4 z manualem
  8. ty masz 2.5 tdi z końca produkcji a więc już poprawiny silnik , ale to do ludzi nie trafia zaufaj mi, wiem bo sam próbowałem sprzedać swoją , a mam identyczną też 2004r, i też skrzynia po kapitalce, i stwierdziłem że zostawie dla siebie , ale dla własnego zdrowia psychicznego skrzynia wylatuje z auta jeszcze w tym roku, albo na początku przyszłego, i będzie wreszcie manual
  9. łatwo to napewno nie będzie zapewniam cię , skrzynia multitronic odstrasza nieziemsko:cry:
  10. mi się posypała jakieś 6 miesięcy temu , ale została naprawiona, i już szukam manuala , a automata sprzedaję 100% sprawnego
  11. kolego ja mam multitronic z rocznika 2004 , więc jeśli jesteś zainteresowany , to w stanie bardzo dobrym oddam ci kopletny za 2000 tyś zł,
  12. ucho.77, mam pytanko bo zabieram się już dość długi czas za polerke lakieru i tak właśnie ciekaw jestem czy jest ciężko z tym lakierem?robiłeś polerke audi?
  13. a twój kolor to LZ5J? bo wydaje mi się mamy te same
  14. smuggler, witaj na wstępnie bardzo ładny Avant, a jeśli jesteś zainteresowany skrzynią automatyczną to ja swoją chętnie sprzedam swoją , stan bardzo dobry , niecały pół roku temu już po generalnym remoncie , olej wymieniany na bierząco, pracuje doskonale
  15. Lukaszxxx a jaka jest cena tych sprężynek?
  16. a niechcesz b6 2.5 TDI z 2004r, już tych nieszczęsnych wad w tym silniku nie znajdziesz, a i cena nie wysoka
  17. instruktor83 odpowiedział(a) na paweela temat w 2.5TDI
    u mnie problem kiedyś też występował, i powiem ci że wymiana świec załatwiała sprawę
  18. pompa vp44, ufff jak to dobrze że ten problem już mnie nie dotyczy
  19. ładny sedan:a4fan:a powiedz mi jak się sprawuje twój silnik? miałeś już jakieś problemy?
  20. REFLEKTORY BĘDĄ JAK NOWE pasta polerska , polerka (3615609681) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ja użyłem tego specyfiku, i jestem mega zadowolony:dance:i ekran moejgo Rns-e wygląda jak nowy
  21. mnie tam sie podoba czarna stalówka najlepiej 16, oczywiście niepordzewiała:facepalm:
  22. panowie i ja stoje przed wyborem zmiany skrzyni z multi na manuala, moje pytanie brzmi ponieważ znalazłem kompletną sprawdzoną skrzynie 2.5 tdi 180 km QUATRO, dodam ,że posiadam 2.5 tdi 163 km napęd na przód, czy kupno takiej skrzyni z auta które miało trochę większą moc oraz napęd Quatro pozwoli mi na dość bezproblemową zamianę?
  23. jak się spisuje Audiczka? bo mam taką samą sztuke, też ten sam rocznik, próbowałem sprzedać , ale dosyć ciężko , chyba zaczne robić ją pod siebie
  24. ja go użytkuje od ponad 3 miesięcy (oczywiście to nie dużo) to powiem ci że nie mam powodu do narzekań, wcześniej jeździłem A6 C5 97r 2.5 TDI 150, to tam dopiero się działo :facepalm:na szczęście te model nie przyprawia mnie o ból głowy:grin: ale wpadło troche grosze i chcę b7 3.0 TDI i musze ją mieć:grin:dlatego moja idzie pod młotek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.