Treść opublikowana przez instruktor83
-
[B7 BRB] Audi A4 1.9 TDI S-line black sedan by cub@sX :) ! ! ! Update!
ogólnie też szukam sedana ,ale wersji europejskiej, świetny wybór co do silnika, mam nadzieje że niedługo i ja podobną będe jeździł
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
no nie fajnie:facepalm:ale się zrobi i będzie cacy
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
no nic:facepalm:czekamy:thumbup1:
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
kiedy będą zdjęcia wnętrza?
-
[B6 AVJ] A4-ka Trolla (Sprzedana)
wiesz co , ja wogóle tego nie brałem pod uwagę, po tym jak jeździłem multitronickiem 7 miesięcy , dostałem tak w kość ,że nie brałem już tego wogóle pod uwagę, teraz szukam zadbanej 1.9 TDI w manualu
-
[B6 AVJ] A4-ka Trolla (Sprzedana)
ja też nie chciałem się rozstawać z autem , ale na szczęście sprzedałem i teraz koniecznie manual, multitronic naprawiałem , z kieszeni uleciało mi niecałe 3tyś i powiedziałem że musi być manual
-
[B6 AVJ] A4-ka Trolla (Sprzedana)
fajne autko , suuper silnik , ale ta skrzynia wcześniej czy później przyprawi ci troche siwych włosów, ja swoją sprzedałem z multitroniciem , teraz szukam A4 z manualem
-
A4 8E S-line Avant 2.5TDI V6
ty masz 2.5 tdi z końca produkcji a więc już poprawiny silnik , ale to do ludzi nie trafia zaufaj mi, wiem bo sam próbowałem sprzedać swoją , a mam identyczną też 2004r, i też skrzynia po kapitalce, i stwierdziłem że zostawie dla siebie , ale dla własnego zdrowia psychicznego skrzynia wylatuje z auta jeszcze w tym roku, albo na początku przyszłego, i będzie wreszcie manual
-
A4 8E S-line Avant 2.5TDI V6
łatwo to napewno nie będzie zapewniam cię , skrzynia multitronic odstrasza nieziemsko:cry:
-
Manual na automat?
mi się posypała jakieś 6 miesięcy temu , ale została naprawiona, i już szukam manuala , a automata sprzedaję 100% sprawnego
-
Manual na automat?
kolego ja mam multitronic z rocznika 2004 , więc jeśli jesteś zainteresowany , to w stanie bardzo dobrym oddam ci kopletny za 2000 tyś zł,
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
ucho.77, mam pytanko bo zabieram się już dość długi czas za polerke lakieru i tak właśnie ciekaw jestem czy jest ciężko z tym lakierem?robiłeś polerke audi?
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
a twój kolor to LZ5J? bo wydaje mi się mamy te same
-
[B6 AWX] by smuggler
smuggler, witaj na wstępnie bardzo ładny Avant, a jeśli jesteś zainteresowany skrzynią automatyczną to ja swoją chętnie sprzedam swoją , stan bardzo dobry , niecały pół roku temu już po generalnym remoncie , olej wymieniany na bierząco, pracuje doskonale
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Lukaszxxx a jaka jest cena tych sprężynek?
-
Ogólne wiadomośći przerażają
a niechcesz b6 2.5 TDI z 2004r, już tych nieszczęsnych wad w tym silniku nie znajdziesz, a i cena nie wysoka
-
Problem przy odpalaniu
u mnie problem kiedyś też występował, i powiem ci że wymiana świec załatwiała sprawę
-
Audi A4 B6 2.5 TDI 180 KM Quattro LX7Z
pompa vp44, ufff jak to dobrze że ten problem już mnie nie dotyczy
-
Audi A4 B6 2.5 TDI 180 KM Quattro LX7Z
ładny sedan:a4fan:a powiedz mi jak się sprawuje twój silnik? miałeś już jakieś problemy?
-
Nawigacja RNS E - odnowienie zużytego wyświetlacza
REFLEKTORY BĘDĄ JAK NOWE pasta polerska , polerka (3615609681) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ja użyłem tego specyfiku, i jestem mega zadowolony:dance:i ekran moejgo Rns-e wygląda jak nowy
-
co na zime stal czy alu
mnie tam sie podoba czarna stalówka najlepiej 16, oczywiście niepordzewiała:facepalm:
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
panowie i ja stoje przed wyborem zmiany skrzyni z multi na manuala, moje pytanie brzmi ponieważ znalazłem kompletną sprawdzoną skrzynie 2.5 tdi 180 km QUATRO, dodam ,że posiadam 2.5 tdi 163 km napęd na przód, czy kupno takiej skrzyni z auta które miało trochę większą moc oraz napęd Quatro pozwoli mi na dość bezproblemową zamianę?
-
A4 8E S-line Avant 2.5TDI V6
jak się spisuje Audiczka? bo mam taką samą sztuke, też ten sam rocznik, próbowałem sprzedać , ale dosyć ciężko , chyba zaczne robić ją pod siebie
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
ja go użytkuje od ponad 3 miesięcy (oczywiście to nie dużo) to powiem ci że nie mam powodu do narzekań, wcześniej jeździłem A6 C5 97r 2.5 TDI 150, to tam dopiero się działo :facepalm:na szczęście te model nie przyprawia mnie o ból głowy:grin: ale wpadło troche grosze i chcę b7 3.0 TDI i musze ją mieć:grin:dlatego moja idzie pod młotek
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Bdg