Treść opublikowana przez instruktor83
-
B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
a jakiego masz teraz gps-a? fotki wnęrza by się przydały :)ale ogólnie fajna sztuka i piękny kolorek
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
masz rację patrząc na obrazek będzie pasować , ale nie mogę się za chiny skontaktować ze sprzedawcą , telefonu nie odbiera , na e maile nie odpisuje, mimo to że urlop sprzedawca ma dopiero od 29 października, chyba zaryzykuje i kupię
-
...
o proszę , moją Audikę kupiłem we Wrocku mam do wrocka niecałe 60km też mam 2007r BRB i dpf-a , więc gdyby nie nadwozia to byłyby identyko
-
...
ładnie doposażony gratulację furki takie fotele chce mieć
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
z przodu nie dokładałem , nie pamiętam czy jest równo z rantem , ale bardzo mi się podoba, zastrzeżenia mam do tyłu , trochę są schowane, dystanse niedługo kupię na tył , ale założę je dopiero w okolice marca, ponieważ za chwilę zima i pora wrócić na 16 zimowe, ale z przodu mam oponki nowe 225/40 zaś z tyłu 245/40, jutro sprawdzę i dam znać seniu001 zapomniałbym przód wydaję się być równo z rantem , także dystans tylko na tył ,planuje 22mm, ale to już na wiosne http://allegro.pl/nowa-oryginalna-oslona-zbiorniczkow-audi-a4-b6-b7-i4672132061.html podejdzie do mojego 1.9 TDI ta obudowa? panowie pomóżcie z tą obudową?
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
http://allegro.pl/nowa-oryginalna-oslona-zbiorniczkow-audi-a4-b6-b7-i4672132061.html Panowie , a czy do mojej b7 1.9 TDI podejdzie ta obudowa?
-
[B7 BRD] Audi A4 B7 Quattro 170KM S-line BLACK by paSTorEK
Czarny to czarny:-) wiem bo mam:-) zderzak przedni chętnie bym ci zaiwanil:-)
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
A mieszek miałeś od sline? czy zwykły?
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
czarny sedan miodzio
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
no i bixenon teraz przód będzie wyglądał zadziornie będziesz montował spryski ?
-
[b7] szara myszka 1.9 TDI
moje liczyłem ostatnio 5,5 na trasie i na 18 calowych kołach byłem zaskoczony że tak mało
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
mam wrażenie że zmieniając z 16 na 18 że nie ma żadnej różnicy oczywiście też uważam bardzie , omijam dziury jak tylko mogę także nie straciłem komfortu a dla mnie wygląd jest najważniejszy moje 116 PS d ..y nie urywa ale nie widzę różnicy co do 16 u mnie moc też będzie podniesiona ,ale dopiero w przyszłym roku
-
[B6 AVF] Audiczka by kabas: EIBACH -30 mm, BOSE, kiera A6C6, Bixy, 169KM
coś ostatnio ucichło są jakieś nowe mody?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzisiaj kurier przyniósł mi taką malutką paczuszkę Używał ktoś może?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
dzięki za zdjęcia wygląda to fajnie, a jeśli chodzi o dokładkę z cupry to na pewno ją dołożę, ale po zimie ale możesz podesłać
-
szkrzynia 6 w b7 1.9 115/116PS
a jednak a spójrzcie na te ogłoszenie, audi z 2005r i w opisie skrzynia 6 http://olx.pl/oferta/audi-a4-s-line-1-9tdi-116ps-6-biegow-2005-CID5-ID4uLPb.html#160f1a9c66
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
z tym wydechem to powiem ci fajny pomysł ale to trochę musi poczekać a z ledami to poproszę o zdjęcia
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
nie chciałem wyrzucać kasy w błoto, ale skoro tak mówisz , tak też zrobie ,a jest róznica w listwach pomiędzy sedanem i avantem?
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
wystarczy 50 postów a nie 100 panowie, a masz 47 , więc jeszcze pare postów i będziesz mógł, kłania się regulamin
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Audi na tych kołach zmienia wygląd, a komfort w porównaniu do poprzednich 16 nie zmienia się aż tak bardzo http://allegro.pl/audi-a4-b7-listwy-progowe-nakladki-s-line-i4648436440.html taki zestaw chodzi mi po głowie, ale wydaje mi się ,że moje można wyrezać by były takie same , czy się mylę? moje są na zdjęciach wyżej z racji tego że mamy już jesień, więc niebawem zima, sprawdziłem sobie dziś akumulator by w zimie nie było zaskoczenia I dobrze że to zrobiłem O to wynik tylu specjalistów na forum a nikt nie jest w stanie mi pomóc odnośnie listew wewnętrznych?
-
[B7 BLB] Nowa niunia złotej !!!!!
i to mówi kobieta
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
super popatrzeć na takiego maniaka, który stworzył tak za***iste auto czapki z głów i wielki ukłon Tomek
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
wielki szacun za zmiane skrzyni z multi na manual
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Oczywiście oryginał, RONAL kupiłem od zaufanego człowieka z allegro , użytkował je w A6 C6 , zmienił na 19, chorowałem na ten wzór jeszcze jak miałem b6 kosztowały mnie 1500zł
-
szkrzynia 6 w b7 1.9 115/116PS
Witam Nurtuje mnie jedna sprawa, czy w b7 w 1.9 TDI znajdowała się skrzynia 6 biegowa?jak kupowałem jakieś półtora micha temu swoją b7 1.9 to szukałem owej skrzyni, ale takowych brakuje, czy się myle? czyżby nikt nie znał odpowiedzi na to pytanie?