Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. a jakiego masz teraz gps-a? fotki wnęrza by się przydały :)ale ogólnie fajna sztuka i piękny kolorek
  2. masz rację patrząc na obrazek będzie pasować , ale nie mogę się za chiny skontaktować ze sprzedawcą , telefonu nie odbiera , na e maile nie odpisuje, mimo to że urlop sprzedawca ma dopiero od 29 października, chyba zaryzykuje i kupię
  3. ...

    instruktor83 odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    o proszę , moją Audikę kupiłem we Wrocku mam do wrocka niecałe 60km też mam 2007r BRB i dpf-a , więc gdyby nie nadwozia to byłyby identyko
  4. ...

    instruktor83 odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    ładnie doposażony gratulację furki takie fotele chce mieć
  5. z przodu nie dokładałem , nie pamiętam czy jest równo z rantem , ale bardzo mi się podoba, zastrzeżenia mam do tyłu , trochę są schowane, dystanse niedługo kupię na tył , ale założę je dopiero w okolice marca, ponieważ za chwilę zima i pora wrócić na 16 zimowe, ale z przodu mam oponki nowe 225/40 zaś z tyłu 245/40, jutro sprawdzę i dam znać seniu001 zapomniałbym przód wydaję się być równo z rantem , także dystans tylko na tył ,planuje 22mm, ale to już na wiosne http://allegro.pl/nowa-oryginalna-oslona-zbiorniczkow-audi-a4-b6-b7-i4672132061.html podejdzie do mojego 1.9 TDI ta obudowa? panowie pomóżcie z tą obudową?
  6. http://allegro.pl/nowa-oryginalna-oslona-zbiorniczkow-audi-a4-b6-b7-i4672132061.html Panowie , a czy do mojej b7 1.9 TDI podejdzie ta obudowa?
  7. Czarny to czarny:-) wiem bo mam:-) zderzak przedni chętnie bym ci zaiwanil:-)
  8. A mieszek miałeś od sline? czy zwykły?
  9. no i bixenon teraz przód będzie wyglądał zadziornie będziesz montował spryski ?
  10. moje liczyłem ostatnio 5,5 na trasie i na 18 calowych kołach byłem zaskoczony że tak mało
  11. mam wrażenie że zmieniając z 16 na 18 że nie ma żadnej różnicy oczywiście też uważam bardzie , omijam dziury jak tylko mogę także nie straciłem komfortu a dla mnie wygląd jest najważniejszy moje 116 PS d ..y nie urywa ale nie widzę różnicy co do 16 u mnie moc też będzie podniesiona ,ale dopiero w przyszłym roku
  12. coś ostatnio ucichło są jakieś nowe mody?
  13. Dzisiaj kurier przyniósł mi taką malutką paczuszkę Używał ktoś może?
  14. dzięki za zdjęcia wygląda to fajnie, a jeśli chodzi o dokładkę z cupry to na pewno ją dołożę, ale po zimie ale możesz podesłać
  15. a jednak a spójrzcie na te ogłoszenie, audi z 2005r i w opisie skrzynia 6 http://olx.pl/oferta/audi-a4-s-line-1-9tdi-116ps-6-biegow-2005-CID5-ID4uLPb.html#160f1a9c66
  16. z tym wydechem to powiem ci fajny pomysł ale to trochę musi poczekać a z ledami to poproszę o zdjęcia
  17. nie chciałem wyrzucać kasy w błoto, ale skoro tak mówisz , tak też zrobie ,a jest róznica w listwach pomiędzy sedanem i avantem?
  18. wystarczy 50 postów a nie 100 panowie, a masz 47 , więc jeszcze pare postów i będziesz mógł, kłania się regulamin
  19. Audi na tych kołach zmienia wygląd, a komfort w porównaniu do poprzednich 16 nie zmienia się aż tak bardzo http://allegro.pl/audi-a4-b7-listwy-progowe-nakladki-s-line-i4648436440.html taki zestaw chodzi mi po głowie, ale wydaje mi się ,że moje można wyrezać by były takie same , czy się mylę? moje są na zdjęciach wyżej z racji tego że mamy już jesień, więc niebawem zima, sprawdziłem sobie dziś akumulator by w zimie nie było zaskoczenia I dobrze że to zrobiłem O to wynik tylu specjalistów na forum a nikt nie jest w stanie mi pomóc odnośnie listew wewnętrznych?
  20. super popatrzeć na takiego maniaka, który stworzył tak za***iste auto czapki z głów i wielki ukłon Tomek
  21. wielki szacun za zmiane skrzyni z multi na manual
  22. Oczywiście oryginał, RONAL kupiłem od zaufanego człowieka z allegro , użytkował je w A6 C6 , zmienił na 19, chorowałem na ten wzór jeszcze jak miałem b6 kosztowały mnie 1500zł
  23. Witam Nurtuje mnie jedna sprawa, czy w b7 w 1.9 TDI znajdowała się skrzynia 6 biegowa?jak kupowałem jakieś półtora micha temu swoją b7 1.9 to szukałem owej skrzyni, ale takowych brakuje, czy się myle? czyżby nikt nie znał odpowiedzi na to pytanie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.