Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. jak 101 PS zachowuje się na trasie? ogólnie bardzo ładne b6
  2. uwielbiam takie prezenty
  3. jutro tak zrobię Niestety mój kasownik błędów nie działa tak jak powinien , więc wrócę do tego że kupię ten ori adapter w Niemczech i zamontuje jak ma być A dzisjaj przyszły nowe listwy progowe S line wziąłem się za robotę i już są na aucie Trzeba było oczywiście je lekko nasmarować czymś Od razu mimo mrozu musiałem swoją Audi lekko wypucować ale oczywiście później wysuszyłem nasmarowałem uszczelki i schowałem do garażu Passat taty w tle jutro przejdzie taki zabieg
  4. zakupy już są lampy tył nie mój gust
  5. fajny projekcik coraz bardziej mi się podoba twoja b5
  6. dupki przednie? czy już tylne?
  7. tak powiadasz ? a robiłeś już to w swoim aucie? jutro będę to robił , ale rzeczywiście tej izolacji nie ściągałem, więc może tutaj leży problem
  8. nie chciałeś z logo s line?
  9. dokładki jeszcze w kolor a tak pyzatym wygląda ekstra , kolor pięknie odżył pewnie nie możesz teraz od niego oczu oderwać
  10. no właśnie a łudziłem się bo jakość tych rezystorków zostawia naprawdę wiele do życzenia :)tak jak mówiłem spróbuje jeszcze jutro , jak się nie uda kupię adapter w DE
  11. jako że już po świętach dzisiaj chciałem wreszcie dokończyć oświetlenie ledowe tablicy rejestracyjnej ori oczywiście , problem to wywalający błąd na na desce rozdzielczej , zamontowałem tgz kasownik błędów i niestety błędy dalej są może ktoś by mi pomógł? już tak się zastanawiam czy ten kasownik podpiąłem w złe miejsce , ale wydaje mi się że próbowałem już wszystkie możliwe sposoby, ktoś z was już robił to w swojej Audi? wiem że jest oświetlenie ledowe do tablic za niecałe 70zł nie ori które nie wywala błędów, ja takich nie chce , zostanę przy ori tych których kupiłem , tylko jak się pozbyć błędów? widać na zdjęciach gdzie był podłączany rezystorek , próbowałem już wszystkich możliwych prób a może nie , już sam niewiem opaski termokurczliwe mam , spokojnie więc tak tego nie zostawie już tak się zastanawiam ,że jak wróce za tydzień do Niemiec to tam już kupię ten adapter http://www.kufatec.de/shop/de/Audi/A4-B6/8E/Adapter-LED-Kennzeichenbeleuchtung-Audi-A4-B6-B7-/-Audi-A3-8Pktóry podejdzie plug&play , ale jeszcze jutro spróbuje jak się nie uda kupię te Adapter bo niestety u nas w kraju tego nie dostane chyba że ma ktoś namiar ,będę wdzięczny
  12. ale czego się nie robi dla swojej ukochanej Audi
  13. ten zestawik to musiał kosztować
  14. jak z tym kasownikiem u ciebie? bo ja podłączyłem dzisiaj ledy tablicy rejestracyjnej ori i taki kasownik i cholera błędy dalej są
  15. z tych trzech ostatnia propozycja
  16. właśnie widziałem tą aukcje coś około 260zł , miałem nadzieje że da się kupić gdzieś taniej
  17. kopek07 , a powiedz mi miałeś już pikowaną rączkę hamulca ręcznego? ile dałeś za nią?
  18. pochwal się na fotkach
  19. to może kiedyś jakieś mini spocik zrobimy znajdzie się jeszcze paru
  20. to co lubię sedan b7 i jeszcze Q super Audi
  21. pięknie wygląda zderzaczek S line dodał mu charakteru u mnie na wiosne nie ma bata żeby nie wleciał taki S line
  22. jak zmienisz to daj fotki zderzaka ja pomału też zaczynam szukać zderzak S line plus spryski i PDC
  23. Jeśli chodzi o kabelki kostki itd , to bezproblemowo wszystko pasuje nic nie musisz przerabiać skoro masz BNS tak jak ja miałem to roboty jest naprawdę niewiele, jedyne co musisz zrobi c poza wyciągnięciem BNS i włożeniem RNS to podłączenie Lini kan, która ja zleciłem znajomemu elektrykowi samochodowemu , tutaj masz wszystko gdybyś chciał to zrobić sam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/116690-all-b6b7-przejscie-z-bns-50-rns-e-podlaczenie-lini-k/
  24. lampy rzeczywiście nie w tym kierunku według mnie , ale to w sumie tobie ma się podobać
  25. widzę kolega ze Strzegomia to ja jestem z niedaleka zacna Audiczka plany i mody idące w dobrym kierunku oby tylko nie w takim co ta srebrna wyżej kiera S line

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.