Treść opublikowana przez instruktor83
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
jak 101 PS zachowuje się na trasie? ogólnie bardzo ładne b6
-
PMW S4 B6 Avant 03
uwielbiam takie prezenty
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
jutro tak zrobię Niestety mój kasownik błędów nie działa tak jak powinien , więc wrócę do tego że kupię ten ori adapter w Niemczech i zamontuje jak ma być A dzisjaj przyszły nowe listwy progowe S line wziąłem się za robotę i już są na aucie Trzeba było oczywiście je lekko nasmarować czymś Od razu mimo mrozu musiałem swoją Audi lekko wypucować ale oczywiście później wysuszyłem nasmarowałem uszczelki i schowałem do garażu Passat taty w tle jutro przejdzie taki zabieg
-
[B5] 1.8T
zakupy już są lampy tył nie mój gust
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
fajny projekcik coraz bardziej mi się podoba twoja b5
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
dupki przednie? czy już tylne?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
tak powiadasz ? a robiłeś już to w swoim aucie? jutro będę to robił , ale rzeczywiście tej izolacji nie ściągałem, więc może tutaj leży problem
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
nie chciałeś z logo s line?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
dokładki jeszcze w kolor a tak pyzatym wygląda ekstra , kolor pięknie odżył pewnie nie możesz teraz od niego oczu oderwać
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
no właśnie a łudziłem się bo jakość tych rezystorków zostawia naprawdę wiele do życzenia :)tak jak mówiłem spróbuje jeszcze jutro , jak się nie uda kupię adapter w DE
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
jako że już po świętach dzisiaj chciałem wreszcie dokończyć oświetlenie ledowe tablicy rejestracyjnej ori oczywiście , problem to wywalający błąd na na desce rozdzielczej , zamontowałem tgz kasownik błędów i niestety błędy dalej są może ktoś by mi pomógł? już tak się zastanawiam czy ten kasownik podpiąłem w złe miejsce , ale wydaje mi się że próbowałem już wszystkie możliwe sposoby, ktoś z was już robił to w swojej Audi? wiem że jest oświetlenie ledowe do tablic za niecałe 70zł nie ori które nie wywala błędów, ja takich nie chce , zostanę przy ori tych których kupiłem , tylko jak się pozbyć błędów? widać na zdjęciach gdzie był podłączany rezystorek , próbowałem już wszystkich możliwych prób a może nie , już sam niewiem opaski termokurczliwe mam , spokojnie więc tak tego nie zostawie już tak się zastanawiam ,że jak wróce za tydzień do Niemiec to tam już kupię ten adapter http://www.kufatec.de/shop/de/Audi/A4-B6/8E/Adapter-LED-Kennzeichenbeleuchtung-Audi-A4-B6-B7-/-Audi-A3-8Pktóry podejdzie plug&play , ale jeszcze jutro spróbuje jak się nie uda kupię te Adapter bo niestety u nas w kraju tego nie dostane chyba że ma ktoś namiar ,będę wdzięczny
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
ale czego się nie robi dla swojej ukochanej Audi
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
ten zestawik to musiał kosztować
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
jak z tym kasownikiem u ciebie? bo ja podłączyłem dzisiaj ledy tablicy rejestracyjnej ori i taki kasownik i cholera błędy dalej są
-
[B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87
z tych trzech ostatnia propozycja
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
właśnie widziałem tą aukcje coś około 260zł , miałem nadzieje że da się kupić gdzieś taniej
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
kopek07 , a powiedz mi miałeś już pikowaną rączkę hamulca ręcznego? ile dałeś za nią?
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
pochwal się na fotkach
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
to może kiedyś jakieś mini spocik zrobimy znajdzie się jeszcze paru
-
Szary Sedan A4 B7 BGB 2.0 TFSI 200 PS QUATTRO & Madox123
to co lubię sedan b7 i jeszcze Q super Audi
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
pięknie wygląda zderzaczek S line dodał mu charakteru u mnie na wiosne nie ma bata żeby nie wleciał taki S line
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
jak zmienisz to daj fotki zderzaka ja pomału też zaczynam szukać zderzak S line plus spryski i PDC
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jeśli chodzi o kabelki kostki itd , to bezproblemowo wszystko pasuje nic nie musisz przerabiać skoro masz BNS tak jak ja miałem to roboty jest naprawdę niewiele, jedyne co musisz zrobi c poza wyciągnięciem BNS i włożeniem RNS to podłączenie Lini kan, która ja zleciłem znajomemu elektrykowi samochodowemu , tutaj masz wszystko gdybyś chciał to zrobić sam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/116690-all-b6b7-przejscie-z-bns-50-rns-e-podlaczenie-lini-k/
-
Kolejne B5 2.5 TDI V6 Q
lampy rzeczywiście nie w tym kierunku według mnie , ale to w sumie tobie ma się podobać
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
widzę kolega ze Strzegomia to ja jestem z niedaleka zacna Audiczka plany i mody idące w dobrym kierunku oby tylko nie w takim co ta srebrna wyżej kiera S line