Treść opublikowana przez instruktor83
-
[B7 Avant 2.0 TDI] Dziadkowóz w drewnie
wnętrze przydałoby się pokazać wtedy ocenimy jak drewienko wygląda piękny kolorek , jedyne co mnie kuje w oczy to multitronic ale to też nie znaczy że ty będziesz miał problemy z tą skrzynią
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
celem jest Recaro w pełnej elektryce , a takowe cholernie ciężko znaleźć
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
tak wszystko ogarnięte okazało się że był błąd , podjechałem na komputer i wszystko skasowane teraz się ciesze nową kierą a tak przy okazji wiem że zakładałeś sprężyny Eibacha , ile auto poszło w dół?jakie wrażenia z jazdy?
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
dużo zapłaciłeś za sprężyny Eibach ? mógłbyś polecić stronę gdzie kupowałeś
-
A4 b6 AVF 130 by Patrox
sedan zadbany czego chcieć więcej
-
A4 b6 AVF 1.9 TDI 131 ... PROJECT FULL OPCJA
teraz tylko modzić fajna sztuka
- Avant makaby
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
te pokrętło od lusterek też z b8? podchodzi normalnie p&p?
-
A6 C6 2.4 z gadżetami :)
niezniszczalne 2.4 V6 chyba najlepszy motor pod maske C6 gratulacje autka
-
Purple Haze Air Force C6 in progress
ostatnie zdjęcie mówi jestem wielki odsuwać się tymi popierdółkami ładne sztuka
- S
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
wiem wiem będzie eibach tylko pojutrze wyjeżdżam do Niemiec i już nie zdąrze tego zrobić ale mam urlop w lipcu to wtedy się tym zajmę
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
po paru miesiącach leżakowania moich ledów do tablicy rejestracyjnej z powodu braku odpowiedniego rezystora ,która zniweluje błędy żarówki, dziś wreszcie założone oczywiście razem z przewodem z kufatec .de (niecałe 30 euro, ale naprawdę warto) Kolejną rzeczą było ogarnięcie zderzaka S-line wreszcie mam spryski również aktywowane :banan:brak jak na razie rameczki na tablice ale na dniach będę kupował Idźmy dalej pokrętła chrom na RNS-ie tutaj wielkie podziękowania dla kolegi Tom A4 sam bym tego nie ogarnął Jak gałeczki są w chromie nie wypadałoby by kiera była zwykła więc została założona i aktywowana kiera S-lina pikowana multifunkcja z b8 Oczywiście 18 pora było już założyć
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
tutaj na zdjęciu są akurat tylko tak przyczepione do celów fotografii ale jutro bede mocował spryski i zakłdał zderzak
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Mały przedsmak
-
Wymiana gałek na chromowane w RNS-E
wysłałem ci wiadomość na pw
-
Wymiana gałek na chromowane w RNS-E
a powiedz mi czy można normalnie jak mam na stole navi przesuwać tym mechanizmem od windy co podnosi ekran? coś sie może stać?
-
Wymiana gałek na chromowane w RNS-E
dokładnie tak
-
Wymiana gałek na chromowane w RNS-E
masz rację ale tą malutką też wyciągnąłem przez przypadek , która odpowiada za przycisk wyciągania płyty i tu mam maultki prooblem
-
Wymiana gałek na chromowane w RNS-E
ja się przyznam szczerze że to nie jestr łatwa robota , dzisjaj udało mi się to zrobić ale nie do końca , ponieważ po złożeniu radia nie wyciąga mi się płyta , tzn nie działa przycisk wyciągania płyty , wydaje mi się że nie do końca włożyłem taśme która jest za to odpowiedzialna, mam jeszcze problem , że po złożeniu navi do kupy winda opuszcza się normalnie , ale gdzy się zamyka dołem dotyka plastiku panelu frontowego , czyli gdzieś znowu mój błąd , ponieważ gdzieś opuściłem ten panel, jednym słowem nie jest to takie łatwe jutro znowu zabieram się za robote , nie wiem tylko jak włożyć tą malutką taśmę ? nie chcę jej uszkodzić , zastanawiam się czy pensetą mógłbym ją wcisnąć?
-
Wymiana gałek na chromowane w RNS-E
okej już zamontowałem , teraz problem z dużą gałęczką , ponieważ wchodzi bez problemu , ale też lekko ją ciągne do siebie i bez problemu wychodzi , masz na to jakiś patent żeby tak siedziała tam mocniej?
-
Wymiana gałek na chromowane w RNS-E
jak sciągne monitot to mam taśme , mama ją odczepić?
-
Wymiana gałek na chromowane w RNS-E
Duza galeczka rzeczywiscie pasuje bez najmniekszego problemu, problem mam za to ze sciagnieceim panela frontowego czarnego
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
A mógłbys mi polecic jakis konkretny zestaw ?:-)
-
[B7 BRD] Black Pearl 2.0 TDI s-line by raSheed
a co tak szybko pod młotek?