Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. Znaczki s line na listwach sam dokładałeś?
  2. Wiecej zdjec kolego by sie przydalo:-) i bardziej szczegółowy opis:-)
  3. Za to cudo na zdjeciu nowe 320zl:-) wlasnie kupilem takie same tylko z otworami Pdc:-)
  4. Boże:-) :-) ale cudo!!!!:-) nie przepadam za avantem,ale twój jest fantastyczny:-) genialny:-) przecudowny:-) wygląda tak że oplułem tablet z podniecenia:-) szacun:-)
  5. Który z tych numerów jest do dokładki s line do sedana na dwie rury? Pojedyncze :-)
  6. Skleić:-) tak było w moim wypadku:-) trzyma sie juz pare miesięcy:-) i jest git:-)
  7. Nie ma jak pucowanko:-) Polecam ci pianownice gloria:-)http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=pianownica+gloria&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-2-mt-0519. Z tego będziesz zadowolony:-)
  8. I pomyslec że ten avant jest z 2005r:-) przepieknie wygląda twoje auto:-) pewnie niejedna b8 wygląda bladziej niz twoja:-)
  9. Ta dokładka jest z s4? Ile dales? Ja zbieram graty do dwururki,i teraz rozgladam sie za dokladka s line na dwierurki
  10. Szukam czegos w jednym kolorze:-) ale dzięki za pomoc:-) szukam dalej:-)
  11. Kolorystyka nie do końca w moim guscie:-) a cena jaka? Ale auto pierwsza klasa:-)
  12. Dzis po prawie 4 tygodniach dotarlo do mnie do polski wreszcie rameczka ori:-) z getem.pl Za tydzien dotrze do mnie do niemiec i wreszcie będzie na moim aucie:-)
  13. O prosze:-) a4 sedan b7:-) wizualnie jak moja:-) zapraszam do mnie:-) zazdraszczam dwururki:-) ostatnio wkręcam sobie ten mod:-)
  14. Masz dwururke:-) tez to planuje zrobić:-) a nie myslisz by założyć jakies ultery?
  15. Panowie popieram pomysl:-) nie wyganaiam was ale musicie te sprawy zalatwiac juz na pw:-)
  16. Te większe/lepsze modele to już drogie hobby. Chciało by się nie jeden, ale... :wink:PS: ja mam taką RS4 Pięknie:-) Laki83 A4 tylko:-) ale nie tylko b7 ,b5,b6,b8 też:-) Boje sie że to zacznie byc moją dodatkową pasją:-) a tak przy okazji jak wyślesz zdjecia a4 , to mam pytanko,te twoje wszystkie modele są w jakiejs gablotce? Takie zdjecie też chętnie bym zobaczył:-) no jednym słowem pochwal sie:-)
  17. A mógłbyś mi pokazac twoje modele A4?zdjecie jakbyś mogł wstawic:-)
  18. Ale 130 euro tzn dobra cena? Raczej myślałem coś okolo 200zl:-)
  19. Właśnie interesuje mnie kolor czarny:-) gdyby ci sie pojawil to pisz smialo jestem chetny:-)
  20. Szukalem około poł roku:-) sedan silnik 1.9 i końcówka produkcji modelu b7 ,to byl moj cel, łatwo nie było:-) ale udało sie:-) co do silnika 2.0 tdi to w szczegolach ja sie nie wypowiem ,są lepsi specjalisci, ja jedynie moge ci polecic 1.9 tdi:-) naprawde warto:-) Takie dzisjejsze z mycia:-) Wnętrza nie ominęłem:-) Jako że jestem straszny gadżeciarz:-) szukam od jakiegoś czasu modelu powiedzmy zabawkowego ,ale bardziej dobracowanego modelu audi a4 b7 sedan kolor czarny, może byc rs4 ,koniecznie b7 ,koniecznie sedan,koniecznie czarny:-) może ktoś z was ma takie cudo do sprzedaży? Wiem że firma minichamps robi je doscyc ladne:-) w aso pytalem nie ma
  21. Ale wczesniej czy pozniej stwierdzisz,ze czegos mi tutaj brakuje:-) wtedy kupisz 18:-)
  22. Oj nalóg któremu i ja sie poddałem:-) ale trzeba przyznać że przyjemny:-) ale cholernie kosztowny:-(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.