Treść opublikowana przez instruktor83
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Znaczki s line na listwach sam dokładałeś?
-
Audi a4 b7 s line 2.0tdi BLB turbo caha, 2x ic,alufelgi z A5 update foto:)
Wiecej zdjec kolego by sie przydalo:-) i bardziej szczegółowy opis:-)
-
Czarnula a4 b7 2.0Turbo Quattro +IC od 3.0 TDI Biturbo
Za to cudo na zdjeciu nowe 320zl:-) wlasnie kupilem takie same tylko z otworami Pdc:-)
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Boże:-) :-) ale cudo!!!!:-) nie przepadam za avantem,ale twój jest fantastyczny:-) genialny:-) przecudowny:-) wygląda tak że oplułem tablet z podniecenia:-) szacun:-)
-
Dokładka - dyfuzor - zderzaka tył Sline B7
Który z tych numerów jest do dokładki s line do sedana na dwie rury? Pojedyncze :-)
-
wymiana gałeczek w RNS E Chrom
Skleić:-) tak było w moim wypadku:-) trzyma sie juz pare miesięcy:-) i jest git:-)
-
[B7 Avant 2.0 TDI] Dziadkowóz w drewnie
Nie ma jak pucowanko:-) Polecam ci pianownice gloria:-)http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=pianownica+gloria&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-2-mt-0519. Z tego będziesz zadowolony:-)
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
I pomyslec że ten avant jest z 2005r:-) przepieknie wygląda twoje auto:-) pewnie niejedna b8 wygląda bladziej niz twoja:-)
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
To sie spiesz bo ja czekam:-)
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Ta dokładka jest z s4? Ile dales? Ja zbieram graty do dwururki,i teraz rozgladam sie za dokladka s line na dwierurki
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Szukam czegos w jednym kolorze:-) ale dzięki za pomoc:-) szukam dalej:-)
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Kolorystyka nie do końca w moim guscie:-) a cena jaka? Ale auto pierwsza klasa:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzis po prawie 4 tygodniach dotarlo do mnie do polski wreszcie rameczka ori:-) z getem.pl Za tydzien dotrze do mnie do niemiec i wreszcie będzie na moim aucie:-)
-
Czarnula a4 b7 2.0Turbo Quattro +IC od 3.0 TDI Biturbo
O prosze:-) a4 sedan b7:-) wizualnie jak moja:-) zapraszam do mnie:-) zazdraszczam dwururki:-) ostatnio wkręcam sobie ten mod:-)
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Masz dwururke:-) tez to planuje zrobić:-) a nie myslisz by założyć jakies ultery?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Panowie popieram pomysl:-) nie wyganaiam was ale musicie te sprawy zalatwiac juz na pw:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Laki 83 Wrzuc na pw:-) dzięks:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Te większe/lepsze modele to już drogie hobby. Chciało by się nie jeden, ale... :wink:PS: ja mam taką RS4 Pięknie:-) Laki83 A4 tylko:-) ale nie tylko b7 ,b5,b6,b8 też:-) Boje sie że to zacznie byc moją dodatkową pasją:-) a tak przy okazji jak wyślesz zdjecia a4 , to mam pytanko,te twoje wszystkie modele są w jakiejs gablotce? Takie zdjecie też chętnie bym zobaczył:-) no jednym słowem pochwal sie:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
A mógłbyś mi pokazac twoje modele A4?zdjecie jakbyś mogł wstawic:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ale 130 euro tzn dobra cena? Raczej myślałem coś okolo 200zl:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Tzn.? Ile bedzie mnie to kosztowac? Ale mowimy o nowym tak?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Właśnie interesuje mnie kolor czarny:-) gdyby ci sie pojawil to pisz smialo jestem chetny:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Szukalem około poł roku:-) sedan silnik 1.9 i końcówka produkcji modelu b7 ,to byl moj cel, łatwo nie było:-) ale udało sie:-) co do silnika 2.0 tdi to w szczegolach ja sie nie wypowiem ,są lepsi specjalisci, ja jedynie moge ci polecic 1.9 tdi:-) naprawde warto:-) Takie dzisjejsze z mycia:-) Wnętrza nie ominęłem:-) Jako że jestem straszny gadżeciarz:-) szukam od jakiegoś czasu modelu powiedzmy zabawkowego ,ale bardziej dobracowanego modelu audi a4 b7 sedan kolor czarny, może byc rs4 ,koniecznie b7 ,koniecznie sedan,koniecznie czarny:-) może ktoś z was ma takie cudo do sprzedaży? Wiem że firma minichamps robi je doscyc ladne:-) w aso pytalem nie ma
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Ale wczesniej czy pozniej stwierdzisz,ze czegos mi tutaj brakuje:-) wtedy kupisz 18:-)
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Oj nalóg któremu i ja sie poddałem:-) ale trzeba przyznać że przyjemny:-) ale cholernie kosztowny:-(