Treść opublikowana przez instruktor83
-
Audi A6 C7 Avant 3.0Tdi Bi-Turbo 2012r. Individual by dRACoNIx
przepiękna
-
wymiana gałeczek w RNS E Chrom
ale pasują na pewno do BNS -a
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
prezentuje się super i to mi się w Audi podoba że te auta nie starzeją się szybko zupełnie nowsza Honda Accord VII generacji, a wyglądaj jak równolatki
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
super audiczka jak te 1.4 TDI sobie radzi?
-
Audi a3 8p by instruktor 83
Pacjent Audi A3 silnik 1.9 TDI 105 KM 2007r DPF W mojej rodzinie już 2 miesiące temu pojawiło się drugie auto dokładnie to Audi a3 8p sportback Autko bardziej żony niż moje ale ja nazywam je tym drugim w rodzinie po mojej A4 Samochód dość ciekawie wyposażony czarny metalic ESP Klimatronic 2 strefowy 4 el.szyby el.lusterka skórzana tapicerka z Alcantarą Alu oryginał Audi 17 oponki 225/45 kiera trójramienna skórzana (niestety bez multifunkcji) podłokietnik przód podłokietnik tył plus Mcdonald podgrzewane przednie fotele Radio 1 din Sony (radio mimo to że nowe niezbyt przyjemne, jakość dźwięku katastrofa) ale w planach coś tam jest I wiele innych Oczywiście po zakupie kompletny rozrząd został wymieniony plus olej Motul plus komplet filtrów, Klimatyzacja została nabita i odgrzybiona. To tyle pokrótce. Z niespodziewanych rzeczy została wymieniona maglownica, Ogólnie rzecz biorąc to jest auto nie do modów , tak jak wcześniej wspominałem jest bardziej żony niż moje , a pyzatym ja wole rezać swój,aczkolwiek musze przyznać że to przyjemny samochód, trzy były do wyboru BMW Seri 1 , Audi A3 i VW Golfa VI, padło na A3 i był to dobry wybór Mam tylko jedną fotkę z zewnątrz, porobie jutro ponieważ strasznie u mnie leje i nie chce mi się moknąć, jutro wpadna W środku( nie znosze tego radia) gra fatalnie Widać też na dole brak zaślepki , stało się to dla tego że pomału zabieram się do ściągnięcia środkowej konsoli w celu wywalenia tego radia i wrzucenia ori radia oczywiście kieszeń też kupiona Dodam że po kupnie we wnętrzu jedna rzecz nia dawała mi spokoju , czy dość zniszczone dekory , szybka decyzja obklejamy Tak to wyszło Wnętrze świeżo wyprane
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
przejrzałem 44 strony właśnie i powiem ci kawał świetnej roboty jesteś pozytywnie postrzelony wielki szacun auto wygląda wręcz jak nowe
-
BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
podpisuję się pod tym rękami i nogami
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ja do schowka montowałem sam wkład lodówki. Wszystko pasuje jak należy, trzeba tylko lampkę przenieść z góry na boczną ściankę żeby było tak jak ori. dużo z tym roboty miałeś? dzięki serdeczne panowie
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
właśnie szukam tego tematu ,ale niczego takiego nie widzę
-
a4 B7 2.0 tdi BPW by dominik
jak kolega wyżej więcej informacji odnośnie twojego auta ogólnie ładna czerwień
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Panowie mam pytanko odnośnie założenia lodówki do schowka , a dokładnie tylko jego wnętrza, da się wykonać taki zabieg ? czy tylko cały schowek trzeba założyć z lodówką ?mam okazje kupić samą lodówkę i stąd te pytanie
-
[B6 ASN] Audi A4 B6 3.0 V6 Quattro Limousine
a może teraz pokrętła do rns -a w chromie?
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
zgadzam się w 100% ,mój tato ma też identyko tylko że sedan(2005r początek produkcji b6) i potwierdzam wizualnie okej, zaś materiały spasowanie jakość wręcz fatalna w porównaniu do Audi, kilka razy miałem odczynienia z passkiem identycznym jak na foto wyżej sam koniec produkcji (styczeń 2010r) to nie można nic złego powiedzieć dopóki nie wsiadłem do swojej A4 , żadnego tłumienia na nierównościach , jakość daleko w tyle , i te materiały mocno plastikowe , szczególnie dekory :facepalm:jedynie na plus według mnie to przestrzeń
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
ogólnie twoje audi wygląda fajnie wizualnie na duży plus zaś problematyka z mechaniką współczuje
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
cały czas do przodu
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
a to racja
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
też muszę ustrzelić jakieś fajne swojej
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
drugie zdjęcie według mnie do kalendarza
-
Audi S5 8T 4.2 V8
piękna ta twoja maszyna
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
no właśnie zastanawiam się też nad tyłem , dokładnie na tylnej szybie, ma ktoś z was zdjęcie jak to wygląda ? koszt podstopnicy +pedały z przesyłką 514zł tanio jak barszcz :grin:ale warto naprawdę
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
gratulacje furki 2el.szyby mam to samo niestety pozdrawiam
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Miód malina:-) takie b7 uwielbiam:-) jak się ma sytuacja ze sprzedażą? może odpuściłeś?
-
S
chyba najładniejszy EXEO jaki widziałem
-
Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
zawsze mi się ten lexus podobał , ale twój jest rewelacja
-
[Audi Coupe] Christine OEM+ 20VT
piękny