Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. Dzieki:-) a myslisz o 19?:-) czy zostajesz przy 18? Ja jak juz sie zdecyduje na 19 :-) to tylko wzor co masz na aucie:-) ale poki co zostaje przy 18:-)
  2. Czesc kolego z dolnego slaska:-)
  3. albo ori lampki i przewodzik z kufatec .de , ale trzeba czekać na paczke z Niemiec około 3 tygodni Dodam ze warto:-) efekt mega:-)
  4. A mógłbyś wstawic jakies zdjęcie tyłu:-) chodzi mi o klape tylna ,bo też myśle o klapie s-line
  5. Już nie raz pisałem miodzio:-) a te koła to 18 ? Ten wzór bardzo mi się podoba ale w 19
  6. Pisałem juz ze jestem pod wrażeniem ,napisze raz jeszcze:-) a powiedz jak wrażenia z jazdy?przed i po?
  7. O kurcze ładnie wyszło:-)
  8. Cudo:-) musi się rzucać w oczy jak jedziesz:-)
  9. Ja też nie oceniam silnika 2.0 tdi pd jak najgorsze zło:-) to nie tak:-) to prawda ze jest bardziej awaryjny a niżeli 1.9 tdi, ale sporo ludzi sobie chwali 2.0 tdi ,i nie zamieniłoby na żaden inny:-) tutaj wszystko zależy od dbania o całe auto:-) jest nawet fajny test dlugodystansowy skody octavii 2 w auto świecie ,wlaśnie z silnikiem 2.0 tdi pd , ktory przejechal Ponad 500tys km i nie było wcale najgorzej:-) opinia zaś niestety tego silnika nie jest najlepsza,a wracajac do bixow ,to szukam najpierw Recaro:-) moje naleśniki są w stanie wprawdzie idealnym, ale wyglad:-( porazka:-) musze wreszcie znalezc cos sensownego:-)
  10. Wymeczyłem w nauce jazdy chyba ze 6 yarisek z każdym silnikiem pierwszym ,drugim i trzecim modelem, dobre, auto chociaż nudne według mnie:-)
  11. He he:-) spodziewam sie fajnego efektu:-) zobaczymy:-) Moim celem był przedewszystkim sedan ,i silnik 1.9 , z tego względu że bałem sie silnika 2.7 tdi czy 3.0 tdi,choc to nie są złe konstrukcyjnie silniki ,a moc czy radośc z jazdy nieporywnywalnie lepsza niz w 1.9 , tylko jest jedno ale ...koszta...bałem sie ze wzgledu na moje poprzednie audi a4 b6 ,ktore było dosc kosztowne , oczywiscie ,kultura pracy ,przyspieszenie ,to bajka:-) :-) ,ale mimo to spokoj przeważyl szale nad spokojnym 1.9 ,o którym pisac nie trzeba ,to po prostu dobry sprawdzony silnik, który może spowodowac usmiech na twarzy chociażby przy dystrybutorze paliwa:-) 7 litrow w mieście i okolo 5.5 w na trasie to naprawde luksus w dzisjejszych czasach:-) wiadome tez ze są braki w postaci nie duzej mocy 116 ps , ale z tym tez nie drogo mozna sobie poradzic:-) niewielki zastrzyk mocy bez jakichkolwiek przeróbek i motor 1.9 tez potrafi pokazac pazura:-) decyzja należy do ciebie , ja rękami i nogami sie podpisuje sie za tym motorkiem :-) zero napraw silnika:-) koszta to codzienna eksploatacja ,czyli ropa , olej oczywiście co 10 tys km filtry , i to tyle po 9 miesiecznej eksploatacji, dodam ci jeszcze ,że ja posiadam audi a4 b7 1.9 tdi , żona a3 8 p 1.9 tdi i tato vw passat b6 również 1.9 tdi:-) jeśli chodzi o mnie POLECAM:-) :-) :-) :-) :-)Nie brałem w sumie nigdy pod uwage silnika 2.0 tdi:-( wiec nie bede sie na temat jego wypowiadał, wielu ludzi jezdzi z tym silnikiem pod maska i bardzo sobie go chwali:-) co do virusa u mnie on też zawita:-) jeszcze niewiem kiedy ale bedzie:-)
  12. A nie wolisz a3 jej kupić? Ja ostatnio kupowałem też żonie i padło na a3:-)
  13. O kurcze to mam rywala:-) i to nie byle jakiego:-) :-) listonosz przyniósł dzisjaj takie malutką paczuszke:-) a w niej....:-) stan ideał:-)
  14. Bardzo lubie takie zdjęcia:-) wygląda super:-) b5 fl się chowa:-) w końcu to audi:-)
  15. Wygląda miodzio:-)
  16. A gdzie znaczek na grillu?:-) ogólnie super sedan ,większe koło by sie przydało:-)
  17. Przód mam równo z rantem:-) tył mam dystans 11mm ,zreszta ten sam co marcinch 001,jestem zadowolony,ale nie wiem czy nie zmienie na 15mm na tyl:-)
  18. Własnie cena ekstra:-) wcześniej znalazlem po 180 zl za sztuke:-( teraz z przesyłka za dwie sztuki zapłaciłem tylko 140zl:-) jak znajdziesz jakieś ekstra RECARO do B7 to będziesz mistrz:-) oczywiście w cenie przystępnej:-)
  19. Na pewno dam znać:-) właśnie kupiłem osłony z oświetleniem led z aukcji którą podesłał mi oprych:-) swoja drogą myślałem ,ze jestem specjalistą w szukaniu różnych dodatków do auta ,a tej aukcji nie znalazłem,a cena rzeczywiscie nie duża:-) jeszcze raz dzięki oprych:-)
  20. Robisz podgrzewanie tylnej kanapy?:-) ten mod musze też zrobic u siebie ale jak juz zmienie fotele:-) mam pytanko odnośnie zamontowania panelu do podgrzewania foteli,musisz rozbebeszyć cały tunel?
  21. Jakbym widział swojego:-) piękna:-) a jedna skusiłeś się na koło większe niż 17:-)
  22. P&p osłony lusterek z led z a6 c6? aż tak dobrze niestety nie ma:-) ale nie jest przy tym aż tak ponoć dużo roboty:-) jak kupie i założe to sie pochwale oczywiście:-) a co do bixów ,to mój priorytet teraz to RECARO:-) a to troche kosztuje:-) ale chciałem wiedziec ile to mniej wiecej kosztuje:-) za te szczegółowe wyliczenia dziekuje koledze oprych:-) a tak na marginesie nie dawno zmieniony zderzak nq s line właśnie ma spryski:-) więc ten punkt odpadnie:-) Serdeczne dzięki za miłe słowa :-) tego nigdy nie za wiele:-) staram się jak mogę:-) na szczęscie żona zbytnio nie protestuje :-)
  23. Dzieki:-) teraz tylko dorwac lusterka od a6 c6:-) może ktoś z was posiada na sprzedaż? Takie małe dzisjejsze przy aucie które bardzo chciałbym mieć:-) Może kiedyś:-) Powiedzcie ile potrzeba ciapciaków żeby założyć bixenon? Mam tu na myśli komplet lamp,oglądam allegro ciągle i widze że można kupić komplet za 900zl i za 2000tys zl,dosyć duża rozbieżność.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.