Treść opublikowana przez instruktor83
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Dzieki:-) a myslisz o 19?:-) czy zostajesz przy 18? Ja jak juz sie zdecyduje na 19 :-) to tylko wzor co masz na aucie:-) ale poki co zostaje przy 18:-)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc kolego z dolnego slaska:-)
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
albo ori lampki i przewodzik z kufatec .de , ale trzeba czekać na paczke z Niemiec około 3 tygodni Dodam ze warto:-) efekt mega:-)
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
A mógłbyś wstawic jakies zdjęcie tyłu:-) chodzi mi o klape tylna ,bo też myśle o klapie s-line
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Już nie raz pisałem miodzio:-) a te koła to 18 ? Ten wzór bardzo mi się podoba ale w 19
-
1.9 brb po chipie
Pisałem juz ze jestem pod wrażeniem ,napisze raz jeszcze:-) a powiedz jak wrażenia z jazdy?przed i po?
-
A4 B7 srebrny lis
O kurcze ładnie wyszło:-)
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Cudo:-) musi się rzucać w oczy jak jedziesz:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ja też nie oceniam silnika 2.0 tdi pd jak najgorsze zło:-) to nie tak:-) to prawda ze jest bardziej awaryjny a niżeli 1.9 tdi, ale sporo ludzi sobie chwali 2.0 tdi ,i nie zamieniłoby na żaden inny:-) tutaj wszystko zależy od dbania o całe auto:-) jest nawet fajny test dlugodystansowy skody octavii 2 w auto świecie ,wlaśnie z silnikiem 2.0 tdi pd , ktory przejechal Ponad 500tys km i nie było wcale najgorzej:-) opinia zaś niestety tego silnika nie jest najlepsza,a wracajac do bixow ,to szukam najpierw Recaro:-) moje naleśniki są w stanie wprawdzie idealnym, ale wyglad:-( porazka:-) musze wreszcie znalezc cos sensownego:-)
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Wymeczyłem w nauce jazdy chyba ze 6 yarisek z każdym silnikiem pierwszym ,drugim i trzecim modelem, dobre, auto chociaż nudne według mnie:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
He he:-) spodziewam sie fajnego efektu:-) zobaczymy:-) Moim celem był przedewszystkim sedan ,i silnik 1.9 , z tego względu że bałem sie silnika 2.7 tdi czy 3.0 tdi,choc to nie są złe konstrukcyjnie silniki ,a moc czy radośc z jazdy nieporywnywalnie lepsza niz w 1.9 , tylko jest jedno ale ...koszta...bałem sie ze wzgledu na moje poprzednie audi a4 b6 ,ktore było dosc kosztowne , oczywiscie ,kultura pracy ,przyspieszenie ,to bajka:-) :-) ,ale mimo to spokoj przeważyl szale nad spokojnym 1.9 ,o którym pisac nie trzeba ,to po prostu dobry sprawdzony silnik, który może spowodowac usmiech na twarzy chociażby przy dystrybutorze paliwa:-) 7 litrow w mieście i okolo 5.5 w na trasie to naprawde luksus w dzisjejszych czasach:-) wiadome tez ze są braki w postaci nie duzej mocy 116 ps , ale z tym tez nie drogo mozna sobie poradzic:-) niewielki zastrzyk mocy bez jakichkolwiek przeróbek i motor 1.9 tez potrafi pokazac pazura:-) decyzja należy do ciebie , ja rękami i nogami sie podpisuje sie za tym motorkiem :-) zero napraw silnika:-) koszta to codzienna eksploatacja ,czyli ropa , olej oczywiście co 10 tys km filtry , i to tyle po 9 miesiecznej eksploatacji, dodam ci jeszcze ,że ja posiadam audi a4 b7 1.9 tdi , żona a3 8 p 1.9 tdi i tato vw passat b6 również 1.9 tdi:-) jeśli chodzi o mnie POLECAM:-) :-) :-) :-) :-)Nie brałem w sumie nigdy pod uwage silnika 2.0 tdi:-( wiec nie bede sie na temat jego wypowiadał, wielu ludzi jezdzi z tym silnikiem pod maska i bardzo sobie go chwali:-) co do virusa u mnie on też zawita:-) jeszcze niewiem kiedy ale bedzie:-)
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
A nie wolisz a3 jej kupić? Ja ostatnio kupowałem też żonie i padło na a3:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
O kurcze to mam rywala:-) i to nie byle jakiego:-) :-) listonosz przyniósł dzisjaj takie malutką paczuszke:-) a w niej....:-) stan ideał:-)
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
Bardzo lubie takie zdjęcia:-) wygląda super:-) b5 fl się chowa:-) w końcu to audi:-)
-
srebrna be siódemka S-line....;)
Wygląda miodzio:-)
-
A4 B7 S-line by MarcinD ;-)
A gdzie znaczek na grillu?:-) ogólnie super sedan ,większe koło by sie przydało:-)
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Równo ,przynajmiej tak mi się wydaje , opony 235/40/18
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Przód mam równo z rantem:-) tył mam dystans 11mm ,zreszta ten sam co marcinch 001,jestem zadowolony,ale nie wiem czy nie zmienie na 15mm na tyl:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Własnie cena ekstra:-) wcześniej znalazlem po 180 zl za sztuke:-( teraz z przesyłka za dwie sztuki zapłaciłem tylko 140zl:-) jak znajdziesz jakieś ekstra RECARO do B7 to będziesz mistrz:-) oczywiście w cenie przystępnej:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Na pewno dam znać:-) właśnie kupiłem osłony z oświetleniem led z aukcji którą podesłał mi oprych:-) swoja drogą myślałem ,ze jestem specjalistą w szukaniu różnych dodatków do auta ,a tej aukcji nie znalazłem,a cena rzeczywiscie nie duża:-) jeszcze raz dzięki oprych:-)
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Robisz podgrzewanie tylnej kanapy?:-) ten mod musze też zrobic u siebie ale jak juz zmienie fotele:-) mam pytanko odnośnie zamontowania panelu do podgrzewania foteli,musisz rozbebeszyć cały tunel?
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Jakbym widział swojego:-) piękna:-) a jedna skusiłeś się na koło większe niż 17:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
P&p osłony lusterek z led z a6 c6? aż tak dobrze niestety nie ma:-) ale nie jest przy tym aż tak ponoć dużo roboty:-) jak kupie i założe to sie pochwale oczywiście:-) a co do bixów ,to mój priorytet teraz to RECARO:-) a to troche kosztuje:-) ale chciałem wiedziec ile to mniej wiecej kosztuje:-) za te szczegółowe wyliczenia dziekuje koledze oprych:-) a tak na marginesie nie dawno zmieniony zderzak nq s line właśnie ma spryski:-) więc ten punkt odpadnie:-) Serdeczne dzięki za miłe słowa :-) tego nigdy nie za wiele:-) staram się jak mogę:-) na szczęscie żona zbytnio nie protestuje :-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzieki:-) teraz tylko dorwac lusterka od a6 c6:-) może ktoś z was posiada na sprzedaż? Takie małe dzisjejsze przy aucie które bardzo chciałbym mieć:-) Może kiedyś:-) Powiedzcie ile potrzeba ciapciaków żeby założyć bixenon? Mam tu na myśli komplet lamp,oglądam allegro ciągle i widze że można kupić komplet za 900zl i za 2000tys zl,dosyć duża rozbieżność.
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Czapki z głów:-)