Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. Bardzo podobna do mojej:-) gratulacje furki
  2. Wierny audi:-) to mi się podoba:-) a c7 szczęka opada:-)
  3. Zderzak ze spryskiem i pdc juz kupilem ,teraz szukam grilla gdybys sie zdecydowal to pisz na pw:-) pozdrawiam
  4. Kolego jak nie masz co zrobic ze swoim grilem to ja chetnie go odkupie?
  5. Czy mi się wydaje czy jeden reflektor ci paruje?
  6. Nic nie naprawiany z tym ze do kompletnego malowania ,bo rysek mu nie brakuje,ale to normalne, nie spodziewałem sie kupić w idealnie identycznym kolorze jaki ja mam:-) rzeczywiśie pod bixenon plus pdc cieżko znaleźć ale udało się:-)
  7. Ten za sześć stówek też widziałem,mimo to postaram sie znaleźć coś tańszego,bo jeszcze kratki dojda,a do s line tanie nie są:-)
  8. Za 350zl pod pdc i pod bixenon tez:-) no wlaśnie szukam teraz grill do zderzaka s line i sie zastanawiam czy halogeny tez
  9. Panowie mam pytanie odnośnie zderzaka s line , ponieważ kupiłem właśnie za dość nie duże pieniądze, mam ptanie odnosnie halogenów, są te same co w normalnym zderzaku? Czy musze kupić nowe?:-)
  10. No prosze:-) i do przodu widze:-) jeszcze rns e:-) i bedzie miodzio:-)
  11. Miło słyszeć takie słowa od maniaka motocykli:-) szacunek
  12. Czyli wolałbyś np. Multitronic zamiast swojej skrzyni?
  13. Ile ten zestawik listew kosztował?
  14. Oj to jeden z priorytetów fotele i kierownica:-) co do foteli mam dużo wymagań ,pełna elektryka to jedno z nich i teraz albo s -line pół skóra albo pełna skóra recaro i szukam cały czas :-)
  15. Powiem ci że odstaje tak jak poprzednie skórzana nie pikowana , te zdjęcie jest robione z bliska ,może dlatego takie wrażenie się ma , ale według mnie wygląda świetnie i do tego jest fajniejsza w dotyku:-)
  16. Jak się a6 śmiga w porównaniu do naszych b7?
  17. Dawid kiedy pochwalisz sie fotelami?:-)
  18. Ponoć sie dużo bardziej nagrzewają,ale tego nie doświadczyłem,tylko słyszałem że tak sie dzieje
  19. To raczej nie są ori:-) chyba że się myle? A zamienniki błędów nie wywalaja
  20. Oj jest z tym roboty i to nie mało widze:-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.