Treść opublikowana przez instruktor83
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzięki Marcin:-) jutro najprawdopodobniej zamawiam:-) Zamówione:-) 331zł z przesyłką pękło:-)
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Święte słowa:-)
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
No prosze choroba widze jak u mnie postępuje:-) pięknie:-) a mam pytanko odnośnie ramki widze że kupiłeś i zamontowaleś,ja też poszukuje takiej tylko z otworami na czujniki parkowania:-) a kupiłeś ją z ta podkładka pod tablice? Jednym słowem komplet składający się z dwóch ramek?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ależ wykonałeś kawał dobrej roboty:-) a widzę,że dalej są plany:-)
-
srebrna be siódemka S-line....;)
Ten mod tez mi chodzi po głowie:-) świetna sprawa :-) i wygląda dodaje sporo:-) dużo wyszło cie dwururka?
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
Kolego to nie ten dzialA wracając do ledów do a4 b7 sedan chętnie bym to widział w swoim aucie ,tylko kto by to zrobił:-)
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
https://www.google.pl/search?q=audi+a4+b7+sedan+led&biw=1280&bih=752&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=V2ctVfnpL9PLaLOLgaAG&ved=0CCgQ7Ak#imgrc=ZcVWegMipkeX2M%253A%3BTeown0R48AjIBM%3Bhttp%253A%252F%252Fi156.photobucket.com%252Falbums%252Ft31%252Fs10tyg%252FA4RearLeds.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.netupdate.net%252Fnews%252Fcorner-light-audi-a4-b7%3B1024%3B683 Zobaczcie to:-)popatrzcie sobie na tego sedana niebieskiego z silnikiem 2.0 T ,z ledami z tyłu ,taki efekt mi sie podoba
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
To prawda , jak sie wglebisz w szukanie a4 b7 sedana z ledami np w google to znajdziesz kilka ladnych ,ktore maja przerobione tylne lampy z a3 8p sporback led ,wtedy to wyglada ladnie ,chinskie z allegro wygladaja wedlug nie ciekawie,zgadzam sie z toba
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No wlasnie nie kupiona:-( szukam używki ale chyba nie znajde ,to bede musial kupic nowke:-) żeby dobrze umocowac tablice w zderzaku s line potrzebuje dwóch osłon do tablicy tak? Tą ktora przyslania tablice i tą pod tablice? Zgadza się?:-) No własnie tez zauważylem że ich nie ma praktycznie na rynku, a chciałoby się jeszcze z podgrzewana tylna kanapą:-) marzy mi sie ten mod:-) a powiesz mi czym się różnia recaro z b6 a b7? Oprócz stopnia zużycia napewno z racji wieku
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Panowie nie łapcie za słówka , też interesuje sie kosmetyka aut,i moze przesadziłem z ta profeska:-) ale zniknely wszystkie wieksze ryski,malych rowniez nie ma ,uzywajac slowa profesjonalnie mialem na mysli roznice miedzy myciem na myjce bezdotykowej a 6 h praca polerki na aucie:-) macie racje to jest dalekie od pelnej korekty lakieru:-) z tym ze mnie to kosztowalo 350zl , a takie 2 dniowe spa to okolo 2 tys zl, wiec jest roznica :-) a efekt ,ktory uzyskalem jest dla mnie wiecej niz satysfakcjonujacy:-) nastepnym razem zostanie nalozona powloka kwarcowa:-) wiec wtedy nazwe to profesjonalizmem:-) Zdjecia postaram sie cyknac wieczorkiem led-om oswietlenia tablicy:-) ale efekt jest super,bo to są ori ledy ,nie te z allegro za 50zl za komplet Kompletuje wszystko:-) a jest tego jeszcze sporo:-) chetnie bym teraz kupil stolki ,ale ciezko znależć recaro z b7 w stanie idealnym
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
Masz na myśli lampy? Bo ja tez o tym myśle ,tylko jest problem znalezc cos ladnego
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Robiłem u człowieka który się tym profesjonalnie zajmuje:-) 6 godzin pracy włozyl w moje audi , ale efekt jak zobaczyłem auto:-) po prostu brak słow:-) nowe z salonu:-) z tego co widziałem używal menzerny ,meguairs,4nano:-) polecam taki zabieg:-)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
na pewno będę zmieniał sprężyny , bo chce by lekko usiadł teraz musze tylko wszystko kupić i skompletować i około lipca założyć A tu jeszcze takie przed dzisiejszą polerką :)na tym zdjęciu widać jak koło tylne zrównało się rantem po założeniu dystansu 11m na koło Po polerce Efekt miazga zdjęcie niestety robione telefonem A tu przy okazji przedstawie nowe autko żony A3 Sportback 2007r 1.9 TDI
-
[B6 AWX] Delfin oraz 170km 1,9TDI S-Line
a jaki pojazd ?
-
Znaczek s-line orginał jakie róznice
warto lepiej zainwestowac w ori , ja kupiłem zamiennik i nawet nie zakładam bi widać ,że daleko mu do ori
-
[A6 ALLROAD] 2.7T- terenowy wariat :D
ale to jest tiptronic tak? myśle o takim jako drugie auto z tym że końcówke produkcji z 2.5 TDI i manualu , bo 2.7 T musi swoje wypić , ale też frajda z jazdy jest pewnie 100% większa
-
Wymiana gałek na chromowane w RNS-E
prosze zajrzeć na mój profil wygląda to świetnie
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
80 cabrio w takim stanie szacunek
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
dzięki
-
[B7 Avant 2.0 TDI] Dziadkowóz w drewnie
widać ,że skóra masz w stanie idealnym dekory kwestia gustu sprężyny kupowałeś na allegro?
-
Audi A4 b6 AVF 1,9 TDI 131 KM S line
fotki wnętrza poprosimy
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
świetnie auto fotele boskie ja szukam recaro w pełnej elektryce , za ile sprzedałeś poprzednie fotele?
-
PMW S4 B6 Avant 03
fiu fiu zawsze mnie zastanawiało czy jest duża różnica między dobrym firmowym filtrem a tym co kupiłes
-
[B6 BDG] A4 S-Line 2.5TDI BDG by Emil
przydałby się RNS na pokładzie całe szczeście skrzynia manual wersja 155PS ? 163PS? czy 180PS? ogólnie super sztuka
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
ten mod z tym chromem mi się podoba musze o tym pomyśleć