Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. Dzięki Marcin:-) jutro najprawdopodobniej zamawiam:-) Zamówione:-) 331zł z przesyłką pękło:-)
  2. No prosze choroba widze jak u mnie postępuje:-) pięknie:-) a mam pytanko odnośnie ramki widze że kupiłeś i zamontowaleś,ja też poszukuje takiej tylko z otworami na czujniki parkowania:-) a kupiłeś ją z ta podkładka pod tablice? Jednym słowem komplet składający się z dwóch ramek?
  3. Ten mod tez mi chodzi po głowie:-) świetna sprawa :-) i wygląda dodaje sporo:-) dużo wyszło cie dwururka?
  4. Kolego to nie ten dzialA wracając do ledów do a4 b7 sedan chętnie bym to widział w swoim aucie ,tylko kto by to zrobił:-)
  5. https://www.google.pl/search?q=audi+a4+b7+sedan+led&biw=1280&bih=752&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=V2ctVfnpL9PLaLOLgaAG&ved=0CCgQ7Ak#imgrc=ZcVWegMipkeX2M%253A%3BTeown0R48AjIBM%3Bhttp%253A%252F%252Fi156.photobucket.com%252Falbums%252Ft31%252Fs10tyg%252FA4RearLeds.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.netupdate.net%252Fnews%252Fcorner-light-audi-a4-b7%3B1024%3B683 Zobaczcie to:-)popatrzcie sobie na tego sedana niebieskiego z silnikiem 2.0 T ,z ledami z tyłu ,taki efekt mi sie podoba
  6. To prawda , jak sie wglebisz w szukanie a4 b7 sedana z ledami np w google to znajdziesz kilka ladnych ,ktore maja przerobione tylne lampy z a3 8p sporback led ,wtedy to wyglada ladnie ,chinskie z allegro wygladaja wedlug nie ciekawie,zgadzam sie z toba
  7. No wlasnie nie kupiona:-( szukam używki ale chyba nie znajde ,to bede musial kupic nowke:-) żeby dobrze umocowac tablice w zderzaku s line potrzebuje dwóch osłon do tablicy tak? Tą ktora przyslania tablice i tą pod tablice? Zgadza się?:-) No własnie tez zauważylem że ich nie ma praktycznie na rynku, a chciałoby się jeszcze z podgrzewana tylna kanapą:-) marzy mi sie ten mod:-) a powiesz mi czym się różnia recaro z b6 a b7? Oprócz stopnia zużycia napewno z racji wieku
  8. Panowie nie łapcie za słówka , też interesuje sie kosmetyka aut,i moze przesadziłem z ta profeska:-) ale zniknely wszystkie wieksze ryski,malych rowniez nie ma ,uzywajac slowa profesjonalnie mialem na mysli roznice miedzy myciem na myjce bezdotykowej a 6 h praca polerki na aucie:-) macie racje to jest dalekie od pelnej korekty lakieru:-) z tym ze mnie to kosztowalo 350zl , a takie 2 dniowe spa to okolo 2 tys zl, wiec jest roznica :-) a efekt ,ktory uzyskalem jest dla mnie wiecej niz satysfakcjonujacy:-) nastepnym razem zostanie nalozona powloka kwarcowa:-) wiec wtedy nazwe to profesjonalizmem:-) Zdjecia postaram sie cyknac wieczorkiem led-om oswietlenia tablicy:-) ale efekt jest super,bo to są ori ledy ,nie te z allegro za 50zl za komplet Kompletuje wszystko:-) a jest tego jeszcze sporo:-) chetnie bym teraz kupil stolki ,ale ciezko znależć recaro z b7 w stanie idealnym
  9. Masz na myśli lampy? Bo ja tez o tym myśle ,tylko jest problem znalezc cos ladnego
  10. Robiłem u człowieka który się tym profesjonalnie zajmuje:-) 6 godzin pracy włozyl w moje audi , ale efekt jak zobaczyłem auto:-) po prostu brak słow:-) nowe z salonu:-) z tego co widziałem używal menzerny ,meguairs,4nano:-) polecam taki zabieg:-)
  11. na pewno będę zmieniał sprężyny , bo chce by lekko usiadł teraz musze tylko wszystko kupić i skompletować i około lipca założyć A tu jeszcze takie przed dzisiejszą polerką :)na tym zdjęciu widać jak koło tylne zrównało się rantem po założeniu dystansu 11m na koło Po polerce Efekt miazga zdjęcie niestety robione telefonem A tu przy okazji przedstawie nowe autko żony A3 Sportback 2007r 1.9 TDI
  12. warto lepiej zainwestowac w ori , ja kupiłem zamiennik i nawet nie zakładam bi widać ,że daleko mu do ori
  13. ale to jest tiptronic tak? myśle o takim jako drugie auto z tym że końcówke produkcji z 2.5 TDI i manualu , bo 2.7 T musi swoje wypić , ale też frajda z jazdy jest pewnie 100% większa
  14. prosze zajrzeć na mój profil wygląda to świetnie
  15. 80 cabrio w takim stanie szacunek
  16. widać ,że skóra masz w stanie idealnym dekory kwestia gustu sprężyny kupowałeś na allegro?
  17. fotki wnętrza poprosimy
  18. świetnie auto fotele boskie ja szukam recaro w pełnej elektryce , za ile sprzedałeś poprzednie fotele?
  19. fiu fiu zawsze mnie zastanawiało czy jest duża różnica między dobrym firmowym filtrem a tym co kupiłes
  20. przydałby się RNS na pokładzie całe szczeście skrzynia manual wersja 155PS ? 163PS? czy 180PS? ogólnie super sztuka
  21. ten mod z tym chromem mi się podoba musze o tym pomyśleć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.