Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. dzięki za opinie już zostałem zarażony rezaniem 4 listwy S line na prógi zostały zamówione kasownik błędów do oświetlenia led zamówiony po świętach trzeba zlikwidować kontrolkę spalonej żarówki Mała przed wigilijna sesja po umyciu nie pastowałem bo było zbyt zimno :)setup zimowy ;)ach te 16 -stki na przyszłą zimę planuje 17 no i wnętrze :Dnie mogę się nacieszyć z navi Ja patrze na to ostatnie zdjęcie to nieuniknione jest zmiana na jaką ładniejszą S line Kiere tylko na tą która mi się podoba około 2tyś zł trzeba dać i prezent dla mnie na święta żeby herbatka lepiej smakowała Witam w ostatni dzień świąt pora byśmy znowu zasiadali przed kompy a dokładnie na forum A4 klub bo ileż można siedzieć przy stole i jeść a tak na poważnie to szukam tego słupka który jest niżej na zdjęciu, a dokładniej numeru , mój od momentu gdy kupiłem jest podrapany , musze go wymienić ,bo kuje mnie w oczy i to bardzo
  2. jest navi całe wnętrze nabiera uroku
  3. adrian92 , powiedz ile dałeś za tą kamerkę do tego by się wyświetlało jak wrzucisz bieg wsteczny? to jest nie ori rozumiem? a jaki jest efekt?
  4. widzę że jesteś maniak Audi plus dla ciebie ładnie wyszło nie masz problemu z niebieskimi za przyciemnienie szyb z przodu?
  5. Rns by się przydał na pokładzie kiera mi się bardzo podoba ile dałeś razem z poduchą?
  6. wszystkiego najlepszego kochani
  7. też jestem ciekaw , ja posiadam swoją b7 dopiero ponad pół roku, więc o znudzeniu nie ma mowy , a jak zapatruję się człowiek ,który 5 lat już modzi? obstawiam że jeszcze nie czas na zmiany
  8. nie chciałeś skórki? z montażem był problem?
  9. http://allegro.pl/tablet-lenovo-a7600-10-1-ips-16gb-3g-59-409037-i4889766057.html
  10. dzięki :hi:szykuje się nowy mod
  11. ile tak mniej więcej płaciłaś za dwie sztuki? bo domyślam się ,że kupowałaś używki?
  12. opłat rzeczywiście dużo ale za to autko udane fajny egzemplarz
  13. ja kupiłem ten model black&decker , http://allegro.pl/blackdecker-odkurzacz-samochodowy-pav1205-12v-i4885276490.html użytkuje go już od 1,5roku i nic złego na niego nie moge powiedzieć , jest mocny , poręczny , posiada wiele końcówek przydatnych w wielu zakamarkach do tego bardzo atrakcyjny wygląd i ładnie wykonany, jedyna wada to może cena
  14. już kupiłem taki rezystorek http://allegro.pl/filtr-led-canbus-z-konektorami-skoda-vw-seat-audi-i4837173493.html
  15. widzę że najważniejsze czyli coca cola jest czyli niezły początek jest a tak na poważnie większe koło na lato i będzie już zupełnie inne auto
  16. ja sam wezmę sobie te s line na przyszły sezon zimowy tylko w rozmiarze 17 , bo na 16 w zimie trochę mi brakuje prezencji
  17. witaj , naprawdę zadbane Audi oglądając twój wątek spodobały mi się blendy do lusterek podświetlane powiedz proszę gdzie kupiłaś i czy są jakieś problemy z montażem? i oczywiście cena?
  18. mam praktycznie wizualnie te same auto, i podpisuje się dwoma rękami tym co napisał marcinch001, wlałbym te s-lline
  19. w ostatnią sobotę w Legnicy tj.20.12 , pod decatlonem ciemne combi b8 , na pewno 2.0 Tdi
  20. ostatnio narzeczona sprezentowała mi ten model Lenovo http://allegro.pl/niebieski-tablet-lenovo-a10-70-16gb-3g-etui-norton-i4908765269.html naprawdę fajny sprzęcik i bardzo szybki do tego
  21. ja mam czujniki parkowania , więc ten nie podpasi
  22. tanio to mało powiedziane , te co ja znajduje to 1200zł i do tego dojdzie jeszcze malowanie ze 300zł ale za to jaki wygląd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.