Treść opublikowana przez instruktor83
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
dzięki za opinie już zostałem zarażony rezaniem 4 listwy S line na prógi zostały zamówione kasownik błędów do oświetlenia led zamówiony po świętach trzeba zlikwidować kontrolkę spalonej żarówki Mała przed wigilijna sesja po umyciu nie pastowałem bo było zbyt zimno :)setup zimowy ;)ach te 16 -stki na przyszłą zimę planuje 17 no i wnętrze :Dnie mogę się nacieszyć z navi Ja patrze na to ostatnie zdjęcie to nieuniknione jest zmiana na jaką ładniejszą S line Kiere tylko na tą która mi się podoba około 2tyś zł trzeba dać i prezent dla mnie na święta żeby herbatka lepiej smakowała Witam w ostatni dzień świąt pora byśmy znowu zasiadali przed kompy a dokładnie na forum A4 klub bo ileż można siedzieć przy stole i jeść a tak na poważnie to szukam tego słupka który jest niżej na zdjęciu, a dokładniej numeru , mój od momentu gdy kupiłem jest podrapany , musze go wymienić ,bo kuje mnie w oczy i to bardzo
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
jest navi całe wnętrze nabiera uroku
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
adrian92 , powiedz ile dałeś za tą kamerkę do tego by się wyświetlało jak wrzucisz bieg wsteczny? to jest nie ori rozumiem? a jaki jest efekt?
-
Kolejne B5 2.5 TDI V6 Q
widzę że jesteś maniak Audi plus dla ciebie ładnie wyszło nie masz problemu z niebieskimi za przyciemnienie szyb z przodu?
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
a 18 też masz na zime?
-
[A3 8P] Moja Czarna Perełka Audi A3 Sportback, czyli od Attraction do S-line
Rns by się przydał na pokładzie kiera mi się bardzo podoba ile dałeś razem z poduchą?
-
Życzenia Świąteczne
wszystkiego najlepszego kochani
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
też jestem ciekaw , ja posiadam swoją b7 dopiero ponad pół roku, więc o znudzeniu nie ma mowy , a jak zapatruję się człowiek ,który 5 lat już modzi? obstawiam że jeszcze nie czas na zmiany
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
nie chciałeś skórki? z montażem był problem?
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
zgadzam się z przedmówcą
-
Jaki Tablet kupić ?
http://allegro.pl/tablet-lenovo-a7600-10-1-ips-16gb-3g-59-409037-i4889766057.html
-
[B6 AVF] by Edyta
dzięki :hi:szykuje się nowy mod
-
[B6 AVF] by Edyta
ile tak mniej więcej płaciłaś za dwie sztuki? bo domyślam się ,że kupowałaś używki?
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
opłat rzeczywiście dużo ale za to autko udane fajny egzemplarz
-
AUDI wprowadza dźwięk 3D czy bedzie w A4 B9 ?
a może dadzą w standardzie
-
Odkurzacz pod zapalniczke/akumulator
ja kupiłem ten model black&decker , http://allegro.pl/blackdecker-odkurzacz-samochodowy-pav1205-12v-i4885276490.html użytkuje go już od 1,5roku i nic złego na niego nie moge powiedzieć , jest mocny , poręczny , posiada wiele końcówek przydatnych w wielu zakamarkach do tego bardzo atrakcyjny wygląd i ładnie wykonany, jedyna wada to może cena
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
już kupiłem taki rezystorek http://allegro.pl/filtr-led-canbus-z-konektorami-skoda-vw-seat-audi-i4837173493.html
-
Audi A4 Avant 1.9 tdi 110 km - Zaczynamy
widzę że najważniejsze czyli coca cola jest czyli niezły początek jest a tak na poważnie większe koło na lato i będzie już zupełnie inne auto
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
ja sam wezmę sobie te s line na przyszły sezon zimowy tylko w rozmiarze 17 , bo na 16 w zimie trochę mi brakuje prezencji
-
[B6 AVF] by Edyta
witaj , naprawdę zadbane Audi oglądając twój wątek spodobały mi się blendy do lusterek podświetlane powiedz proszę gdzie kupiłaś i czy są jakieś problemy z montażem? i oczywiście cena?
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
mam praktycznie wizualnie te same auto, i podpisuje się dwoma rękami tym co napisał marcinch001, wlałbym te s-lline
-
Spotkania na drodze
w ostatnią sobotę w Legnicy tj.20.12 , pod decatlonem ciemne combi b8 , na pewno 2.0 Tdi
-
Jaki Tablet kupić ?
ostatnio narzeczona sprezentowała mi ten model Lenovo http://allegro.pl/niebieski-tablet-lenovo-a10-70-16gb-3g-etui-norton-i4908765269.html naprawdę fajny sprzęcik i bardzo szybki do tego
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
ja mam czujniki parkowania , więc ten nie podpasi
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
tanio to mało powiedziane , te co ja znajduje to 1200zł i do tego dojdzie jeszcze malowanie ze 300zł ale za to jaki wygląd