Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dareksu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dareksu

  1. może, wypsikam tylko stary płyn i naleje nowy podgrzany
  2. Robiłeś już ten zabieg? Mam to samo od wczoraj. Jeździłem chwilę jak mi zaczeło brakować płynu a po dolaniu tylko przez chwilę zgasło i teraz znowu pali się kontrolka. Normalnie bym to zostawił do wiosny ale nie chce teraz pryskac na xenony jakiś wirus chyba panuje więc uważajcie wszyscy
  3. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Najważniejsze nie baw się pod światłami w F&F ta skrzynia nie lubi tego ;-) Silnik nie musi być gaszony na P tylko kluczyka nie wyjmiesz jak nie dasz na P. Poza tym pilnuj wymian oleju tak jak sam już napisałeś.
  4. w którym miejscu ma być taki komunikat?
  5. dareksu odpowiedział(a) na kordffm temat w 2.7TDI
    jakby przelali to pokazywałby bład
  6. trzeba poczekać do końca lutego na mapy 2015
  7. dareksu odpowiedział(a) na ciubas temat w Audi A4 B8
    ta informacja o rozładowanym kluczyku pojawia się dla wszystkich kluczyków czy tylko keyless?
  8. Tak samo awaryjne jak inne skrzynie. Jeśli poprzedni właściciel nie pilnował wymian oleju co 60k km to bedzie kupa
  9. sorry ale wygląda jak druciarstwo a do yanosika nie potrzeba widzieć telefonu bo informacje podawane są głosowo o "zagrożeniach".
  10. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    może wylali do wanienki i odparowało
  11. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a borygo w takim razie to byle co? jesli tak to co dolac? jeśli mały ubytek to nawet woda podejdzie ale lepiej od razu zainteresować się gdzie przecieka
  12. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    p Bartek po prostu jest za cienki na A4 B8 i niech pozostanie przy A3 bo coś wyżej go przerasta
  13. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dokładnie lenistwo ogarneło Grzegorza przecież dla niego to tylko 41 maili a ile stron postów muszą przerzucić ci co pytają
  14. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wymienna teflonowa skrobaczka
  15. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    usta sobie nie pokalecz!
  16. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak nie?Rozglądam się za belkami dachowymi. Mam dylemat. kupic ori audi czy aguri? Reklamowany jako najcichszy bagażnik dachowy, a po drugie bije wyglądem oryginał. Ma ktos jakąś opinie o nim? Wiem ze cena z d...y ale moze takowe : http://allegro.pl/bagaznik-thule-reling-audi-a4-b8-kombi-2008-2014-i4780223153.html Wciąż aguri wygrywa wyglądem. Zamawiam, zobaczymy czy będę żałował . A mozesz podrzucić konkretnie który model Aguri chcesz wciągnąć ? Z tego co widziałem to nie widziałem do relingów bez przestrzeni miedzy dachem a relingiem... Moje marzenia legły w gruzach:( hehe interesował mnie ten do allroad'a ale tam sa inne relingi:o o czym nawet nie wiedziałem.. Niestety moje obawy tez sie sprawdziły Takie ładne do tych relinów chyba tylko THULE :/ Tylko że ten model powoduje że masz mniej miejsca na dachu na uchwyty rowerowe. Jeśli chcesz założyć więcej niż 2 uchwyty to może być ciasno na dachu. dodatkowo IMO średnio wygladają. Ja wziąłem belki wingbar - niby opływowe, mniej szumią ale i tak odetchnąłem z ulga jak tydzień temu zdjąłem bagażnik rowerowy.
  17. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale Ty chyba mechanicznie zle złożyłeś, tak? nie chodzi o to że centralny nie działa tylko klamka z zewnątrz nie otwiera zamka? obawiam się że bedziesz musiał sciągnąć jakoś tapicerkę drzwi
  18. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Masz kabelek VCDS, może da się zrobić test otwierania zamka?
  19. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    znasz security code dla tego modułu - nic nie zrobię bez odblokowania kodowania
  20. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nic nie było rezane, tylko aktualizowałem soft przed wgraniem nowych map
  21. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale ja mam suba i BO
  22. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    coding mam nie podświetlony i nawet nie mogę zczytać kodowania, trzeba chyba wpisać security code czy za słaby vcds. czy ktoś zna jaki jest security code dla sound system DSP Premium?
  23. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam tak twarde zawieszenie że jak zmieniam z 255/35/R19 na zimówki to mięciutko robi się
  24. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    na razie poprzednią zimę przejeździłem, też miałem obawy ale teraz to nawet bym się nie zastanawiał. moje koła to zimowe fele audi 18" 8J i laczki 245/40 R18
  25. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jeździ

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.