Treść opublikowana przez mateusztbg
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Póki co 20tys km przejechane na Master Sportach od Wandeja (same górne) i żadnych stuków, także nie jest źle.
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Tyle lat jestem na forum a dopiero dziś znalazłem ten temat
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
No to musiałbyś szybciej się zdecydować, bo tyle to czekał nie będę heh
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Heh pól roku szukam sedana 2.0tdi (najlepiej+quattro) lub 3.0tdi i wszystko jak krew z nosa...
-
AUDI A4 B7 2.0 BRD QUATTRO CZARNY SEDAN
Kolego nie chcesz sprzedać auta ?
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Nie nosisz się ze sprzedażą auta?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Dzięki bardzo za odpowiedź.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
A czy jego posty, te z 61-62 strony tego tematu (nick deex) o tym świadczą? Przepraszam za głupie pytania, ale naprawdę jestem zainteresowany zakupem tego auta.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Panowie, mam ważne pytanie do osób znających temat. Czy jeśli ktoś zrobił swapa na napęd z 1.9TDI a po jakimś okresie wrócił do standardowego, zregenerowanego napędu pompy po regeneracji z 2.0tdi to czy mogło to mieć jakiś zły wpływ na silnik? Czy nie ma to żadnego znaczenia? Pytam, ponieważ jestem zainteresowany zakupem auta w któym właściciel taki manerw właście zrobił, informacje na stronie 61-62 tego tematu, tam o tym pisał nick deex,
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
CR nie PD eot: Po skończeniu tych robót, zaspawać maskę i zapomnieć o problemach
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Jak Ci się ten silnik sprawuje?
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Gdybyś sprzedawał daj koniecznie znać, ciągle szukam swojego sedana...
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Nie chcesz może sprzedać auta?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No i w końcu aktualne fotki w pierwszym poście Naprawdę śliczna jest, widać co można zrobić z prawie "gołej" wersji. Ja już po ponad 3 miesiącach szukania mam dość, nie wiem czy też nie kupię biedniejszej wersji i nie bedę jej poprawiał tak jak Ty, chociaż nie mam do tego kompletnie zdolności i musiałbym znaleźć kogoś kto będzie mi przekładał zderzaki, rns itp
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Nie chcesz może sprzedać swojej audi ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Daj aktualne zdjęcia auta w 1 poście, bo ciężko tak przez te 15 stron przebrnąć
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Dlaczego wsadziłeś 1.9TDI?
-
Wybór telefonu - lg g3s czy htc desire 620
Jak już LG to G2 lub G3 BEZ "S" g3s parametry dużo gorsze niż G2.
-
A4 B7 srebrny lis
I jak po programie?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dzięki bardzo za odpowiedź, nie wiem dlaczego tamten post dodał mi sie z innego konta (przez przypadek chyba zalogowałem sie na jakieś konto założone dawno temu, nawet nie pamiętałem, że je mam) Raczej 2.7tdi I 3.0tdi odrzucam, skupie się na 1.9TDI chociaż tu cieżko bardzo o dobrze wyposażoną wersję, ewentualnie 2.0TDI tylko które 2.0 TDI sa najmniej awaryjne? Długo szukałeś swojej B7?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Gdzie zamawiałeś?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja zamówiłem jednak 3 wahacze MS od użytkownika Wandej, w poniedziałek/wtorek montaż
-
Polecane opony letnie
zerknie ktoś na te oponki które linkowałem? te mogę kupić za 200zł z wysyłką http://olx.pl/oferta/opony-letnie-continental-contipremiumcontact-5-205-55r16-dot1813-2szt-CID5-ID9bXGf.html
-
Polecane opony letnie
kolana tzn? Nie znam się na tym dlatego proszę o opinię ewentualnie ale drożej są te http://olx.pl/oferta/205-55-16-91v-contipremiumcontact5-dot-1014-6-2mm-letnie-2szt-CID5-ID7nCdd.html#f171b0e1f3 2014r ponad 6mm bieżnika ContiPremiumContact5 za 350zł 2 sztuki lub Za 300zł te http://olx.pl/oferta/para-continental-contipremiumcontact-5-205-55-16-91v-CID5-ID5roRn.html
-
Polecane opony letnie
Co myślicie o tych oponach: http://olx.pl/oferta/michelin-primacy-3-93v-215-55-16-dot2513-5-1mm-CID5-ID9etjp.html MICHELIN PRIMACY 3 93V 2013r 5.2 mm bieżnika 200zł lub http://olx.pl/oferta/sprzedam-2-opony-205-55-16-fulda-letnie-2013r-80-CID5-ID2Uo9j.html#7cd4400e29Fulda 2013r 6,5mm 220zł lub http://olx.pl/oferta/sprzedam-2-opony-205-55-16-firestone-letnie-2012r-CID5-ID3BKPx.html#7cd4400e29Firestone 2012r 6,5mm 220zł Jeszcze jest coś takiego: http://olx.pl/oferta/opony-letnie-continental-contipremiumcontact-5-205-55r16-dot1813-2szt-CID5-ID9bXGf.html#578295b674CONTINENTAL ContiPremiumContact 5 230zł 2013r Doradźcie czego szukać