Treść opublikowana przez mateusztbg
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Miałeś w B7 z BRD?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Daj znać koniecznie
-
Pomoc w wyborze odpowiednich dystansów A7 B7 Felga 17" 7.5J et43
Wiesz co, ja nic takiego nie odczułem ale sam widzisz brałem pierścienie z kołnierzem, u mnie jest wszystko w porządku póki co.
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Właśnie czytałem, że ładują CAHA lub modyfikują suszarkę BRD i wkładają graty z CAHA, ponoć to też pomaga w jej wcześniejszym wstawaniu. No nic, będziemy coś myśleć
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Wiesz mi by nawet wystarczyło te 210/220hp byle by to turbo wcześniej wstawało. DPF wywalony egr zaślepiony. O jakiejś hybrydzie też myślałem + korekcie programu może to by dało oczekiwany efekt? Co do mocniejszych wtrysków do BRD to są dostępne: http://www.dp-race.com/shop/vstrikovaci-trysky-fratelli-bosio/race-ppd/?lang=en Tu fajnie im wyszło modzenie BRD na 261hp 509Nm:
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Bardzo chętnie, my się często spotujemy
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
No ładne kreski, pomyślę o tym u siebie
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Spoko spoko, musiałem nie zauważyć Po głowie chodzi mi jeszcze jakieś zwiększenie mocy a konkretnie to wkurza mnie późne wstawanie turba. (ponoć BRD tak mają) Jak już wstanie to naprawdę odpycha się bardzo dobrze no ale do tych 2100obr jest muł jak cholera.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
No to trochę roboty przed Tobą, powodzenia
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Jak zrealizujesz te plany to porób koniecznie Kuba jakichś fotek całości auta i wrzuć w pierwszy post. Bo auto na żywo naprawdę ładne i zadbane tylko z tymi fotkami w 1 poście kulejesz
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
A bo dopiero w zeszła sobotę założyłem zimę Czekałem na dystanse a i zimy jakoś nie było więc się nie spieszyłem
-
Silver fire a4 b5 1.8TQ 302/385
Już po samej suszarce różnica jest odczuwalna Czekam na remap i te 300hp powinno pęknąć
-
Pomoc w wyborze odpowiednich dystansów A7 B7 Felga 17" 7.5J et43
Dzięki Marcin, główne podziękowania właśnie do Ciebie za rady i cierpliwość Test wkrótce, ale powinno być ok ze wstępnych oględzin
-
Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
Zacne wozidełko Dasz linka do tej kamerki cofania, bo chyba zamontuje takie coś u siebie. Coś oprócz tej kamerki musiałeś jeszcze dokładać/dokupować?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Podziękował Póki co przy aucie niewiele się dzieje, kilka drobnostek: - Zakupione końcówki wydechów okrągłe Ulter N1-90RS czekają na montaż. - Wpadły też dystanse z dystom.pl do setupu zimowego, 13mm na przód przelotowe oraz 20mm na tył przykręcane do piasty. Wygląd na tych zimowych 17" zmienił się naprawdę na plus. Kilka fot na szybko:
-
Pomoc w wyborze odpowiednich dystansów A7 B7 Felga 17" 7.5J et43
Dzięki bardzo za pomoc panowie, zgodnie z Waszymi radami zamówione przelotowe 13mm na przód oraz 20mm przykręcane do piasty na tył. Zima założona i według mnie i wielu znajomych jest ogromna różnica w wyglądzie auta na + te koła nie wydają się już takie malutkie i schowane do środka. Póki co nie zauważyłem by tył przycierał, ale to się jeszcze okaże bo nie jechałem do tej pory w pełnym składzie autem, oby nic nie tarło Kilka fot:
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
f5
-
AUDI A4 B7 (Sedan) 2.0TDI 170km
A dzięki bardzo i wzajemnie U mnie skończyło się zakupem nowej ori przepustnicy VDO Siemens, z tego co pamiętam to wytarła albo rozsypała się jakaś zębatka i po zgaszeniu ostro "trzaskało" Pod kompem też wywalało błąd, ale jaki to już dokładnie nie pamiętam.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Gdzie siatkę kupiłeś?
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Elegancko, dawaj te nowe kreski
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
f5 dobrze gadają? Co myślicie dać im auto na hamowanie i taką diagnostykę tego późnego wstawania turba?
-
Silver fire a4 b5 1.8TQ 302/385
Bartek wrzucaj zdjęcia nowej suszarki, bo jest się czym chwalić
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
To napisał ten który robił mi program, wywalał dpf i zaślepiał egr. Natomiast Panowie z CP Tuning (gdzie zasięgnąłem opinii czy da radę coś z tym zrobić) napisali tak: " Witam Myślę że tutaj problem jest zmienna geometria turbosprężarki lub sposób zrobienia oprogramowania Możemy się temu przyjrzeć W najgorszym wypadku do wyjęcia turbosprężarka a lub zrobienie od nowa oprogramowania Najpierw jednak spróbowali byśmy ustawić zmienną geometrię w turbosprężarce na nowo jeżeli jest ona sterowana podciśnieniowa bo jeżeli jest nastawnik elektroniczny nic nie zrobimy "
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
Mój tuner mówi tak: "To że turbo wstaje wyraźnie po 2.5kobr to jest standard. Tu się nic nie zmieni. To jest właśnie wina chipa. Powiesz jak to? Ano właśnie dopiero jak turbo zacznie działać to wtedy oprogramowanie wchodzi do działania. Mechanika musi zadziałać pierwsza. Turbo jest duże więc inercja jest duża. Jak turbo zacznie wreszcie pompować odpowiednie ciśnienie, czujniki to wykrywają, komputer to przelicza i daje dawkę paliwa. Dlatego po chipie w tych autach tzw. turo dziura staje się jeszcze większa. Tak działa fizyka i tego nie zmienimy chyba że zmiana turbiny na hybrydę, ale to już następny drogi stage." Ci z CP tuning tak jak wyżej pisałem twierdzą co innego.
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
To co radzisz olać ich i szukać gdzie indziej? Czy może jakoś z Waszą pomocą ich naprowadzić? Wiesz, robili ostatnio program w Passacie B6 2.0TDi bmr 170km mojemu koledze i jemu turbina ładnie wstaje od ok 1700-1800k obr