Treść opublikowana przez Suli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na dresik wabisz :naughty: :polew: :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
a Ty tak nie robisz???? Nie, ja staram się nie wykorzystywać innych [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 01:12_________________________________________________Spokojnej nocy zatem
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
BTW Bardzo trafna definicja Poznanianki :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Czyli wiedzę posiadasz Czy potrafisz ją wykorzystać :naughty:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Co ej :gwizdanie: Jeszcze trochę i przysłowiami zacznę rzucać Uderz w stół... :gwizdanie: :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
BTW, jaka jest różnica między dobrą Poznanianką a Yeti Yeti podobnież widzieli w realu :nabijasie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Wtedy nawet na pielgrzymkę do Cz-wy uderzę, :kox: bo to będzie cud :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
A potrafisz naleźć dobrą Poznaniankę :gwizdanie: :gwizdanie: Znajdź mi taką :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Maciorki :shocked: :naughty: :polew: :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Nie jedna, nie jedna :tongue4: :decayed: Poza tym treść tudzież wnętrze też poznałem dogłębnie :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rozumiem - w wieprzowinkach zacząłeś gustować :naughty: :naughty: :polew: :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Mogę jeszcze dorzucić, że przez jedną Poznaniankę magisterki nie obroniłem, bo kiedy mnie zostawiła to przepiłem cały V rok zamiast pisać pracę Człowiek kiedyś takimi głupotami potrafił się przejąć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
a żone masz pewnie POZNANIANKE???? :polew: Tak się złożyło, że wogóle nie mam żony :tongue4: Pewnie dlatego, że jedna z tych, która miała nią być - była właśnie Poznanianką :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co Poziu czyżbyś fach na masarza zmieniał :polew: :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Podobnie jak i ja mam silne powinowactwo :naughty: :naughty: :naughty: Ale Poznanianek i tak za ChRL nie byłem w stanie pojąć :polew: :polew: :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
bede nadrabial jak bedziesz tankowal .... :polew: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: j**any :kox: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 19:56_________________________________________________ Chyba troche wcześniej skoro zakwaterowanie w Pile planowane jest na godz. 12:00 ?? Chodzi o to, żeby do Poznania na wspólny wyjazd zdążyć na 10.00 http://www.a4-klub.pl/smf/zlot_ogolnopolski_pi321a_2009_wspolny_wyjazd_z_poznania-t83160.0.html;msg934166#msg934166
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
A Ty chyba :naughty:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
Z tym Twoim traktorkiem :naughty: Ty chyba sobie kpisz :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
Spanky - możesz z nami jechac od Warszawy/ Piaseczna :naughty: :kox:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
I to by była chyba najlepsza opcja A skrzyżowanie Lechickiej z Serbską nie jest rozgrzebane :?: Bo Lechicką na jakimś odcinku w tamtych okolicach mieli poszerzeać
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
Odpada :> A Główna z Lechicką na tym odcinku to nie stoją czasem w permanentnym korku [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 02:12_________________________________________________ A ja Ciebie nie Już tak mam Oziu, że mnie różni ludzie znają i zapamiętują :> A ja ich nie http://www.google.pl/search?hl=pl&q=micha%C5%82+suliborski&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=2&oq=micha%C5%82+Sul
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
No co ty Oziu Aż tak dobrze się nie znamy :polew: :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
:naughty: Wolę nie, bo w Poznaniu to popularne imię :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
Ty dobrze wiesz który :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sam żeś sobie winien Leszczu A może powinienem mówić dresiku :polew: :polew: