Treść opublikowana przez Monti
-
Bukowina 2025 - podziękowania
Dzięki ludziska za miły weekend. Fajnie było w końcu poznać ludzi osobiście a nie tylko telefon czy forum. Do zobaczenia za rok ?
-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
To przyjemność
-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
No taaa, tak się nie robi... Ludzie tu pracują. ?
-
Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2025
Będzie jak wpadniemy?
-
Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2025
Biało tam?
-
Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
Wrzuć autoskan, zobaczymy jakie kodowania masz w tych sterownikach.
-
Stukot w podsufitce w Audi A4 B7 Avant
Moglem zrobic zdjecia a może i gdzieś mam w tych czeluściach? Zaraz zerkne ?
-
Problem po wymianie kół w Audi A4 B8
Chyba trochę zbyt przekombinowane jak na 18 calową felgę i oponę o profilu 50.
-
Stukot w podsufitce w Audi A4 B7 Avant
Chodzi Ci o to miejsce? U mnie też z dwóch stron było połamane, stukało i dopiero po zdemontowaniu całego sufitu okazało się, że nie ma jednej części mocowania. Poradziłem sobie z tym w ten sposób, ze włożyłem tak jak powinno być, przełożyłem dwa razy drucik i mocno go kombinerkami skręciłem. Wiem, że to ,,druciarstwo'' i jeszcze drutem ? ale działa i nie stuka :).
-
Stukot w podsufitce w Audi A4 B7 Avant
Może ułamały się prowadnice szyberdachu i szyna się obija. Najlepiej ściągnąć podsufitkę i szyber
-
Szukam inspiracji na modyfikacje wnętrza w Audi A4 B7
Jak nie wiemy co masz, to nie mamy jak podpowiedzieć?
-
Czujniki parkowania w Audi A4 B9
@kajuWzywają Cię kolego ?
-
A7 3.0 tfsi bianco nevada
Drugi już? ?
-
[B8,5 CPMB] Daily szary sedan 2.0TFSI Quattro USA
Co wygrałem? ?
-
[B8,5 CPMB] Daily szary sedan 2.0TFSI Quattro USA
Ja stawiam na ARCEO Marseille
-
A7 3.0 tfsi bianco nevada
I cisza. ?
-
Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2025
Siema, czy ktoś leci od Legnicy? My z @Rob@k już wstępnie umówieni, może ktoś chce się dołączyć? ?
-
Audi A5 2.0 TDI Sportback Sline - blackbeast by KreweciarZ
Mody na plus! Trzeba 2 cm w dół i będzie idealnie z tym Rotorem ?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Szok, serio. Ja mam wrażenie, że ten chłop założył konto i robi z siebie trola?
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Samo jakoś poszło :D.
-
B8 TrOOOOp
Godzina 7:00 otwieram temat i lekko mi się parskło ze śmiechu na cały budynek ?. Narcystycznego mitomana to jeszcze nie spotkałem. Szok.
-
B8 TrOOOOp
Ale po co pytasz ludzi na forum? Sprzedawać, nie sprzedawać. Lubisz auto, podoba Ci się? To robisz... Nie chcesz, to sprzedajesz i kupujesz drugie w które wkładasz podobną kasę. Ludzie zaraz będą pytać na forum co zrobić z sexowną blondynką, która leży w łóżku... Masz auto w którym jak kiedyś pisałeś, jesteś zakochany, to Twoja ,,miłość". Najpierw to trzeba to dobrze obejrzeć, dać komuś na diagnozę.. Może nie jest tak źle jak się może wydawać? Nie takie przypadki już świat widział.
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
@KoJ@KTak z ciekawości, czemu temat a7 jest rozwijany tutaj a nie w nowym? ?
-
Piszczy i trze w zakrętach na felgach stalowych w Audi A4 B5
Brzmi jak by klocek do końca nie odbijał? Tarcza się nie grzeje?
-
Błąd 03157 w sterowniku F5 w Audi A5 8T
To będzie ciężko wrócić do fabrycznych bez zapisanych wartości.