Treść opublikowana przez Booster
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Jak by ktoś chciał upgrade przednich hamulców to mam na stanie: 1. Komplet od S4 B5 tarcze 320mm, zaciski z jażmami i klocki w super stanie, tarcze i klocki po przelocie ok 6K 2. Zaciski z jażmami RS4 B5 pod tarcze 360mm lub 334mm 3. Komplet od S6 C6 tarcze 360mm, zaciski z jażmami i klocki w bdb stanie, klocki jeszcze do polatania około 30-40%
-
B6 DIVISION
Panowie, orientujecie się czy zderzak od esy ma więcej miejsca pod fmica od seryjnego A4 czy tyle samo?
-
Co to za samochód ? PILNE :)
Toyota celica I gen
-
B6 DIVISION
tunel środkowy szary Audi A4 (3190079223) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bierz tego i daj do flokowania:decayed: albo zapytaj gościa czy nie ma przypadkiem czarnego
-
B6 DIVISION
Masakra:facepalm: chyba bym wolał sobie z drewna zderzak wystrugać niż tego ratować
-
B6 DIVISION
czyli jak mam ET29 to mogę spokojnie zakładać ---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ---------- kurcze a jak tu kiedyś pytałem czy heble od s4 albo rs5 b5 podejdą do B6 to mi tu pisaliście że nie a już tyle okazji było To pisz o takie sprawy w dziale mechanicznym, bo jak wchodzę do divisionu to same gołe d*py tylko:decayed:
-
B6 DIVISION
heble z s4 i rs4 B5 pasują do każdej A4 B6 P&P zmienia się tylko osadzenie i albo dajemy dystanse, albo conajmniej felga et35
-
B6 DIVISION
pomyśl nad manualem
-
B6 DIVISION
chłopaki w AZ robili już takie swapy na multitronicu, pytałeś ich jakie koszta?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
u mnie na 440cc jest 313Hp GTO stroił na 440cc bo są lepsze na moce rzędu ponad 300hp, ale na 250HP te od saba na 100% wystarczą i GTO też to napewno ogarnie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
z zapasem:wink:
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/heble-rs4-tyl-330mm-tarcze-zaciski-klocki-270266/
-
B6 DIVISION
Ile chcesz sam nie wiem, daltego pytam:grin:
-
B6 DIVISION
bo ciągle się waham czy je sprzedać, kusi mnie mega żeby założyć do siebie, ale muszę chatę wykończyć i trochę mnie ciśnie:kwasny:
-
B6 DIVISION
Pany, mam komplet hamulców RS4 8K0 330mm na tył w super stanie, zaciski, klocki, tarcze nawiercane jaką cenę mogę za nie zawołać?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
to grubo:decayed: musisz mieć bardzo ubogo w górnym zakresie, przy 1050c to nawet kucizna potrafi popłynąć
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
bezpieczna granica to 850-900c powyżej tego może już zacząć płynąć
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
szkoda zachodu do naszych 1.8t, tego typu zawory są jak najbardziej OK, ale dla japońskich silników
-
B6 DIVISION
od kata do rozwidlenia 2" dalej 2x1,5"
-
B6 DIVISION
Oczywiście, będzie tylko troszkę głośniej pracować
-
B6 DIVISION
na czarno + ringi też black i będzie:git:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
kolego, gdybyś miał faktycznie 8 bar na listwie to popierwsze dysze wtrysków powiedziały by papa, a nawet jeżeli jakimś cudem by przeżyły to by zalewało i silnik by gasł, po drugie seryjna pompa nie da więcej niż 4,5 bara więc napewno manometr
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
możesz, musisz tylko podmienić wkład, MAF od R32 ma inne wartości. BTW: na większej przepływce lepiej nie jeździć bez korekty mapy paliwa ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- bo GTO do 1.8T ma łeb jak nikt inny:decayed: afkors 1.8T można również wystroić bez przepływomierza na podstawie samego MAP sensora i podejrzewam że GTO właśnie tak zrobił, ale takie rzeczy potrafi robić tylko on i jeszcze kilka osób w PL których można policzyć na palcach jednej ręki.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Oczywiście że na 3" przepływce można jeszcze trochę urwać, przy K03 nie będą to duże ilości ale przy K03s, K04 czy każdej większej suszarce większa przepływka jest obowiązkowa, seryjna 2,75" zamknie się przed 180g/s