Treść opublikowana przez Booster
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja dzisiaj mialem randke USPRAWIEDLIWIONY Bede za tydzien
-
[ALL B5] Jaki to Kolor lakieru ?
Wymontuj klapke wlewu paliwa i jedz z nia do mieszalni lakierow, w 30 minut bedziesz mial gotowy identyczny lakier.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mial bym w takim razie wielka prosbe do kogos kto posiada VAGa, czy mogl by mi ten blad przy ktorejs okazji na spocie wykasowac, byl bym bardzo wdzieczny Pozdrawiam.
-
[B5 AEB]Dziwny dzwięk z silnika
Bylo na ten temat duzo na forum. Musi byc hybrydowy blow-off, pol atmosferyczny, pol recyrkulacyjny. Forge takie produkuje plug and play do silnikow grupy VAG. Ja u siebie mam zaworek firmy Turbosmart z mozliwoscia regulacji twardosci sprezyny i jestem bardzo zadowolony PS: ten zaworek z allegro nie podejdzie bo jest tylko atmosferyczny.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam do was niecodzienne pytanko :gwizdanie: Dzisiaj w passacie wyciagalem fotel pasazera i przy ponownym montazu zapomnialem go potpiac i wywalilo mi kontrolke air baga Czy da rade wykasowac blad VAGiem w passacie B5 2004r ?
-
[B5 ADP] Liqui Molly - czy przejść z półsyntetyka na syntetyk ?
Zazwyczaj nie wolno schodzic z olejem w dol np: z polsyntetycznego na syntetyk. Jedynym wyjatkiem jest kapitalny remont silnika, w takim przypadku mozna zalac syntetykiem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak chcesz to mogę ci pożyczyć bo mam akurat taką
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował za spota Tomeks , Bieniek dziękówa za skasowanie serwisu w moim paździerzu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tez mi sie tak wydawalo ale nie bylem pewny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzisiaj w godzinach popoludniowych w pruszczu kierowca granatowego b6 z naklejka klubowa mi machal, niestety nie zdazylem zobaczyc twarzy wlasciciela. Równiez pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Trójmiasto rośnie w siłe niedługo na matarni miejsc parkingowych zabraknie
-
[B6] Turbosprężarka do Audi A4 B6 2.0 Benzyna opłaca sie ? jaką Turbo założyć ??
...jak to nie,dojezdzajac do swiatel-widze zolte i pstryk,chce kogos szybko wyprzedzic-pstryk...jakbym to mial-wykozystalbym Dojezdzasz do swiatel widzisz zolte - pstryk i masz po silniku przy takim strzale momentu obrotowego korbowody poukrecasz, podtlenek stosuje sie przewaznie w srenim zakresie obrotow od 3-go biegu w gore zeby nie obciazac zbytnio silnika
-
[B6] Turbosprężarka do Audi A4 B6 2.0 Benzyna opłaca sie ? jaką Turbo założyć ??
Montaz zestawu turbo do auta wolnossacego to wydatek rzedu minimum 15k pln, dotego trzeba to jeszcze dobrze wystroic, a nie jest latwo jezeli silnik wychodzil na rynek tylko w wersji N/A.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przejezdzalem kolo zieleniaka dzisiaj okolo godziny 15.30 Pozdro
-
[ALL B6] Zapalająca się kontrolka ESP
Zapomnialem dopisac ze po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu wszystko wraca do normy, tylko podczas jazdy ze stalo predkoscia po kilku minutach za kazdym razem wywala ta kontrolke.
-
[ALL B6] Zapalająca się kontrolka ESP
Witam. Mam maly problem z wylaczajaca sie kontrola trakcji. Podczas jazdy ze stala predkoscia na 4 badz 5 biegu trzymajac obroty w granicach 2,2k po kilku minutach zapala sie kontrolka ESP. Czy ktos ma jakis pomysl czego to moze byc przyczyna?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Poszedł
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziekowal @Kacza twoj pokrowiec i cocacola wroca do ciebie nienaruszone wraz z poziowozem obiecuje ze bede o niego dbal jak o swoje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja będe, Ja będe
-
Podatek ekologiczny - protest
nie badz taki cwany bo skoro ciebie stac to mozesz miec inne zdanie ale nie wiesz co czuja ludzie ktorzy zarabiaja niewiele i ich auta sa sposobem na zycie a takie autko ktore ma 15 lat nie musi byc wcale gratem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja dzisiaj sie pojawie na spocie chwile po 20. ale niestety passatem bo audi rejestruje juz jutro i nie chcem za bardzo niebieskich zloscic
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
U gajosa 1.50zł szt. http://sklep.gajos.com.pl/sklep/
-
[B5 AEB] Zgasł na "amen" w trakcie jazdy
Ja stawiam na rozszczelniony dolot miedzy turbina a przepustnica
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czy chodzi ci o oringi;pierscienie uszczelniajace pompowtryski o numerze katalogowym : 046130219a???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie przestancie koledze glowe zawracac. Antonio przywiez z tamtad jakies fajne latynoski