Treść opublikowana przez Emejcz
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B6/B7 1.8T BFB
Bez przesady. To nie głowica. Przykręcasz to na czuja aby gwintu nie urwać i będzie trzymało jak trzeba.
-
Mazda 6 kupno
Kolega ma 6. Mechanicznie i jeżeli chodzi o samą eksploatacje jest super zadowolony, a należy do tych co nie żałuje auta. Niestety jest tak jak już zostało wspomniane - korozja. Koroduje na potęgę. Audi też korodują, ale Mazda 6 to chyba najbardziej gnijące auto ostatnich lat.
-
Czerwony Avant 4x4 /BFB 1.8T/ Sline 240KM / 350nm
Sprawy formalne w końcu uregulowane, więc czas rozpocząć wątek Ogólny zamiar to jeździć nim dobre kilka lat. Póki co jest seria. Docelowo będą wtryski i intercooler z BEX. Celuję w bezpieczne ~190KM. Przebieg wejściowy 263 tys. km. Rok 2007. Sprzedane
-
Spuszczanie płynu w b7.
Sposób z zawleczką idealny
-
B6 1.8 T quattro tłumik środkowy
Tu widać dorabiają. Brał ktoś? https://allegro.pl/tlumik-srodkowy-audi-a4-b6-b7-1-8-t-1-9-tdi-quattr-i7660007462.html?
-
1.8t - blokada wału korbowego do odkręcenia koła zębatego.
Zawsze dostosowuję auto pod siebie...
-
1.8t - blokada wału korbowego do odkręcenia koła zębatego.
Witam. Czy ma ktoś jakiś sposób na zablokowanie wału aby odkręcić koło śrubę koła zębatego? Widziałem już jakiś patent na blokowanie samego koła, ale może jest opcja aby zablokować wał aby nie nadwyrężać niepotrzebnie koła?
-
B7 Quattro geometria tył.
Zastanawiam się czy ten wahacz z b8 ten aluminiowy nie jest czasem identyczny w rozstawie i nie pasowałoby plug n play. Badałeś może ten temat?
-
B7 Quattro geometria tył.
Soul gdzie te moogi tak tanio kupowałeś? Pewnie na zniżkach w intercarsie ? Ja poniżej 130 nie widzę...
-
B7 Quattro geometria tył.
Ok to już kumam, gdzieś o tym czytałem, ale nie wiedziałem o którą śrubę będzie chodziło. No to na bank się to dziadostwo urwie, to już chyba lepiej od razu to przyspawać jeszcze zanim zacznie się kręcić, albo przygotować nowe nakrętki.
-
B7 Quattro geometria tył.
Myślałem o wrzuceniu samych tulejek Lema do tych wahaczy, bo poniżej 20zł sztuka, ale skoro one są takie tanie to rzeczywiście może nie być sensu... Co do tego gwintu w sankach to o którym dokładnie mówisz? Jak patrzę w etce to tam mi podaje, że występuje normalnie śruba z nakrętką.
-
B7 Quattro geometria tył.
Rozumiem, że już to przerabiałeś Dużym młotem nie udało ci się ich wybić?
-
B7 Quattro geometria tył.
Właśnie żółtą udało mi się odkręcić i poluzować, ale nie mogłem jej wstępnie wybić z tulei
-
B7 Quattro geometria tył.
Jeszcze nie wiem, dopiero jak odkręcę to się dowiem. Masz takie? Jak coś to PW.
-
B7 Quattro geometria tył.
Może ktoś potwierdzić, że do regulacji pochylenia koła jest ta żółta śruba mimośrodowa, a do zbieżności ta czerwona?
-
A4 b7 Quattro Demontaż półośki tył.
Zrobione. Rzeczywiście odkręcenie amorka od dołu wystarczy. Jednakże istotne jest tutaj aby podlewarować wahacz jak jest już zdjęte koło. Bez tego się nie wyciągnie i nic nie da odciąganie dyfra na bok o którym gdzieś przeczytałem.
-
Spuszczanie płynu w b7.
Witam, czy w B7 jest jakiś korek spustowy płynu tak jak w B5 na chłodnicy? Szukałem pobieżnie, ale nie widzę...
-
A4 b7 Quattro Demontaż półośki tył.
Witam, wie ktoś czy da się zdemontować tylna półośkę bez odkręcania wahaczy? Czy wystarczy odkręcić śruby przegubów i jakoś da się ją wypchnąć?
-
Ceny paliwa marzec 2026
LPG to jakiś żart. 3zł do końca roku coraz bardziej realne.
-
Urząd nie chce zarejestrować auta ze Szwecji.
No mnie ścigać nie będą, o to się nie obawiam. Jednakże to ja muszę czekać z autem w zawieszeniu.
-
Urząd nie chce zarejestrować auta ze Szwecji.
Oni nie potrafili udzielić odpowiedzi co dalej. Kazali dać do weryfikacji do sekretariatu i czekać. Z sekretariatu odesłali mnie do kierownika, a kierownik powiedział, że będą weryfikować i jak dane są sfałszowane to składa od razu sprawę do organów ścigania.
-
Urząd nie chce zarejestrować auta ze Szwecji.
Młoda siksa była nieprzyjemna, babka obok by puściła, ale ta poleciała od razu do prawników. Pytanie jak to się skończy.
-
Urząd nie chce zarejestrować auta ze Szwecji.
No właśnie nie widać. Nie skreślone są imię i nazwisko i ten numer identyfikacyjny.
-
Urząd nie chce zarejestrować auta ze Szwecji.
Widziałeś ten dowód? Jak szwed sprzedaje, to wtedy wypełnia stronę w dowodzie która jest przygotowana do zbycia auta. Skoro handlarz kupił od szweda to wypełnione jest to jego danymi. Tak to rozumiem.
-
Urząd nie chce zarejestrować auta ze Szwecji.
No mam oczywiście też...