Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Emejcz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Emejcz

  1. Bez przesady. To nie głowica. Przykręcasz to na czuja aby gwintu nie urwać i będzie trzymało jak trzeba.
  2. Kolega ma 6. Mechanicznie i jeżeli chodzi o samą eksploatacje jest super zadowolony, a należy do tych co nie żałuje auta. Niestety jest tak jak już zostało wspomniane - korozja. Koroduje na potęgę. Audi też korodują, ale Mazda 6 to chyba najbardziej gnijące auto ostatnich lat.
  3. Sprawy formalne w końcu uregulowane, więc czas rozpocząć wątek Ogólny zamiar to jeździć nim dobre kilka lat. Póki co jest seria. Docelowo będą wtryski i intercooler z BEX. Celuję w bezpieczne ~190KM. Przebieg wejściowy 263 tys. km. Rok 2007. Sprzedane
  4. Emejcz odpowiedział(a) na Emejcz temat w Audi A4 B6/B7
    Sposób z zawleczką idealny
  5. Tu widać dorabiają. Brał ktoś? https://allegro.pl/tlumik-srodkowy-audi-a4-b6-b7-1-8-t-1-9-tdi-quattr-i7660007462.html?
  6. Zawsze dostosowuję auto pod siebie...
  7. Witam. Czy ma ktoś jakiś sposób na zablokowanie wału aby odkręcić koło śrubę koła zębatego? Widziałem już jakiś patent na blokowanie samego koła, ale może jest opcja aby zablokować wał aby nie nadwyrężać niepotrzebnie koła?
  8. Zastanawiam się czy ten wahacz z b8 ten aluminiowy nie jest czasem identyczny w rozstawie i nie pasowałoby plug n play. Badałeś może ten temat?
  9. Soul gdzie te moogi tak tanio kupowałeś? Pewnie na zniżkach w intercarsie ? Ja poniżej 130 nie widzę...
  10. Ok to już kumam, gdzieś o tym czytałem, ale nie wiedziałem o którą śrubę będzie chodziło. No to na bank się to dziadostwo urwie, to już chyba lepiej od razu to przyspawać jeszcze zanim zacznie się kręcić, albo przygotować nowe nakrętki.
  11. Myślałem o wrzuceniu samych tulejek Lema do tych wahaczy, bo poniżej 20zł sztuka, ale skoro one są takie tanie to rzeczywiście może nie być sensu... Co do tego gwintu w sankach to o którym dokładnie mówisz? Jak patrzę w etce to tam mi podaje, że występuje normalnie śruba z nakrętką.
  12. Rozumiem, że już to przerabiałeś Dużym młotem nie udało ci się ich wybić?
  13. Właśnie żółtą udało mi się odkręcić i poluzować, ale nie mogłem jej wstępnie wybić z tulei
  14. Jeszcze nie wiem, dopiero jak odkręcę to się dowiem. Masz takie? Jak coś to PW.
  15. Może ktoś potwierdzić, że do regulacji pochylenia koła jest ta żółta śruba mimośrodowa, a do zbieżności ta czerwona?
  16. Zrobione. Rzeczywiście odkręcenie amorka od dołu wystarczy. Jednakże istotne jest tutaj aby podlewarować wahacz jak jest już zdjęte koło. Bez tego się nie wyciągnie i nic nie da odciąganie dyfra na bok o którym gdzieś przeczytałem.
  17. Witam, czy w B7 jest jakiś korek spustowy płynu tak jak w B5 na chłodnicy? Szukałem pobieżnie, ale nie widzę...
  18. Witam, wie ktoś czy da się zdemontować tylna półośkę bez odkręcania wahaczy? Czy wystarczy odkręcić śruby przegubów i jakoś da się ją wypchnąć?
  19. LPG to jakiś żart. 3zł do końca roku coraz bardziej realne.
  20. No mnie ścigać nie będą, o to się nie obawiam. Jednakże to ja muszę czekać z autem w zawieszeniu.
  21. Oni nie potrafili udzielić odpowiedzi co dalej. Kazali dać do weryfikacji do sekretariatu i czekać. Z sekretariatu odesłali mnie do kierownika, a kierownik powiedział, że będą weryfikować i jak dane są sfałszowane to składa od razu sprawę do organów ścigania.
  22. Młoda siksa była nieprzyjemna, babka obok by puściła, ale ta poleciała od razu do prawników. Pytanie jak to się skończy.
  23. No właśnie nie widać. Nie skreślone są imię i nazwisko i ten numer identyfikacyjny.
  24. Widziałeś ten dowód? Jak szwed sprzedaje, to wtedy wypełnia stronę w dowodzie która jest przygotowana do zbycia auta. Skoro handlarz kupił od szweda to wypełnione jest to jego danymi. Tak to rozumiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.