Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Emejcz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Emejcz

  1. Ja bym się specjalnie nie obawiał. Te płukanki to nie rozpuszczalnik. Jak ci to pochodzi 5 minut na ciepłym silniku to ci magicznie nie rozpuści tony nagaru. Więcej ci pewnie wyczyści pełny syntetyk podczas okresu eksploatacji. Możesz od Valvoline Max Life 5w40 zacząć. On trochę zmiękcza uszczelki podobno.
  2. Emejcz odpowiedział(a) na joko88 temat w Audi A4 B6/B7
    Prędko się nie dowiesz. Temat znany, ale przyczyny nikt nigdzie w 100% nie określił.
  3. Przepłukać liqui molly, zalać dobry syntetyk i obserwować.
  4. Emejcz odpowiedział(a) na Miki95 temat w Audi A4 B7
    No jak masz taki sprzęcior to zapewne lepiej to umiesz robić niż ja Ogólnie wygląda to tak, że nagrzewasz grot i roztapiasz te paseczki dotykając do uszkodzonego elementu. Jak jest to już trochę ciepłe to po prostu wjeżdżasz grotem w ten plastik na wylot i tak jakby mieszasz nim te tworzywa - od reflektora i paseczek pp - potem sobie zaklepujesz grotem i dajesz tego tyle aby było ładnie sztywno. Nawet jak ci nie wyjdzie od razu to poprawisz - może nie będzie ekstra estetycznie, ale ogólnie sukces jest gwarantowany. Ważne jest w zasadzie tylko to aby zmieszać te tworzywa - po to jest roztapianie na wylot. Jak nie zmieszasz to odpadnie.
  5. Nie ma żadnego rozróżnienia w instrukcjach. Ze swoich obserwacji - w moim obecnym aucie pierwsza wymiana była po 187 tys. km. Druga wymianę robiłem ja - niecałe 80 tys. km miało najechan - mało, ale wolałem mieć spokojną głowę, że zrobiłem jak trzeba. Rolki/napinacze w stanie idealnym jak zdejmowałem. Oczywiście biorąc pod uwagę jakość części to 180 tys. to dużo, ale wymiana co 60 tys. to kretynizm. Wsadzić dobry rozrząd i 120 tys. bez problemu. Co jakiś czas warto zajrzeć czy nic nie cieknie itp.
  6. 180 tys. mój drogi. To na forach panuje jakaś dziwna maniera zbyt częstej zmiany.
  7. Co do INA i hałasu paska to się zgadzam. Też kiedyś kupiłem komplet i pasek hałasował. Wsadziłem Contitech i cisza. Ogólnie nie sądzę jednak by to wpływało na cokolwiek innego niż komfort audio
  8. Emejcz odpowiedział(a) na Qvoqq temat w Audi A4 B6/B7
    Włącznik awaryjnych w konsoli przy nawiewach.
  9. Emejcz odpowiedział(a) na Emejcz temat w Audi A4 B6/B7
    Temat rozwiązany. Winowajcą było jedno z dwóch - nie wiem które, bo zrobiłem jednocześnie. -luźna śruba poduszki skrzyni -luźna śruba wahacza z tyłu
  10. Powodów może być sporo. Sprawdź też czy sanki są dokręcone.
  11. Emejcz odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak kupowałem do B5 z forum używkę, to dostałem szrota gorszego niż miałem i straciłem tylko kasę i czas na montaż. Dałem do regeneracji w Łodzi i problem z głowy, ale fakt, z dobrym zakładem ciężko.
  12. Wy to w oku suwmiarkę macie, że z taką pewnością deklarujecie, że się nadają? Może mają 7mm grubości?
  13. Przeguby (nie tylko wewnętrzne) mogą to powodować. Jest ich dużo więc zdiagnozować będzie ciężko.
  14. Emejcz odpowiedział(a) na Miki95 temat w Audi A4 B7
    Weź sobie kup paseczki polipropylenu pp - takie średniej twardości, a do pospawania wystarczy lutownica, tylko pamiętaj, że aby trzymało to musisz pomieszać oba materiały więc robi się to na taką jakby choinkę. Robiłem u siebie z kilkoma elementami i efekty są rewelacyjne. Nie ma lepszego/tańszego sposobu.
  15. Posadź kogoś na tyle podczas jazdy i niech obmacuje każdy kąt.
  16. Emejcz odpowiedział(a) na dobry_k temat w Audi A4 B6/B7
    Znajomy mi mówił, że odpowietrznik powinno się odkręcać stukając w nałożony klucz młotkiem - wtedy prawie zawsze puści. Jak wasze doświadczenia w tym temacie?
  17. Max gear też spoko.
  18. Z ciekawości, czy już na aucie widziałeś, że są luzy na tym łączniku?
  19. Emejcz odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    Też jestem ciekaw.
  20. Górne wahacze pewnie.
  21. Emejcz odpowiedział(a) na Davee temat w Audi A4 B6/B7
    Po primo to do tej geometrii z tyłu to najpierw musisz ruszyć 4 śruby za to odpowiedzialne, bo ci nikt tej geometrii nie będzie chciał ustawiać.
  22. Emejcz odpowiedział(a) na Bogis temat w Audi A4 B6/B7
    Tak każdy od razu wyskakuje, że tarcze krzywe, a przyczyna może być prozaiczna - niepoprawny ich montaż. U siebie właśnie poprawiłem z tyłu. Przed poprawieniem bicie było 0.6 a po wyczyszczeniu i ponownym założeniu z obu stron na tyle nie przekracza 0.1
  23. Nie są. Znajdź mi. GJW zaczyna się od 1800: https://allegro.pl/listing?string=skrzynia gjw&order=p&bmatch=baseline-cl-n-ns-uni-1-1-0107
  24. Ta, ja z ciekawości patrzyłem do siebie skrzynie do quattro to ponad 1.5k stały używki.
  25. To wszystko zależy od konkretnego modelu opony. Totalnie najtańszych chińczyków bym nie zakładał, bo mogą się zrypać. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że koreańskie Nexeny się dobrze spisują (przynajmniej w lecie). Za tą kasę masz teraz Dębice tu: https://allegro.pl/oferta/4x-205-55r16-91-h-debica-frigo-hp-2-zimowe-7556124791

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.