Treść opublikowana przez Emejcz
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Takie teksty tylko świadczą o twoim poziomie, i nie sądzę że jak ty byś mi napluł w twarz, bo mam twarz a nie ryj ale widać każdego kto się z tobą nie zgadza musisz obrażać co tylko pokazuje jak małym człowieczkiem jesteś. Nie będę się wdawał z tobą w jakąkolwiek dyskusje bo i tak żadnych argumentów nie jesteś wstanie przyjąć wszystko jest kłamstwem i manipulacja, to się nazywa paranoja ale jak wspomniałem nie wchodzę w dyskusję, poczekam aż się wszystko zacznie pier... nie mówie że kompletnie zawali ale konkretnie spier... i wtedy poczytam jak wypisujesz o złych mocach które zniszczyły tak dobry rząd bo chciał dobrze ale mu nie dano. A to po prostu będzie zwykła matematyka że jak masz 10 złotych to nie obiecujesz że wydasz 50 bo 40 pożyczysz i niech się ci co pożyczyli martwią, ale jak widać tego nie rozumiesz. Tak gwoli ścisłości to próbujesz mi przypiąć łatkę PO-wca czy też dziecka TVNu, tylko widzisz nie jestem wyborcą PO a wręcz ich przeciwnikiem a numer z OFE to jedna z większych kradzieży w białych rękawiczkach, telewizji nie oglądam prawie wcale choć czasem TVN się zdarzy jak i TVP, co nie zmienia faktu że podanych mi informacji nie analizuje a z analizy wychodzi co wychodzi że nie dość że ciągle nas dymają na kasę to jeszcze zaczynają ograniczać prawa obywatelskie, no ale jak widać widzisz tylko to co chcesz. I możesz sobie rzucać jakimi chcesz inwektywami w moim kierunku i tak to po mnie spływa, w życiu już sporo widziałem i przeżyłem, sporo też osiągnąłem jak i sporo rzeczy sp***doliłem i wszystkie te doświadczenia mnie nauczyły że ludźmi z taką paranoją jak twoja nie ma co się przejmować bo i tak was nikt nigdy na poważnie nie będzie traktował. Ps. Hitler żyje. Ps2. Elvis też. Dla mnie temat zamknięty. Tak jak się zresztą spodziewałem, odniosłeś się tylko do tego do czego było ci wygodniej. Nigdzie nie napisałem, że to dobry rząd, dla mnie to burdel na kółkach na wielu płaszczyznach, ale ma swoje plusy. Pokaż mi FAKTY które przedstawiłeś i ja je zanegowałem. Dla mnie fakty to priorytet i na tym się opieram wbrew temu co próbujesz sugerować. Ciebie zaś nie interesują fakty tylko nagłówki z tabloidów i tu jest konflikt interesów dlatego polemika nie ma sensu. Media zamykają się w dużej mierze w słowach tegoż idola wielu ludzi w tym kraju
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Nie wiem czy to dobry pomysł, aby rozwijać te tematy tutaj, bo to się dyskusja na grube miesiące zrobi. Ostatnio właśnie rozwalił mnie Bush i Kerry jak przyznali się na wizji, że należą do Skull&Bones i na pytanie co tam robia, powiedzieli, że to tajemnica. Swoją drogą wygooglowałem sobie też dziennikarza który śmiał o to zapytać, kto kumaty może się domyśleć, co go spotkało
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Demokracja... haha, a to ci dobre! Powiem tak, z toba Ogi polemika nie ma sensu, bo jesteś dzieckiem TVN'u, ale powiem ci coś na pociechę! Jeszcze z 10 lat temu ja też byłem! Nawet zagłosowałem na tych zdrajców z PO i wiesz co? Koledzy wyżej próbują przedstawiać fakty, ale ja wiem, że żadne argumenty nie mają sensu, a wiem to doskonale gdyż do mnie wtedy też nie przemawiały i miałem takie samo podejście jak i ty. Śmiałem się z takich ludzi do których sam teraz należę. Jakbym ci napluł na ryj to byś powiedział, że deszcz pada - w takim stadium zmanipulowania jesteś. Domyślam się także, że za autorytety masz takie śmiecie jak Michnik i jego brat morderca, Bartoszewski czy Krzywonos która jako jedyna wyłamała się ze strajku Jedyny powód dlaczego u mnie zmieniło się postrzeganie rzeczywistości jest to, że coś mnie tknęło i zacząłem sam szukać informacji i związków przyczynowo skutkowych porzucając zarówno TV jak i prasę. Jeżeli kiedykolwiek do tego dojdziesz to wtedy sam zaczniesz się zastanawiać, czemu wcześniej myślałeś inaczej. Prawdopodobnie jednak nawet tej uwagi nie dostrzeżesz i odniesiesz się tylko do tego co napisałem na początku swojego posta.
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Można bez kanału ogarnąć od góry. Największy problem to, że trzeba imbusa takiego kupić ;P Jeszcze z odkręceniem korka na dole też lipa, że trzeba splina z dziurką dorwać, ja na szybko nie mogłem takiego kupić i kupiłem zwykły i trochę rozwierciłem tą wypustkę w śrubie aby podpasował. Ja u siebie podniosłem jeszcze troche na lewarku lewą stronę aby mi ciut więcej oleju weszło - ze 100-200ml, choć może to bezsensu.
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Rozjebałeś system, idź do szkoły lepiej Nie ma czegoś takiego jak wolne media
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Niestety 500+ nas pogrążą. Piekielnie mnie to wkurza, bo wybraliśmy dużo lepszy rząd niż poprzednie złodziejstwo, a teraz nas tym syfem pogrążają. Miałem cichą nadzieję, że jak zostaną wybrani to zrezygnują z tego idiotycznego pomysłu 500+, a im się zachciało to realizować! A teraz te podatki progresywne o których mówi Morawiecki... mega mi się to nie podoba, bo jak dojdę kiedyś do pułapu 7 tys. brutto to się nagle okaże, że zarabiam mniej niż jak miałbym 6.5 tys. Co to w ogóle są za pieniądze, żeby obciążać je większymi podatkami? Śmiech na sali. Najbardziej mnie boli to, że ten głupi pajac doskonale wie, że to obniżanie podatków powoduje wzrost dochodów do budżetu, bo sam to przyznał na rozmowie wewnętrznej na zlocie PiS'u, a jednak chce iść w odwrotną stronę. Uważam już od dawna, że całej tej hołocie co na nas żeruje od wielu wielu lat zależy na tym abyśmy byli coraz biedniejsi i wiele się między sobą nie różnią. Póki ciemny lud nie zrezygnuje z czytania wyborczej, słuchania tvnu i innych gówien tego typu i nie uda się wybrać antysystemowców, to nic się w naszym pięknym kraju nie zmieni.
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
No jak, przecież pod kierownicę jest wąż z korkiem pociągnięty...
-
Czułość hamulca - od czego to zależy?
Ja bym spróbował odpowietrzyć zaciski. Moim zdaniem mogą być gdzieś bąbelki powietrza stąd słabsze działanie.
-
Czy quattro da rade ?
Ja po chipie dopiero odczuwam brak quattro. Jakbym teraz mógł to wziąłbym quattro bez wahania. Co cisnę, to mi boksuje, a cisnę często więc opony w tym sezonie bardzo mocno nadwyrężyłem
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Poważnie? Coś mi się wydaje, że jednak trochę mniej, bo nie było przebitki dwukrotnej. Zawsze trochę mniej niż dwukrotna to wychodziło. Miały być od nowego roku, ale nazywają to oczywiście "propozycjami". Osobiście mam nadzieję, że koledzy youtuberzy którzy nakręcili wspólnie filmik przeciwko temu okradaniu, zorganizują jakiś wiec aby można było zaprotestować. Jak będzie duży protest to nie wprowadzą.
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Nie oglądam żadnej paniczu, napisałem o włączeniu myślenia, nie telewizora. CNN i ich zrywanie transmisji podczas niewygodnych faktów to już w szczególności lewacka perfidia, ale to nieistotne w tej sytuacji. Wymieniłem powyższe stacje gdyż slogany rzucone przez forumowicza są ich autorstwa.
-
Wahacze SKV
Dobra rada, podejrzyj jakieś zdjęcie z zamontowanym łącznikiem i porównaj, bo coś się wydaje, że odwrotnie mogłeś założyć łączniki.
-
Wahacze SKV
Jajowate nakrętki to norma, zapobiegają odkręcaniu się. Czasami są jajowate, a czasami samokontrujące z takim plastikiem w środku.
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Polecam mniej wyborczej, onetu, tvnu, natemat, a więcej myślenia i oceny faktow, a nie sugestii, bo widać zamydlone oczy.
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Dokładnie, dokładnie! Człowiek się stara to go up***dolą, żeby nie było mu za dobrze. Dlaczego jebią średnią? Odpowiedź prosta, bo średnia jest na tyle zaradna aby powstać po porażce, ale nie na tyle majętna by móc uniknąć wyzysku. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego jaka jest skala problemu. Wyobraź sobie mały osiedlowy sklep który prowadzi tylko małżeństwo. Małżeństwo chciałoby zatrudnić dodatkową osobę, ale wykalkulowało sobie, że aby nie być stratnym może zapłacić komuś maks 1800zł. W związku z tym rezygnuje z zatrudnienia, bo na najniższą krajową musieliby wyłożyć 2200 (mniej więcej tyle na dziś), a pracownik dostałby i tak około 1300. Jak sytuacja wyglądałaby przy zerowych kosztach pracy? Ano tak, że małżeństwo może jednak zatrudnić pracownika i pracownik może zarobić nie 1300 a 1800. Zapewniam cię, że gdyby spadły koszta pracy, to wzrosły by pensje. OCZYWIŚCIE, nie byłoby tak, że pracodawcy zapłaciliby pracownikowi całą różnicę wynikającą kosztów pracy, ale mimo wszystko pensje by wzrosły i wzrosło by zatrudnienie na najniższym poziomie. Rumunia też jest w UE i jednak znieśli. Orban też mówił, że unia im nie pozwala obniżyć VAT'u ale i tak go obniży. Nie ma, że zakazują, kim oni są ci śmiecie niewybieralni, żeby nam, dumnemu narodowi polskiemu cokolwiek nakazywać? Kpina. Powinniśmy wyjść z UE i dopiero zaczęli byśmy się rozwijać. Zdrajców z PO również krytykowałem, więc nie mów, gdzie byłem. Jestem rad, że od władzy odsunięto WSI, ale nie zmierzamy w tym kierunku co trzeba. Bo to jest wina Tuska. I Tuska i tego zdradzieckiego układu pookrągłostołowego który rozdysponował między siebie nasz majątek. Tego ryżego kundla osobiście bym powiesił za to ilu ludzi straciło pośrednio przez niego życie lub się nie urodziło. Pewnym kompromisem byłoby takie rozwiązanie: Zdjęcie kosztów pracy i podniesienie VAT'u. Wtedy też byłby wzrost. Jeżeli komuś przeszło przez myśl, że na jedno by wyszło, to niech lepiej trochę poczyta i pomyśli, to stanie się jasne, dlaczego takie rozwiązanie byłoby krokiem w przód.
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Słuchaj, na plus zmienia się tylko dla tych najbiedniejszych i najbogatszych. Dla takich jak ja - poziom średniej krajowej - jest coraz gorzej. Nie interesują mnie żadne poprawki jeżeli mam za to co chwila dopłacac i realnie mieć mniej w portfelu, a najwięcej zdziera się właśnie z kierowców. Mentalnie widzę "dobrą zmianę" ale finansowo zaczynam powoli odczuwać, że dzieje się coraz gorzej. Dlaczego nie wezmą przykładu z Rumunii - znieśli 103 podatki jedną ustawą, lub z Węgier - obniżki VAT. W tym obniżka na usługi elektroniczne z 28% do UWAGA 5%! Kolego, czy wcześniej czy teraz to i tak jesteś okradany. Nic nie dajesz, tylko przymusowo ci się zabiera. Też wolałbym dawać np. na schroniska dla zwierząt czy ratowanie zagrożonych gatunków, ale najpierw musieliby przestać mi zabierać. Przyjacielu, od tego gówna życie nasze i przyszłych pokoleń zależy. Nie można zapominać, że to gówno determinuje to jak jest teraz i jak będzie w przyszłości.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Koledzy, ale wiecie o tym, że gumy można wymieniać? Ja w lecie zauwazyłem, że na końcówce drążka pękła mi guma... Sworzeń chodził bardzo ciężko więc, kupiłem na szybko za 10zł na allegro i założyłem i do dziś dzień super trzyma.
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Jesteś albo durny albo zaślepiony. Jedyny ewentualny plus PIS'u to wsadzenie złodziejstwa do pierdla. O gospodarce oni albo nie mają pojęcia albo są pod czyimś butem i nic na plus nie zmienia. Ja nie życze sobie płacić wiecznie na nierobów. Nie po to się kształcę, douczam i staram się jakoś wyjść na tym wszystkim, aby potem na biedotę która nic nie robi płacić. Precz z komuną! Ja bym ich wszystkich PO-PIS-N.-PSL-SLD rozjebał w piz*u i budował od nowa nasz kraj.
-
Ceny paliwa marzec 2026
No coś złego się dzieje z tym LPG, c**j człowieka strzeli. U mnie też widze z dnia na dzień coraz droższy.
-
wysoka temperatura
Dla mnie za dużo trochę. Tzn. jak na VAG'u temperatura nie będzie wchodziła powyżej 95 stopni to spoko.
-
wysoka temperatura
Są różne modele, różne termostaty i różna ich sprawność w rzeczywistości. Ja bym kupował takie co mają 87/90 stopni początkowego otwarcia, bo 93 to może być za mało. Trzeba pamiętać, że ta temperatura oznacza początkowe otwarcie czyli jak ledwo ledwo się uchyli.
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Pamiętajmy, że to tylko dotyczy sprowadzonych. Zobaczycie, będzie tak, że większość będzie jeździła ulepami kupionymi w Polsce spawanymi z czterech, bo zacznie sie bardzo opłacać robić składaki.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Sworzeń padł, bo się guma zerwała. No słabo to wygląda bardzo. Jeżeli nic go nie uszkodziło, to guma musiała mieć jakąś wadę w składzie, może była niejednolita jakaś. Chyba warto dokładnie obejrzeć gumy przed montażem...
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Ta guma jest ewidentnie czymś uszkodzona drogi kolego. Coś musiało się złego tam zadziać.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Nie wiem co trzeba robić, żeby tak guma wyglądała.