Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Emejcz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Emejcz

  1. Emejcz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    No na 2 lub 3 kanale masz temperaturę płynu. To że po zgaszeniu silnika rośnie temperatura to normalne zjawisko, ale nie powinna rosnąć aż o 10-15 stopni. Przed zgaszeniem silnik wydaje się być za ciepły, no ale nie wiem.
  2. Nie przesadzałbym. Jak masz dobrze ustawione, że ludzi nie oślepia i myjesz przy tankowaniu reflektory to nie ma problemów. Ja wożę zapasowe żarówki w bagażniku w razie jakby komuś się nie spodobało. Do tej pory tylko na Łotwie się mnie o to doczepili, ale puścili
  3. Emejcz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Kumam, jesteś w 100% pewien, że twoja wiskoza działa poprawnie? Bo w takim układzie jest to albo wina wiskozy, albo masz trochę przytkaną chłodnicę i/lub nagrzewnicę i już nie jest tak super jak powinno być.
  4. Zwykłe HID'y z allegro przy wypolerowanych reflektorach i zregenerowanych odbłyśnikach wystarczają. Jedyny ich minus to barwa, bo nie ma kolorem zbliżonych do normalnych świateł. 4300K i tak są dla mnie zbyt białe.
  5. Ale ty masz pojęcie zerowe. Miałem przedlifta i mam polifta i wiem jaka jest niekorzystna różnica w polifcie. Jakbyś trochę poczytał to widziałbyś, że każdy kto ma polifta bez ksenonów ma ten sam problem. Jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj, bo ktoś uwierzy.
  6. Emejcz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    To że ty widzisz na zegarze 90, to nie znaczy, że tyle jest. Idę o zakład, że podczas jazdy na VAG'u masz z 96 stopni.
  7. Emejcz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Późno otwierający się termostat to powoduje. Jakbyś miał taki co otwiera się przy 90 to by na postoju temperatura nie zdążyła przekroczyć 100 stopni.
  8. Emejcz odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Jak nie zmieniasz końcówek drążków to małe szanse aby ci się znacząco w zbieżności coś zmieniło.
  9. Prosta robota, nie ma co zdjęć robić. Boczki po prostu wyciągasz. Na dole odkręcasz śrubę i naciskasz na tarczę w dół. Odkręcasz śruby na górze i kombinujesz aby wyciągnąć amorka. Nie zapomnij o zaopatrzeniu się w ściągacze do sprężyn żeby ci sprężyna w oko nie wy***ała i o ile dobrze pamiętam to klucz oczkowy gięty 16 albo 17 aby odkręcić śrubę amortyzatora.
  10. No jak sanki wyjąłeś to wyjąć te tuleje to możesz w każdy możliwy sposób jaki ci się podoba. Co do założenia to ja bym je zmroził najpierw, ładnie dokładnie wyszlifował od środka miejsce na tuleje i potem zmrożone posmarowane smarem próbował wcisnąć. Przy czym to zdaje się mega ciężko idzie i jakiś ściągacz by ci się przydał tudzież jak masz duże imadło to może sobie poradzisz w ten sposób.
  11. Nasmaruj to się woda nie dostanie
  12. Broń boże nie bierz poliftów soczewek. Doprowadź swoje do stanu dobrego, bo te zwykłe reflektory w przedliftowym B5 za***iście dobrze świecą jak są w dobrym stanie. Btw. regeneracja odbłyśnika to co najmniej 90-100zł sztuka, a nie 50.
  13. Problem w tych autach jest mocno złożony - w skrócie trzeba powiedzieć, że soczewka i brak ksenonów = nieporozumienie, temat wraz z rozwiązaniami opisany dokładnie tutaj. Da się to mocno poprawić, ale na zwykłych żarówkach szału nie będzie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/226275-regeneracja-odblysnikow/
  14. Wyciągnij wtyczkę od pompy ABS i wtedy włącz VAG'a.
  15. A próbowałeś odpalać awaryjnie na gazie? Sprawdź czy ci odpali awaryjnie na gazie a nie na benzynie, bo może coś z pompą jest. Tak samo w drugą stronę, tak jak ci mówili. Weź zakręć gaz na butli i pojeździj na samej benzynie, sprawdź czy będzie normalnie odpalał.
  16. Emejcz odpowiedział(a) na piciuok temat w Audi A4 B5
    Wymień ten czujnik i po sprawie.
  17. Nie ma tam żadnych uszczelek.
  18. Emejcz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    To jest dziwne, bo auto trzyma wszelkie parametry.
  19. Emejcz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ten temat jest bardzo szeroko opisany na forum passata. Tutaj jest mało informacji. Powiem tak, mi się wydaje, że ma to związek jakiś z umiejscowieniem reduktora, tzn. tego jak jest podłączony. Bo jak miałem AEB, reduktor inaczej wpięty niż teraz, to się pięknie odpowietrzało, tutaj reduktor wpięty inaczej i nie wygląda to tak ciekawie.
  20. Emejcz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Powiem tak, problem jest bardzo trudny w diagnozie moim zdaniem. Miałem to samo u siebie. Bulgotał jak głupi, odpowietrzanie wielokrotne nie pomagało zupełnie. Myślalem, że zapchana nagrzewnica więc przepłukałem cały układ z węża, odpowietrzałem, nic nie pomogło... Jeździłem tak kilka miesięcy i co? I samo przeszło i już od paru miesięcy niezabulgotało ani razu. Niektórzy twierdzą, że to uszczelka pod głowicą takie objawy daje, ale ja bym nie był tego taki pewien. WYdaje mi się, że coś jest na rzeczy z podłączeniem LPG, gdzieś jakieś powietrze zostaje czy coś, albo syfy w nagrzewnicy. Ciężko to zdiagmozować.
  21. Sprawdzę wieczorem, na silniku na pewno zero błędów, na ABS zobaczę. Zastanawiam się czy coś się z pompą nie dzieje, bo mam inny dziwny objaw. Sporadycznie występuje coś takiego, że jak manewruję przy parkowaniu jeżdżąc przód/tył to potrafi się pojawić takie rzęcholenie jakby zacinały się zardzewiałe tarcze, przy czym u mnie nie ma żadnych oporów, tylko jest ten dźwięk i tak jakby przenosił się na budę od razu mówię, to nie jest dźwięk niskiego poziomu płynu wspomagania, bo tamten znam W ogóle coś gdzieś siedzi nie tak w tym układzie napędowym, ale mam za małe i zbyt sporadyczne objawy aby to zidentyfikować.
  22. Witam, od paru dni przy ostrym przyspieszaniu pika mi kontrolka hamulców (kółko z wykrzyknikiem czerwone). Pierwszy raz pojawiło się to jak robiłem kilka ostrych prób od 0-100 kilka dni temu, a teraz potrafi siępojawiać przy zwykłej jeździe ale tylko przy mocniejszym depnięciu, aczkolwiek bez boksowania. Ktoś ma pojęcie o co tu może chodzić? Hamulce działają mi dobrze, klocki mam nowe, a czujników z przodu nie ma, bo obciąłem. Płyn wymieniałem przy wymianie klocków.
  23. Właśnie wymieniłem u siebie. Wlałem Castrola z powyżej wspomnianą normą. U mnie stary olej był mocno brązowy porównując do świeżego, choć opiłków nie było za wiele. Wlazło mi około 2,7 litra. Wymiana bezproblemowa, problematyczne było zdobycie kluczy. Nie udało mi się dorwać splina z dziurką, więc musiałem rozwiercić trochę ten dzyndzel w śrubie aby złapał zwykly spline.
  24. Jak Hołdys
  25. W tym kraju to co drugi chce być znawcą i ekspertem rodem z TVN'nu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.