Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Emejcz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Emejcz

  1. Możliwość jest zawsze, ale mechanik nawet na prasie miał problem. Roboty sporo i stare tuleje nie chcą wyjść. Ja by mnie robił samemu, za dużo zabawy, ale to jeszcze zależy ile by mi mechanik krzyknął.
  2. No niestety nie zawsze tak jest. Mi w sedanie wielokrotnie przełączało na PB bo butowałem np. pod górkę i wcale nie jechałem na oparach.
  3. Choć nie jest to naturalne to jest to możliwe, ja jechałem swoim 150konnym AEB 235, nie wiem, może wiatr wiał wtedy mocno w tył. Obecnym mam ponad 180KM i jechałem niecałe 240.
  4. Jak przełożysz żarówki to się dowiesz.
  5. Emejcz opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, czy ktoś sprawdzał u siebie jakie ma w VAG'u spalanie podane na jałowym podczas postoju z klimą/bez na ssaniu i potem na rozgrzanym?
  6. mozesz podrzucic jakis link, namiar jakie zakładałes?? Tego typu http://allegro.pl/guma-gumy-podwyzszajace-pod-sprezyny-golf-ii-iii-i4993770872.html ale możesz zrobić też tak jak koledzy mówią.
  7. Emejcz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Mój też jak nówka, te katy nie padają tak szybko jakby się mogło wydawać. Chyba musiałoby coś być mocno niehalo z układem, żeby szybko się zapchał/wypalił kat.
  8. Emejcz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Nic nie zrobiłem, ja tam miałem wybity wkład i pustą puchę, ale miałem jakieś felerne słabo wyciszone AEB i było to słychać mocno w środku. Jak nie słychać w środku to nie ma się czym za mocno przejmować według mnie. Na zewnątrz nie siedzisz.
  9. Emejcz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Rozwiązanie jest prost - nie otwieraj szyb No materiały pod wpływem temperatur zmieniają trochę kolor : P
  10. Emejcz odpowiedział(a) na Piotr92 temat w 1.8T
    Ja używałem wężyków takich jak do LPG 4 lub 5 mm.
  11. Normalnie... Długie cążki, ewentualnie wkrętak do przytrzymania/manewrowania i po sprawie. Po ki czort rozklejać całe światła do wyjęcia soczewek/odbłyśników...
  12. Nie wiem czy uda ci się to wyeliminować. Często jest tak, że jak mijania są dobrze ustawione to długie potrafią być w świat...
  13. Emejcz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Nie wiem czy AEB to jakieś felerne nie jest pod tym względem. Czujesz ten hałas w środku przy zamkniętych szybach? Ja zamontowałem sobie tłumik przelotowy od gruchota i nie ma takiego metalicznego walenia jak miałem w AEB.
  14. Jeżęli stuka ci np. na bruku lub trelince przy wolnej jeździe to pewnie są to górne wahacze. Nasila się to przy lekkich skrętach w tych samych warunkach. Plusem górnych jest to, że można zdiagnozować luzy bez większych problemów nawet na opuszczonym aucie - będzie czuć przy ruszaniu kierownicą.
  15. Zbiornik LPG i np. hak powoduje znaczące opuszczenie tyłu auta. Ja u siebie zastosowałem już w drugim A4 gumy pod sprężyny za kilkanaście zł z allegro i spełniają swoje zadanie.
  16. Tam chyba powinny być normalne śruby sześciokąty.
  17. Jak ci szkoda kasy to możesz to reanimować gumami pod sprężyny (podkreślam, że pod, a nie "w").
  18. Emejcz odpowiedział(a) na Charlie120 temat w Audi A4 B5
    Ja se dokleiłem silikonem i po sprawie.
  19. No jak nieszczelne to najpierw wyeliminować nieszczelność i zobaczyć co będzie.
  20. Emejcz odpowiedział(a) na gigss temat w Audi A4 B5
    No jak to co? Jak ubywa czynnika to nieszczelność jakaś, a gdzie? No tu może być problem... Nabić jakiego kontrastu i potem szukać przez cały układ którędy ucieka.
  21. Miałem (jednego mam) dwa poleasingowe lapki i byłem zadowolony. Kumpel podobnie. Zdecydowanie polecam - szczególnie poleasingowe Delle. Pancerniaki i cena warta jakości.
  22. Jakikolwiek lapek uciągnie VAG'a bez problemów. System też nie ma znaczenia, bo można sobie zainstalować Virtual Boxa i odpalić w nim XP.
  23. Emejcz odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Z tego co wyszło w ostatnim czasie rzeczywiście Stranger Things bije resztę na głowę
  24. Po różnych próbach powiem tak - tylko Continental, czy lato czy zima.
  25. Weź dużą poprawkę na zachowanie reduktora w różnych temperaturach. Zauważ, że jak będzie miał 20 stopni a jak 90 to ciśnienia będą inne. Ciśnienie jest zależne od temperatury i po to są później różne korekty aby to trochę zniwelować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.