Treść opublikowana przez davidlive
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
lampki dają radę powiem Ci ze im bardziej się temu autu na fotach przyglądam tym bardziej mi szkoda ze go sprzedałem, naprawdę wyjątkowy samochód
-
B7 Crew
Co ty pierd***lisz, weź ludzi w błąd nie wprowadzaj. Nie może być tak żeby na jednej osi był dystans a na drugiej nie. 2mm może różnicy nie robi ale ja bym tak nie kombinował. Poda ktoś na szybkości nr dokładki z tylu s4 na cztery kominy? Chce to do Exeo wpasować
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Touareg/ q7 4.2 5.0 jak sadze ?
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Jakie tarcze pod to wchodzą ?
-
Turbo na moce 200+ do caga. Jakie i od czego?
Pacjent to Exeo rok 2012 2.0 cr caga 143ps przebieg ori 54000 skrzynia: multi plany a w zasadzie to już graty częściowo mam to: swap na manual od brd plus quattro odpowiednie sprzęgło Czytam o tych turbinach od caha od cdlc i innych diesli pojemności około 2.0, na dieslach się mało znam jeśli chodzi o Tuning bo po prostu zawsze grzebałem benzyny. Pytanie jest w jakie turbo uderzyć aby osiągnąć moc 200 z dużym + , i moment około 500nm. pytanie czy ten silnik to w ogóle wytrzyma i jaka jest wydajność układu paliwowego w tym silniku. I niestety jak się domyślam dwa icki nie starczą i będzie trzeba montować fmic. Stay tuned
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Trzeba sprawdzić czy sanki z tylu są dobrze przykręcone. Jak ściągałem ten bak to możliwe ze przy montażu coś się przestawiło. Lampy fajne ogólnie to widać ze maszyna trafiła w dobre ręce
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Ja kupiłem teraz Exeo, ori 54600 km przejechane i już skrzynia padaka. Nie będę się chyba z tym pierd****lił i wsadzę od razu manual z quattro. Nie na sensu. Jak coś to kieraz z łopatkami będzie do sprzedania
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
b6/7 Exeo
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Panowie Exeo 2012 skrzynia ndj strasznie szarpie przy przyspieszaniu. Nie wiem czy ryzykować i wymieniać olej bo to podobno pomaga czy od razu pchać manual
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Podejda takie zaciski http://allegro.pl/zaciski-tarcze-356mm-audi-a4-b8-a5-a6-c7-4g-a7-i6769387292.html#thumb/1 jesli tak to od czego tarcze? Rs4 b5 ?
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Widzę ze planu konkretne. Jak bus wymieniał chałupce na wieszcze bo te na pewno nie dadzą rady przy tej mocy to daj znać
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Zbychu rób tego swapa. "Moja furka" tylko na to czeka dobrze ze w dobre ręce trafiła
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No właśnie wiedziałem ze jest inne ale dlatego pytam bo na Allegro są zestawy do przekładki na manual dają tez servo. Dzięki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Przy zmianie skrzyni z automatu na manual i swapowaniu hamulców na 320 muszę zmienić servo?
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Dzięki. W sumie sam poszperałem po nr części i faktycznie od brd pasuje. I wydaje mi się ze chyba rozrusznika tez nie musze kupować chyba ze w automacie jest całkiem inny.
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Mam Exeo z silnikiem 2.0tdi CAGA i chce zmienić na manual. Pytanie jakie sprzęgło tam wstawić skoro jest to silnik w zasadzie już od b8.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Przypomni mi ktoś nr zacisków pod 345, tez z tylu trzycyfrowe
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Pamiętaj że ma graty pod k04
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Hmmmm skąd ja znam to auto Uwierzcie mi że strasznie za nią tęsknie. A teraz dziecko w drodze i trzeba było sie na rodzinne wozy przestawić Myśle ze w tej specyfikacji unikat w PL
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Bak wstawiony z b6 i pompa Epman ze sporym zapasem. Dziękuje. Fura lata aż miło.
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jak coś to z chęcią zamienię sie na tylne sprężyny. Mam kw v1 i tył siedzi na max ustalaniu na 60 cm a ja potrzebuje wyżej.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jaki potencjał Panie? +260-270km na dobrym setupie u mnieNiezgodzie sie