Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Jak przestawić licznik km ??


Gajzer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym chciał cofać licznik bo właśnie na odwrót,potrzebuje prawie 100.000 pocisnąć do przodu :) Czy mogłby ktoś dać jakąś wskazówkę a może ktoś potrafi to z Gdyni ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym chciał cofać licznik bo właśnie na odwrót,potrzebuje prawie 100.000 pocisnąć do przodu :) Czy mogłby ktoś dać jakąś wskazówkę a może ktoś potrafi to z Gdyni ??

Hehehe.. jasne jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100.000 do przodu ? to ile masz tam już najechane

900.000 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na starym liczniku (org) mam 240 a na nowym ktoy kupilem na wymianke 150 :)

Zostaw tak i w pamięci 90 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale nikt nie odpowiedział... Czy wogóle istnieje możliwość przekręcenia kilometrów? Czy kupując auto można być pewnym, że to co widzimy jest identyczne z naturalnym? Oczywiście nie wchodzi w grę zmiana licznika (jak wyżej), tylko fakt podłączenia gdzieś kabla i zresetowanie, odjęcie, dodanie kilku kkm.

To jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale nikt nie odpowiedział... Czy wogóle istnieje możliwość przekręcenia kilometrów? Czy kupując auto można być pewnym, że to co widzimy jest identyczne z naturalnym? Oczywiście nie wchodzi w grę zmiana licznika (jak wyżej), tylko fakt podłączenia gdzieś kabla i zresetowanie, odjęcie, dodanie kilku kkm.

To jak to jest?

oczywiście, że stan licznika można zmienić. wystarczy troche wiedzy, sprzęt i 11-letni diesel ma 140k km zamiast 410 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno byc tak ze jak go zamontujesz to bedziesz mial te 240 poniewaz stan licznika jest zapamietywany w ECU i on sa

A co ty opowiadasz.

Nie w tym samochodzie.

Spokojnie można zmienić, w każdą stronę.

Za drobną opłatą zrobią to miejscowi elektronicy. Samem to szkoda się bawić, jeśli to ma być jednorazowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1999r. (po tzw. 2 lifcie) przebieg siedzi poza zegarami - szogun popraw mnie jak się myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy troche wiedzy, sprzęt i 11-letni diesel ma 140k km zamiast 410 :D

Oczywiście 11 lat to zbieżność przypadkowa, ewentualne podobieństwo aktorów bohaterów było nie zamierzone :kox:

250kkm nie 410!!! :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec poradzilem sobie z problemem.W starych zegarach mialem uszkodzony silniczek od pedkosciomierza.W nowych (uzywanych)byl ok wiec zegary z wyswietlaczem przelozylem na stara plytke i wszystko gra.Przebieg ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1999r. (po tzw. 2 lifcie) przebieg siedzi poza zegarami - szogun popraw mnie jak się myślę.

Witam

lift od 1999 - 2001 tylko w zegarach !

tylko różne kosci pamieci, a nawet hc 912

pozdrawiam

Faktycznie bo mi się pomyliło z tym przebiegiem sprawdzamym VAGiem. Z Pre_PL sprawdzaliśmy na zlocie u mnie przebieg - wykazało 4 tyś mniej niż na zegarach ale mieścił sie w błędzie wskazania. I jak rozmwaialiśmy to VAG bierze tą wartość z któregoś ze sterowników (może ABS-u).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie w VAGu można sprawdzić prawdziwy stan licznika?

na przykład w ASO Audi (albo VW jeśli to akurat model z Wolfsburga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...