Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skladaj auto bo co bede podziwiał na wlocie do wawy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

1476397_565854226816385_254382183_n.jpg

Lepimy :naughty:

Opublikowano

jak zostało Ci cos ze starego zderzaka to wycinaj z niego zaślepke rejki i do spawacza:naughty:

Opublikowano
  • Autor
jak zostało Ci cos ze starego zderzaka to wycinaj z niego zaślepke rejki i do spawacza:naughty:

Nie wyjdzie taniej jak zrobil czorny? :whistling:

Opublikowano

Ja za pospawanie dokladki, ogolna naprawe paru pekniec, zaslepienie rejki zaplacilem 150zl i mam pewnosc ze nic tam nie pęknie. Jutro napisze ile kosztuje samo spawanie dokladki do zderzaka

poszlo w eter z radia

Opublikowano
jak zostało Ci cos ze starego zderzaka to wycinaj z niego zaślepke rejki i do spawacza:naughty:

Nie wyjdzie taniej jak zrobil czorny? :whistling:

Jak nie chcesz robić zaslepki z starego zderzaka, możesz mi podesłać 2 kawałki:wink: Jak coś pisz na pw:decayed:

Opublikowano

Halogeny gdzie? :eusathink: You going the wrong way :whistling:

Opublikowano
jak zostało Ci cos ze starego zderzaka to wycinaj z niego zaślepke rejki i do spawacza:naughty:

Nie wyjdzie taniej jak zrobil czorny? :whistling:

Jak nie chcesz robić zaslepki z starego zderzaka, możesz mi podesłać 2 kawałki:wink: Jak coś pisz na pw:decayed:

szafa tobie potrzebny poliftowy:decayed:

Opublikowano

Nie bede robil polifta z przedlifta :wink: Coz tego ze maska bedzie poliftowa :grin:

Szkoda bo zderzak przedliftowy odmładza auto i ma halogeny:whistling:

Opublikowano
Halogeny gdzie? :eusathink: You going the wrong way :whistling:

A co będzie rezał, jak juz kupi gotowe? :wink:

Opublikowano
Halogeny gdzie? :eusathink: You going the wrong way :whistling:

A co będzie rezał, jak juz kupi gotowe? :wink:

Halogeny to nie jedyny mod. Jest masa innych rzeczy które może zrobić, prawda? :wink:

Opublikowano
  • Autor
Halogeny gdzie? :eusathink: You going the wrong way :whistling:

A co będzie rezał, jak juz kupi gotowe? :wink:

Halogeny to nie jedyny mod. Jest masa innych rzeczy które może zrobić, prawda? :wink:

Bez spiny, nie spinam zadka zeby miec halo :whistling: Gladkiego przedlifta jeszcze nie ma :grin::decayed:

Opublikowano
Halogeny gdzie? :eusathink: You going the wrong way :whistling:

A co będzie rezał, jak juz kupi gotowe? :wink:

Halogeny to nie jedyny mod. Jest masa innych rzeczy które może zrobić, prawda? :wink:

Bez spiny, nie spinam zadka zeby miec halo :whistling: Gladkiego przedlifta jeszcze nie ma :grin::decayed:

trzabyło szukać zderzaka ze szwajcara:wink: miałbyś odrazu gładki przód:wink:

Opublikowano

To je przedlift czy polift?

przedlift to czego ma otwór na rejke? polift? to czego nie ma halo?

Opublikowano

To przedlift. Polift ma przetłoczenie na środku, inny układ kratek, hokej i halogeny.

Opublikowano
  • Autor
To je przedlift czy polift?

przedlift to czego ma otwór na rejke? polift? to czego nie ma halo?

Przedlift :whistling:

Opublikowano

zaj..biste auto czekam z niecierpliwoscia kiedy wroci do stanu doskonałosci

Opublikowano

Ciekawe na jaki kraj że ma wneke. Tak myślałem że przedlift.

Wysłane z mojego HTC Vision

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.