Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w końcu przyda mi sie to :

turboporsche.jpg

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ale chyba na jednym nie poprzestaniesz?

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

w końcu przyda mi sie to :

turboporsche.jpg

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ale chyba na jednym nie poprzestaniesz?

zamiast znaczka na klapie , dopóki bakuś nie ogarnie dope

Opublikowano

w końcu przyda mi sie to :

turboporsche.jpg

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to Ty masz taki piękny znaczek, a zawracasz sobie gitarę jakimś dope? :wallbash:

bez zastanowienia bym kleił na stałe zamiast OOOO :kox:

Opublikowano

...no właśnie , dope to se do kluczy przypnij :cool1:

Opublikowano

to turbo od porsche to pasuje jak piernik do wiatraka :thumbdown:

Opublikowano

moskal a może do znaczku turbo to dołożysz inne graty z porszawy? kiera, gałka :kox: w battalionie była fota kiedyś takiego składaka :good:

Opublikowano

to turbo od porsche to pasuje jak piernik do wiatraka :thumbdown:

turbo ma? ma :good:

a nawet dwa, więc nie będzie tragedii :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to turbo od porsche to pasuje jak piernik do wiatraka :thumbdown:

albo jak 2.7bit do B6 :sick3:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 10:12_________________________________________________

moskal a może do znaczku turbo to dołożysz inne graty z porszawy? kiera, gałka :kox: w battalionie była fota kiedyś takiego składaka :good:

nie widzi mi sie , kiera bedzie w przyszłości od RS4

Dostałem info z warsztatu lakierniczego , wczoraj podmienili turbiny na biorące olej , dzisiaj podmianka kolektorów :decayed:

Opublikowano

Dostałem info z warsztatu lakierniczego , wczoraj podmienili turbiny na biorące olej , dzisiaj podmianka kolektorów

teraz do niebieskiej alkantary i niebieskiego koloru auta będziesz miał jeszcze niebieski dymek :decayed:

Opublikowano

Dostałem info z warsztatu lakierniczego , wczoraj podmienili turbiny na biorące olej , dzisiaj podmianka kolektorów

teraz do niebieskiej alkantary i niebieskiego koloru auta będziesz miał jeszcze niebieski dymek :decayed:

jak odpali, szlyszalem ze w lublinie upalaja jakies niebieskie kombi wieczorami rozebrane totalnie

Opublikowano
  • Autor

Dostałem wczoraj cynk od Marcina , że auto stoi przygotowane do tryśnięcia , jak dobrze pójdzie to w połowie przyszłego tygodnia odbiore :dance: :drool: :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

trysniesz to ty chyba jak juz je bedizesz miec :decayed:

Tez bym trysnal :decayed:

jade "pamięciówke" juz od tygodnia :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dostałem wczoraj cynk od Marcina , że auto stoi przygotowane do tryśnięcia , jak dobrze pójdzie to w połowie przyszłego tygodnia odbiore :dance: :drool: :thumbup:

trysniesz to ty chyba jak juz je bedizesz miec :decayed:

Tez bym trysnal :decayed:

kuuuurfa nie będzie żadnego tryskania w drodze po tą padline :angry:

Opublikowano

Dostałem wczoraj cynk od Marcina , że auto stoi przygotowane do tryśnięcia , jak dobrze pójdzie to w połowie przyszłego tygodnia odbiore :dance: :drool: :thumbup:

trysniesz to ty chyba jak juz je bedizesz miec :decayed:

Tez bym trysnal :decayed:

kuuuurfa nie będzie żadnego tryskania w drodze po tą padline :angry:

wezmiesz chusteczki nawilżające i dasz rade :decayed:

Opublikowano

Dostałem wczoraj cynk od Marcina , że auto stoi przygotowane do tryśnięcia , jak dobrze pójdzie to w połowie przyszłego tygodnia odbiore :dance: :drool: :thumbup:

trysniesz to ty chyba jak juz je bedizesz miec :decayed:

Tez bym trysnal :decayed:

kuuuurfa nie będzie żadnego tryskania w drodze po tą padline :angry:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

kuuuurfa nie będzie żadnego tryskania w drodze po tą padline :angry:

nie martw sie , Tobie też coś tam z pyndla skapnie z podniecenia :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 06:42_________________________________________________no jadą juz nowe klamoty :

196f4f2ba4163c5cmed.jpg

1214118248.jpg

Opublikowano

a grzanie dupyy? :confused4:

Opublikowano
  • Autor

a grzanie dupyy? :confused4:

???? oświeć mnie :notworthy:

jak bedizesz chcial przycisk awaryjnych i cupholdera to wal, dogadamy sie jakos :wink4:

Mam jeszcze popielniczke :decayed:

no pewnie ze chce , i popielniczke raczej tez bo nie wiem czy jest w zestawie , jak dojdą graty to dam ci znać :good:

Opublikowano

No bo wydaje mi się, że na zdjęciach eski były pokrętła od ogrzewania foteli, a kupiłeś panel poliftowy bez.

Opublikowano

a grzanie dupyy? :confused4:

no wlasnie o to samo chcialem zapytac :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.