Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wymienił i przestało świecić :wink4:

dokładnie , juz po zabiegu :good: , jak mi troszke czasu dzisiaj zostanie to sprawdze te klocki - czy maja czujniki. musze i tak przełożyć prawego kapcia z przodu do tylu bo mam bombla i nie chce zeby wy***ał przy duzej predkości , jak bedzie z tylu , zawsze troche bezpieczniej :decayed:

korzystajac z przepieknej aury zrobilem sobie dzisiaj ledowe oświtlenie nog po otwarciu drzwi i oświetlenie miejsca gdzie mamy postawic noge po otwarciu drzwi przy wysiadaniu - we wszystkich 4 furtkach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to wymieniłeś klocki i nie wiesz czy maja czujniki ????? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Zawsze trudniej do kupy wejść :D

Opublikowano

mechanik mu wymieniał :gwizdanie:

Opublikowano

prawdę mówiąc to do tych zasranych dwu tłoczkowych zacisków to nawet ja sie nie dotykam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie są takie złe :D Trzeba podejść z odpowiednim nastawieniem :D

Mój mechanik mi powiedział że nie ma takiego auta jak S4 więc wole mu eSy nie dawać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mechanik wymieniał , dev jakbys czytał wszystkie posty to byś jarzył temat

w zeszłym tygodniu jak mi mechanior robił przewód do wysprzeglika zadzwonił ze przednie klocki na szrot i wymienia.

Nie są takie złe :D Trzeba podejść z odpowiednim nastawieniem :D

Mój mechanik mi powiedział że nie ma takiego auta jak S4 więc wole mu eSy nie dawać :gwizdanie:

no ten co mi robił sprzegło powiedział ze gdyby wiedział ile jest jebania to by nie wziął tego auta do robienia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie są takie złe

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

jedyne co mi sie w nich podoba to wygląd

ale tylko w przypadku jak sie je odnowi[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 13:01_________________________________________________Moskal wiem że zrobił to mechanik :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam sie nad maznieciem zacisków w jakis dziki kolor i do tego chyba lusterka tak samo. felgi beda koloru "gun metal" lub cos w tym stylu , gleba tez , mysle nad pomaranczem z gamy lambo :mysli:

jakies propozycje ???? lub VT ???

Opublikowano

jakie masz felgi ????

moge zrobic Ci malunek

kolor praktycznie dowolny

Opublikowano
  • Autor

jakie masz felgi ????

moge zrobic Ci malunek

kolor praktycznie dowolny

jeszcze nie mam fel :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zastanawiam sie nad maznieciem zacisków w jakis dziki kolor i do tego chyba lusterka tak samo. felgi beda koloru "gun metal" lub cos w tym stylu , gleba tez , mysle nad pomaranczem z gamy lambo :mysli:

Pomarańcz będzie :good: bo jest kontrastem dla Twojego koloru fury.

Założyłeś bixy ?

Opublikowano

moskal, jak malowac zaciski to tylko takie zeby bylo je widac... te seryjne z eski sa malo sexy, wiec ja bym zostawil ciemne :wink4:

Opublikowano

Ja mam teraz czerwone ale będę na wiosnę malował na czarno :)

Opublikowano

jakie masz felgi ????

moge zrobic Ci malunek

kolor praktycznie dowolny

jeszcze nie mam fel :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

moskal obczaj electric orange z focusa :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Założyłeś bixy ?

kórwa , qwerty wyjechal i wysle mi je dopiero za 2 tygodnie :thumbdown: , ale mam swoje stare z parówy , po remoncie , moze wsadze na tydzień , mam nadzieje ze w ten weekend ogarne

moskal, jak malowac zaciski to tylko takie zeby bylo je widac... te seryjne z eski sa malo sexy, wiec ja bym zostawil ciemne :wink4:

Fly , nie świruj ze ori są chójowe , mi passują , nie spie na piniendzach i nie handluje eskami zeby se jebnąć heble z prosiaka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jeszcze wisze ci za półośke :gwizdanie:

moskal obczaj electric orange z focusa :kox: :kox:

poka foto :wink4:

Opublikowano

kórwa , qwerty wyjechal i wysle mi je dopiero za 2 tygodnie :thumbdown: , ale mam swoje stare z parówy , po remoncie , moze wsadze na tydzień , mam nadzieje ze w ten weekend ogarne

Loooz, nie pali się więc :good:

Opublikowano
  • Autor

kórwa , qwerty wyjechal i wysle mi je dopiero za 2 tygodnie :thumbdown: , ale mam swoje stare z parówy , po remoncie , moze wsadze na tydzień , mam nadzieje ze w ten weekend ogarne

Loooz, nie pali się więc :good:

ale kase mozesz mi juz dać , nie ma najmniejszego problemu :good::kox: :kox:

Opublikowano

Moskal, doszla paczuszka ?

Opublikowano
  • Autor

Moskal, doszla paczuszka ?

jeszcze nie , pewnie dzisiaj dojdzie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.