Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chciałbym te MOMO co Ragga kiedyś wrzucał , rano napisałem maila do kolesia czy je sprzedał , moze je łykne

dobra wypłata przyszła? :naughty:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

za te MOMO gość chciał 1350pln wiec nie ma tragedii :wink4:

Opublikowano

wuja nie wiem czy uda mi się zmiksować ten isostat na weekend, koleś jeszcze nie ma przekaźników do niego :kwasny: jeszcze dzisiaj sie do niego odezwe ale pewnie c**jnia bedzie, chyba że poczekasz jeszcze troszkę z montażem konsoli :>

Wiadomo co z moim dystansem :wstydliwy:

Opublikowano
  • Autor

wuja nie wiem czy uda mi się zmiksować ten isostat na weekend, koleś jeszcze nie ma przekaźników do niego :kwasny: jeszcze dzisiaj sie do niego odezwe ale pewnie c**jnia bedzie, chyba że poczekasz jeszcze troszkę z montażem konsoli :>

damy rade :good:

złoze a później coś sie wymyśli :kox: :kox: :kox: :kox:

Wiadomo co z moim dystansem :wstydliwy:

PW :wink4:

Opublikowano

rezacz :kox: :kox: :kox:

21657-fb9c86092e779a33cbd220e3b41d7b8f..JPG

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

ładnie siedzi... :good: tylko teraz uważaj przy skręcie na dołki bo ja sobie na tym H&R poharatałem całe nadkole i opnę przy okazji jak przysiadł na skręconych kołach :disgust:

A jak z tymi odbojami? jaki kolor? :naughty:

Opublikowano

Dokładnie, mega trzeba uważać na dołkach przy skręconych kołach, wiem po sobie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem , juz wczoraj jak zawracałem na równiutkiej drodze przy 3km/h tarłem o nadkola a wcale nie miałem mocno skreconych kół.

moze podniose z 1cm :mysli:

Opublikowano

wiem wiem , juz wczoraj jak zawracałem na równiutkiej drodze przy 3km/h tarłem o nadkola a wcale nie miałem mocno skreconych kół.

moze podniose z 1cm :mysli:

no ja mam przeważnie z prawej strony poddarte ranty , zastanawiam się czy nie podwalcować ich :confused4:
Opublikowano

nizej nie bedzie , tre o nadkola przy skrecie

glebadocelowo.jpg

ładnie siedzi :good: sylwetka nabrała kształtu klina :kox:

Opublikowano
  • Autor

tak wyglada bo fotka źle zrobiona :wink4:

zwróć uwage ze przednie koło wyglada "nizej" niz tylne [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 09:18_________________________________________________

wiem wiem , juz wczoraj jak zawracałem na równiutkiej drodze przy 3km/h tarłem o nadkola a wcale nie miałem mocno skreconych kół.

moze podniose z 1cm :mysli:

no ja mam przeważnie z prawej strony poddarte ranty , zastanawiam się czy nie podwalcować ich :confused4:

chodzi ci o to zeby podgiąć ranty do środka ???? moze bym to zrobil przy malowaniu ?? :mysli:

Opublikowano

chodzi ci o to zeby podgiąć ranty do środka ???? moze bym to zrobil przy malowaniu ?? :mysli:

Już Ci pisałem żebyś rozepchał nadkola, najlepiej ogarnąć temat taką fajną maszynką, zakładasz ją na piastę i powoli podgrzewając nadkole rozpychasz żeby lakier nie popękał. A jak chcesz malować to i bez grzania :naughty:

maszynka2.jpg

Opublikowano
  • Autor

Moskal, padako, gajgery zamontowales juz ?

jak ci pierdolne synek , jak ty sie do ojca zwracasz ????

w weekend bede ogarnial zegary przy okazji montazu konsoli i tunelu , ogólnie mam 2 dni na rzeźbe tylko pogoda musi być

Już Ci pisałem żebyś rozepchał nadkola, najlepiej ogarnąć temat taką fajną maszynką, zakładasz ją na piastę i powoli podgrzewając nadkole rozpychasz żeby lakier nie popękał. A jak chcesz malować to i bez grzania :naughty:

ciekawe kto ma taka maszynke ??? :mysli:

Opublikowano

zwróć uwage ze przednie koło wyglada "nizej" niz tylne

jak całe auto przekoszone to tak jest, dobrze ze masz regulacje gwintu to może troszeczkę wyprostujesz :decayed:

Opublikowano

moskal jak będziesz miał chwilę to zmierz najwyższy punkt od ziemi do błotnika nad kołem, oczywiści na prostym jak będziesz stał :decayed:

bo z budowlańcami nigdy nie wiadomo :polew:

Opublikowano

chodzi ci o to zeby podgiąć ranty do środka ???? moze bym to zrobil przy malowaniu ?? :mysli:

nie pie*dol sie z poszerzaniem nadkoli, zaloz blotniki od eresa

Opublikowano
  • Autor

chodzi ci o to zeby podgiąć ranty do środka ???? moze bym to zrobil przy malowaniu ?? :mysli:

nie pie*dol sie z poszerzaniem nadkoli, zaloz blotniki od eresa

z dópy bedzie wyglądał : przód szeroki a tył wąski :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Moskal kup se taka maszynke do poszerzania nadkoli i mi pozyczysz

poszukaj to sie pomyśli :wink4:

podejrzewam ze szybko by sie zwróciła jakbym od kazdego kasował jakąś symboliczna kwote , a zwiedziłaby pewnie całą polske :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.