Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakoś mnie te forum skrzywiło charakter bo tu wszyscy szukają dziurę w całym :decayed:

To idź do clubu :decayed:

Tam Cię przygarną inni pokrzywieni :polew:

aż tak źle mi życzysz :dziura:

:decayed:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

moskal a nie masz środkowej kratki w deche ? :mysli:

mam tylko kolkov musi mi przywieźć bo leży u niego

pytam z ciekawości bo mam taka środkową luzem :decayed:

jakbym nie dostał to sie zgłosze :good:

Opublikowano

Wujek ale góra boczków też poleci we flok czy jak :) Wygląda to fajnie ale nie komponuje się to z boczkami :)

A że tak się zapytam..na c**j ma się komponować ? :decayed:

Boczki flockowane to już ciut z dużo :wink4:

co do kurzu.. no pyli się pyli..ale to szczota i jazda :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nic wiecej nie bedzie flokowane - jest idealnie :good:

Opublikowano

moskal a nie masz środkowej kratki w deche ? :mysli:

mam tylko kolkov musi mi przywieźć bo leży u niego

pytam z ciekawości bo mam taka środkową luzem :decayed:

jakbym nie dostał to sie zgłosze :good:

Byłem pierwszy :tongue4:

Opublikowano

Jak się czyści taki flok, żeby to jakoś dawało radę ?

ciekawa koncepcja, robi robotę :good:

ale to turbo z tyłu.. , Twoje auto i nalepić sobie możesz co Ci tylko do głowy wpadnie, ale S to chyba nic nikomu nie musi udowadniać..

trochę zalatuje bmw ze znaczkiem m3, których w polsce jest więcej niz Bayerische Motoren Werke udało się wyprodukować :decayed:

Opublikowano

Wujek ale góra boczków też poleci we flok czy jak :) Wygląda to fajnie ale nie komponuje się to z boczkami :)

A że tak się zapytam..na c**j ma się komponować ? :decayed:

Boczki flockowane to już ciut z dużo :wink4:

co do kurzu.. no pyli się pyli..ale to szczota i jazda :naughty:

Nie napinaj tak tylko zapytałem :naughty: luzik Wam się tak podoba a ja bym jeszcze zrobił boczki :wink4:

Opublikowano

Jak się czyści taki flok, żeby to jakoś dawało radę ?

ciekawa koncepcja, robi robotę :good:

ale to turbo z tyłu.. , Twoje auto i nalepić sobie możesz co Ci tylko do głowy wpadnie, ale S to chyba nic nikomu nie musi udowadniać..

trochę zalatuje bmw ze znaczkiem m3, których w polsce jest więcej niz Bayerische Motoren Werke udało się wyprodukować :decayed:

przecież ma turbo, nawet dwie ;-) ale fakt - porsche to to nie jest ;-)

Opublikowano

Nie napinaj tak tylko zapytałem :naughty: luzik Wam się tak podoba a ja bym jeszcze zrobił boczki :wink4:

Spoko przecież ja się absolutnie nie napinam :wink4: Każdy ma swój gust.. dla mnie boczki to już za ciężko :wink4:

Opublikowano

ogólnie to penwie wygląda dobrze ale jakoś dla mnie chyba lepszą robotę by to robiło w skórze z fajnym szwem ;-)

Opublikowano

moskal co to za gajgerki masz wsadzone? przerzuciłeś te z kratek czy wziąłeś SM?

Opublikowano

Chyba EGT i doładowanie :)

Opublikowano

Chyba EGT i doładowanie :)

Chodzi mi o model

Opublikowano

Ze zdjęć wynika że to ten najwyższy model z peakiem.

Opublikowano

no właśnie wydają mi się troche za małe jak na SM :mysli:

Opublikowano

Muszę przyznać, że to turbo nawet tutaj pasuje :wink4:

Do floka to kup sobie taką szczotkę przylepiec - w JYSKu za 3 złote sztuka. Sciąga każdy pyłek.

Patrząc na fotki, to górę boczków zrobiłbym jednak we floku.

Opublikowano
  • Autor

Byłem pierwszy :tongue4:

no niech ci bedzie ale powinieneś ustąpić starszemu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jak się czyści taki flok, żeby to jakoś dawało radę ?

szczoteczka do czesania niemowlaków i jazda :kox: :kox: :kox:

ale to turbo z tyłu.. , Twoje auto i nalepić sobie możesz co Ci tylko do głowy wpadnie, ale S to chyba nic nikomu nie musi udowadniać..

trochę zalatuje bmw ze znaczkiem m3, których w polsce jest więcej niz Bayerische Motoren Werke udało się wyprodukować :decayed:

A mi sie podoba i tak zostanie , ile widziałeś aut z takim znaczkiem na ulicy ??? nie licz porszawek :decayed:

Widzisz ,dla zwykłego zjadacza chleba czyli dla 95% społeczeństwa to nie jest S4 tylko zwykłe rodzinne kombi :wink4:

Nizej ją!!!

nie da rady na 17" :thumbdown:

przecież ma turbo, nawet dwie ;-) ale fakt - porsche to to nie jest ;-)

w juesej lata kilka A4/S4 z takim znaczkiem :wink4:

Nie napinaj tak tylko zapytałem :naughty: luzik Wam się tak podoba a ja bym jeszcze zrobił boczki :wink4:

była brana pod uwage opcja z boczkami gdyby sie gryzło , ale sie nic nie gryzie - przynajmniej moim zdaniem wiec zostaje tak jak teraz :good:

moskal co to za gajgerki masz wsadzone? przerzuciłeś te z kratek czy wziąłeś SM?

Przełożyłem z kratek to jest seria AG 52mm na silniczku krokowym , chyba dosyć wysoki model , cos takiego :

http://www.dabtuner.pl/STEPPER_MOTOR_PEAK_52mm-k29-0--default.html

Chyba EGT i doładowanie :)

ciśnienie oleju i boost

Do floka to kup sobie taką szczotkę przylepiec - w JYSKu za 3 złote sztuka. Sciąga każdy pyłek.

mam w domu taki gadżet z ikea ale nie było czasu sprawdzić czy da rade , myśle ze da - myślałem juz wcześniej nad nim :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No stary, daje rade ta twoja padaka, ja bym widzial wszystkie szyby czarne :wink4:

:good: zastanawiam sie nad czarnymi szybami , czarnym dachem i lustrami/listwami miedzy szybami w węglu

Opublikowano

Mi tam się znaczek turbo bardzo podoba :kox::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.